151

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ja sam takodjer prosli tjedan u srijedu oko 15 i 30, ali jos uvijek nije stiglo...

00

152

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Bok ljudi

Prije nisam imao problema sa skidanjem para sa MB na VISA Electron PBZ no danas odem na isplatu i traži me bankovni račun ili da dodam creditnu/debitnu karticu

To se više ne može na VISU electron skidati pare ?

Istekla mi kartica (otišao po  novu) ažurirali su se podaci (mjesec/godina) isteknuća kartice na MB-u kontam da to nije problem.

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

153

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jesi je verificiro?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

154

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Adži napisao:

jesi je verificiro?

ahaaaaaa ... moram ju opet verificirati ? ... OK to jos nisam probao jer imam 1.86 kn na računu a treba nešto da oni uzmu sa računa (1-3$) kako bi verificirali

thnx

P.S.

Verificirao i sad je ok  - cekam isplatu

Zadnji popravljao Vuco (21-06-2011 21:34:22)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

155

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

AlphaScorpii napisao:

Jel vam radi withdraw sa FTP-a na MB? Meni kaže da nemre procesirat at this moment...

Pa jel nekome proradilo, ne mogu vjerovati da jos uvijek nece sa FT-a na MB

Čitao sam malo na njihovom forumu ali u biti samo se ljudi zale nitko nema neku informaciju

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ovako, imam moneybookers account, nisam prije preko njega isplaćivao jer sam na bwin-u direktno putem VISE isplaćivao, sad su to ukinuli.I sad dodajem VISU na moneybookersu kao karticu na koju bi isplaćivao, pita me da li ću koristit u gaming ili non gaming purposes.
Sad logično bi stavio gaming,kad je za poker isplate i uplate, al pitam vas iskusnije da nije neki zajeb pa da mi naša krasna država sjedne na pare? mad

00

157

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Moraš staviti gaming.

00

158

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ima li netko da je imao sličan slučaj sa MB.

Poznato je da na MB možeš staviti do 5 mail adresa. Kada sam dodao treći e- mail desilo se nešto čudno. Umjesto da sam dobio treći mail dobio sam novi nalog sa novim saldom (0 $) i sa samo tom novom adresom. S druge strane stari MB nalog je ostao sa stara dva maila.

Ono što je još čudnije na oba naloga ulazim sa istim passwordom.

Jel imao netko sličnih problema i o čemu se tu radi?

00

159

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ne mogu raditi uplate preko deviznog na moneybookers, jer sam u zadnjih 60 dana premašio limit zbog dvije veće uplate. Moram li sada čekati da protekne vrijeme, ili ima kakva alternativa da mi povećaju taj upload limit?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Da li je netko dodao mastercard na moneybookers i kako je saznao iznos koji su skinuli?
Nemam volje cekat mjesec dana da mi stigne izvod pa me zanima ako postoji neka alternativa, neki telefon ili se moze u banci to provjeriti?

00

161

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:

Da li je netko dodao mastercard na moneybookers i kako je saznao iznos koji su skinuli?
Nemam volje cekat mjesec dana da mi stigne izvod pa me zanima ako postoji neka alternativa, neki telefon ili se moze u banci to provjeriti?

Ako nemaš internet bankarstvo nazovi banku ili idi i pitaj - traži troškove na mastercard kartici.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

krpa napisao:

Ako nemaš internet bankarstvo nazovi banku ili idi i pitaj - traži troškove na mastercard kartici.

Znaci dovoljno je da idem u banku i to zatrazim? Postoji neki broj mozda bas od mastercarda za to ili treba u poslovnicu?

Hvala

00

163

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Netreba ti broj od mastercarda nego od tvoje banke.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

OK. Hvala. Danas je skinuto. Pricekat cu do srijede valjda bude prikazano.

Zadnji popravljao masterboy (10-07-2011 12:10:25)

00

165

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

zanima me da li mi netko moze poslati lovu na moneybookers iako ja nikad nisam uplatio nista na acc

00

166

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

da

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

167

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

puki86 hvala

00

168

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jel ko povlacio pare ovaj tjedan? povukao sam u noci s ned u pon i jos mi nije sjelo hmm

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

169

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

s koje stranice, možda zbog promjene u SKRILL, šibni im mail

00

170

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

zbog novog imena malo kasni. meni isto tek nakon 8 dana sjelo dok inace uvijek 3.

00

171

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ja sam zatrazio isplatu u nedelju i juce sam primetio da su legle pare na karticu. jedino nisam primio sms od raiffeisen da su legle pare

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

172

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jebo ih skrill, to sam si i mislio

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

173

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Kako sljaka isplata preko Bank account-a jel radio tko to? buduci da sam spucao limit nemogu vadit van vec moram otic u banku i obavit tj,,Verify your bank account'' da bi mi povecali limit za 3,3k $ i trebao bi 5eura uplatiti, e sad kak da ja to uplatim, tj. sta da kazem na salteru, da mi sa mog deviznog uplate na moneybookers ili? jel moneybookers ima svoj racun koji trebam dat? neam pojma roll

00

174

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

dali moram imati devizni racun da bi mogao koristiti MB?

00

175

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

spike_2 napisao:

Kako sljaka isplata preko Bank account-a jel radio tko to? buduci da sam spucao limit nemogu vadit van vec moram otic u banku i obavit tj,,Verify your bank account'' da bi mi povecali limit za 3,3k $ i trebao bi 5eura uplatiti, e sad kak da ja to uplatim, tj. sta da kazem na salteru, da mi sa mog deviznog uplate na moneybookers ili? jel moneybookers ima svoj racun koji trebam dat? neam pojma roll

ja s moneybookera povlačim na bank acc jer mi ne mijenja eure u dolare nek mi sjednu na pbz euri. jedino kaj ti pbz uzme 1 € za troškove

u pbz poslovnici u vž-u mi nije htijela uplatit jer kao nesmije slat devize van, čak sam tražil da razgovarm s voditeljem poslovnice, lik je zvao u centralu, provjerio i nije na kraju ni on dao.

poslao sam moneybookeru mail di sam im to reko, i poslao par screen printova koji povezuju karticu i bank acc, i vide se gore datumi povlačenja s moneybookera i odobrili su mi

Mislim da su u ostalim gradovima malo susretljiviji kaj se toga tiće, pa će ti valda napravit uplatu, podatke dobiješ tam na mb stranici.

Ako te budu zajebavali šibni mb-u mail pa će ti oni reć kaj da im pošalješ.....

00