Tema: Kupujem FT

Do 1000$. Mogu dati Stars ili moneybookers. Postajte ponudu pa ću odlučiti dal ću je uzeti. Pošto je situacija s FT-om takva da se neda isplačivati na moneybookers, ne prihvačam 1:1 ponude (tipa, 100$ FT za 100$ stars).

01

2

Re: Kupujem FT

imam $500 ftp tražim $475 na MB

00

3

Re: Kupujem FT

dajem 50$ na tiltu za 45$ na tekući ( nemam mb ). vi ( admin ) znate moj mail, pa ako ste zainteresirani pošaljite mail. ja vama šaljem prvi.

I love this game
00

4

Re: Kupujem FT

500 na tiltu za 450 na stars - šaljem prvi

Zadnji popravljao krpa (23-06-2011 17:40:44)

00

Re: Kupujem FT

roba59 napisao:

ne prihvačam 1:1 ponude (tipa, 100$ FT za 100$ stars).

lol

roba59 napisao:

Pošto je situacija s FT-om takva da se neda isplačivati na moneybookers

pa kaj onda, bez problema se isplacuje drektno na devizni

35

Re: Kupujem FT

Pa ja bi rađe podrapal te novce nego da na taj način mijenjam.
zar nije cilj ovog foruma pomoći igračima a ne ih tu potkradati na neke debilne naćine.
A ti kao admin i suvlasnik ovog foruma bi trebao tu biti prvi jel i tako večina igrača kojhi su na forumu su regani preko pokerproa i još dobivas rakebak od njih. Sramota. A novci se mogu iskeširat na devizni tako da to i nije neki problem i isplata je uredna u roku 2 do 3 dana.

23

Re: Kupujem FT

vas dvojica, takvi postovi su vec bili tu pa su obrisani, zato lijepo drapajte negdje drugdje jer ovo nije tema za vasa misljenja nego tema za razmjenu ako netko hoce.

31

Re: Kupujem FT

ajkuula napisao:

Pa ja bi rađe podrapal te novce nego da na taj način mijenjam.
zar nije cilj ovog foruma pomoći igračima a ne ih tu potkradati na neke debilne naćine.
A ti kao admin i suvlasnik ovog foruma bi trebao tu biti prvi jel i tako večina igrača kojhi su na forumu su regani preko pokerproa i još dobivas rakebak od njih. Sramota. A novci se mogu iskeširat na devizni tako da to i nije neki problem i isplata je uredna u roku 2 do 3 dana.

2-3 dana na tiltu? Ovo prvi put cujem da je tako od black friday-a. Svi znamo da je ipak mali rizik igrat na tiltu, nikad ne znas sta se moze desiti.

Zasto i dalje komentirat post, ako ti se ne svidja zaobidji i tocka.
Pusti ljude da rade sta hoce. Sve je to dio ekonomije...

Pozdrav

00

9

Re: Kupujem FT

Prekomplicirano mi je prebacivat na devizni jel sam regan na tilt na drugo ime, a i imam još depozit bonusa za očistit pa neznam dal ga gubim ako cashoutam.
Ako može do sutra ja dajem 500 za 450 ako ne onda ništa. Idem na more a malo sam short smile

00

10

Re: Kupujem FT

krpa napisao:

500 na tiltu za 450 na stars - šaljem prvi

Šalji na fakker11

00

11

Re: Kupujem FT

ajkuula napisao:

Pa ja bi rađe podrapal te novce nego da na taj način mijenjam.
zar nije cilj ovog foruma pomoći igračima a ne ih tu potkradati na neke debilne naćine.
A ti kao admin i suvlasnik ovog foruma bi trebao tu biti prvi jel i tako večina igrača kojhi su na forumu su regani preko pokerproa i još dobivas rakebak od njih. Sramota. A novci se mogu iskeširat na devizni tako da to i nije neki problem i isplata je uredna u roku 2 do 3 dana.

Prekrasan prvi post na forumu (one prije ne računam jer su napravljeni iz razloga da možeš slati PM-ove).

Ja potkradam igrače? Ako sam nekog pokrao nek se javi ovdje..
Ovo što ja radim su usluge za koje tražim malu naknadu.. Ako do sad nisi skužio, tako ti cijeli svijet funkcionira.

30

12

Re: Kupujem FT

Ne kužim čemu svi ovi offtopic komentari (već su neki bili obrisani).

Ak vam se ne svidja to što radim, otvorite istu temu gdje mjenjate FT za nešto drugo u omjeru 1:1 i nitko se meni neće javiti... Dajte radite vi te usluge besplatno pa se onda neće naći neki admin koji će zaraditi neku proviziju.

Javljate se samo kad vam treba usluga, a serete kad netko traži proviziju za uslugu.

50

Re: Kupujem FT

roba59 napisao:

Ja potkradam igrače? Ako sam nekog pokrao nek se javi ovdje..
Ovo što ja radim su usluge za koje tražim malu naknadu.. Ako do sad nisi skužio, tako ti cijeli svijet funkcionira.

+1

00

Re: Kupujem FT

roba59 napisao:
krpa napisao:

500 na tiltu za 450 na stars - šaljem prvi

Šalji na fakker11

lol  a ovo je mala provizija mijenjam 500 za za 450
lol a to je mala naknada

00

15

Re: Kupujem FT

ma nebitno je da traži 500 za 250...poanta u tome da covjek nudi uslugu uz proviziju...kolka ona bila nebitno...ko hoće nek izvoli...ti stavi da mjenjaš 500 za 500 i problem riješen...zajeb češ robu i bit češ koristan  ovom forumu a ne pisat debilne postove...

10

16

Re: Kupujem FT

roba59 napisao:
krpa napisao:

500 na tiltu za 450 na stars - šaljem prvi

Šalji na fakker11

Poslano!
Pošalji na krpa_zg

00

17

Re: Kupujem FT

Poslano

00