Tema: PARTY POKER PROBLEM

Cashouts are not allowed for this account category. Please contact our costumer service.

Vidim da su već neki imali sličnih problema pa me zanima kako ovo riješiti.
Ne odgovaraju na mail ( samo je potvrda o pristiglom mailu je došla ) , account normalno radi, bodova imam dovoljno za isplatu, deposit napravljen. . Dokumenti uploadani ( osobna, dokaz račun, ) a piše da adresa još nije verificirana !?

Što ste vi napravili kad ste imali ovaj problem?  Vidim po netu da oni imaju  običaj praviti probleme prilikom isplata, pa me zanima kakva su vaša iskustva.


p.s. nemam namjeru zvati u gibraltar

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Ako nemaš namjeru zvati onda se možeš pozdravit s parama...

00

Re: PARTY POKER PROBLEM

probaj tu na live chat http://iq.corp.partygaming.com/eCustome … _Party_En#

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

4

Re: PARTY POKER PROBLEM

Krumpir77 napisao:

Ako nemaš namjeru zvati onda se možeš pozdravit s parama...


Nije mi normalno da svi koji žele isplatiti moraju zvati u gibraltar. Mora biti neko logičnije rješenje. Ljudi već neko vrijeme imaju računala pa se sva korespondencija može obavljati elektroničkim putem.
Stvarno me zanima kakva iskustava imaju članovi ovog foruma s isplatama s Partypokera.

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

ja cekam vec 6 dana da mi odgvore na mail i isplate ali neodgovaraju i bas nezelim zvat,taj live chat takoder pisalo mi je oko 2 sata da sam drugi na redu kao i namjerno ostavim to cjeli dan i dodem navece kuc i dalje stoji da sam 2.
nemos vjerovat kolka su to govna pa necu kune vise tamo uplatit ikad

00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Ja sam sa free BR-om mogao cashoutat bez problema...

00

7

Re: PARTY POKER PROBLEM

Po internetu vidim da mnogi imaju s njima problema. Ne znam što napraviti, jer account uredno ( još uvijek dobijam  smile ) radi, ali izgleda da je problem kad se želi isplatiti. Ali najjače je da oni ne odgovarju na maile, to je stvarno u čudno i krajnje neprofesionalno

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Nikad ovo nisam vidio, dva puta cashoutao kod njih bez ikakvog beda. Prvi put me nazvao netko iz Chicaga ako se ne varam, davno je bilo, popricali, odobrili transakciju i jos mi nesto namjestili da drugi put ide brze. Drugi put islo u roku par sati.

00

9

Re: PARTY POKER PROBLEM

NIKAD ČUO ??? Ni ja do sada.
zaguglaj : Cashouts are not allowed for this account category. Please contact our costumer service. smile

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

prebaci lovu player 2 player transfer, nekome tko moze, pa nek ti izvadi tu lovu.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

11

Re: PARTY POKER PROBLEM

nkotb napisao:

Cashouts are not allowed for this account category. Please contact our costumer service.

lol

http://img689.imageshack.us/img689/5425/dsc00716118821935212080.jpg

00

12

Re: PARTY POKER PROBLEM

p.s. Sramota je da ljudi ne dobijaju odgovore na upite ( mailove ) korisnika  To je u najmanju ruku neprofesionalno. FULL TILT je do zadnjeg dana odgovarao na upite  ( opljačkanih ? )  korisnika i slao remindere za neku fantasy league. vjerovali ili ne zadnji sam reminder dobio prije dva dana.  wink

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

4ladX napisao:
nkotb napisao:

Cashouts are not allowed for this account category. Please contact our costumer service.

lol

http://img689.imageshack.us/img689/5425/dsc00716118821935212080.jpg

lol  lol  lol

00

14

Re: PARTY POKER PROBLEM

nkotb napisao:

FULL TILT je do zadnjeg dana odgovarao na upite  ( opljačkanih ? )  korisnika

lol

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cg/ah/ac/bf/nxs-UP155.jpg

Zadnji popravljao 4ladX (02-07-2011 21:55:18)

00

15

Re: PARTY POKER PROBLEM

4ladX napisao:
nkotb napisao:

FULL TILT je do zadnjeg dana odgovarao na upite  ( opljačkanih ? )  korisnika

lol

http://cache.sharenxs.com/thumbnails/sf/cabb/cg/ah/ac/bf/nxs-UP155.jpg

O mrtvima treba sve najbolje govoriti  cool

I love this game
00

16

Re: PARTY POKER PROBLEM

Chidambar napisao:

prebaci lovu player 2 player transfer, nekome tko moze, pa nek ti izvadi tu lovu.

Nema više te opcije, a btw igrati mogu bez problema

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Ja sam im bio poslao 5-6 mailova i odgovorili su mi "Please call us", i jučer sam ih nazvao i riješili su sve normalno otključali mi akaunt i normalno sam napravio cash out, tak da mislim da ti je to jedino rješenje...

00

18

Re: PARTY POKER PROBLEM

Do sada nisam dobio nikakav odgovor od njih. Da igrači moraju zvati u Gibraltar ako žele cashoutati to mi je zaista smiješno i ne vjerujem da to  piše u terms and condition.
Npr. članak xy.
ako želite isplatiti novac morate nazvati  na naš telefon jer vam mi ne odgovaramo na vaše mailove. smile

I love this game
00

19

Re: PARTY POKER PROBLEM

p.s. ti si stvarno nazvao ili se šališ

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

A šta sam trebo ostavit im pare, naravno da sam nazvo...
Preko rebtel-a ti je puno jeftiniji poziv...

00

21

Re: PARTY POKER PROBLEM

Jesu li se odmah javili ili si morao zvati  5-6 puta.  smile

Šalu na stranu, što su te pitali ?
Jesi li saznao zašto si ti trebao nazvati  njih, a ne oni tebe  i u čemu je bio problem ako si im poslao svu potrebnu dokumentaciju.

I love this game
00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Morao sam samo reći svoje ime, prezime i datum rođenja i to je to (na engleskom  big_smile )
A mogu i oni tebe nazvat samo im moraš poslat mail u koje vrijeme da te nazovu (ako će uopće pogledat taj mail)...

00

Re: PARTY POKER PROBLEM

Krumpir77 napisao:

Morao sam samo reći svoje ime, i to na engleskom  big_smile )

potato seventy-seven ??    big_smile  big_smile

Zadnji popravljao KresimirS (03-07-2011 03:53:29)

00

Re: PARTY POKER PROBLEM

evo prije par sati sam poslao i 7. mail ovaj put na neki sasvim treci mail cashier@....i odgovorili su da ih moram nazvat a onda za pola sata vidim doslo da je approved i isplatili su na mb napokon nakon 6 dana

00

Re: PARTY POKER PROBLEM

KresimirS napisao:
Krumpir77 napisao:

Morao sam samo reći svoje ime, i to na engleskom  big_smile )

potato seventy-seven ??    big_smile  big_smile

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

00