Tema: Narpredak

Pozdrav,pisat cu o problemima sa mojim napredovanjem u pokeru.
Moj najveci problem je bio tilt i nepostovanje bankroll managmenta,ali sam to sve prevazisao...Onda su se pojavili novi problemi:
<prvi problem> -izbor igre-
Iako igram vec 1 ipo godinu i dalje ne znam u cemu sam najbolji,tj koja mi igra najbolje lezi.Igrao sam i probao skoro sve vrste i formate pokera.Kako to da odlucim?Mislio sam ovako: Izabarem npr 2 igre koje bi probao sto bi u ovom slucaju bile: HUSiTnGo i Full Ring.Uplatio bi prvo 20$  i poceo od HU1,ako za neko odredjeno vrijeme uspijem doci do HU5 ili HU10 onda bi ostao na tome i igrao samo to.Isto tako bi uplatio 20BI za NL2 i poceo od njega....Koje od ova 2 je lakse,ili postoji nesto 3 ili 4 sto je jos lakse???
<drugi problem> -ucenje u pokeru,napredak-
Ovaj problem je  u stvari problem u mojoj glavi.Mada to cu brzo rjesiti.Ne znam kako to uopste da objasnim.
Molim vas da mi date neke vide-e za NL2 i HU
Hvala smile

Poker is life!
00

Re: Narpredak

Ne znam za NL2, al HUsng do 10$ BI su stvarno jako lagani. To vrijedi i za holdem i omahu. Da ostanem u potpunosti bez rolla za igru, ja bi na tome gradio novi roll.

00

Re: Narpredak

rounder1984 napisao:

Ne znam za NL2, al HUsng do 10$ BI su stvarno jako lagani. To vrijedi i za holdem i omahu. Da ostanem u potpunosti bez rolla za igru, ja bi na tome gradio novi roll.

A imam pozitivan skor na deseticama ali je mali sample,sad gradim roll na RR pa cemo vidjet.
Jos neko?

Poker is life!
00

Re: Narpredak

rounder1984 napisao:

Ne znam za NL2, al HUsng do 10$ BI su stvarno jako lagani. To vrijedi i za holdem i omahu. Da ostanem u potpunosti bez rolla za igru, ja bi na tome gradio novi roll.

Mislim da na starsu nisu baš nešto prelagani HUsng do 10$ i neisplati se graditi roll na mikro limitima na starsu, jer mislim da je puno lakše i puno brže sagraditi roll na nekom manjem sajtu tipa unibet, rr... di su igrači puno lošiji.

00

Re: Narpredak

nl2 je prelagan, napravi veliki volumen i u kratkom roku ces napravit roll za nl5, koji je isto lagan i evo te brzo na nl10

00

Re: Narpredak

Krumpir77 napisao:

Mislim da na starsu nisu baš nešto prelagani HUsng do 10$ i neisplati se graditi roll na mikro limitima na starsu, jer mislim da je puno lakše i puno brže sagraditi roll na nekom manjem sajtu tipa unibet, rr... di su igrači puno lošiji.

jesu - jako su soft. osim toga ako netko igra SNG bilo koje vrste niti ne može igrati na unibetu/rr i slično. samo starsi i tilt su opcija - ups, samo starsi wink

Zadnji popravljao iAcesHigh (03-07-2011 13:00:49)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

Re: Narpredak

Koji vam je otprilike (realni, tj. prosječni) ROI i na kojim limitima, zanima me radi usporedbe s 9-SnG i MTT-SnG...

Zadnji popravljao KresimirS (03-07-2011 15:35:08)

00

8

Re: Narpredak

iAcesHigh napisao:
Krumpir77 napisao:

Mislim da na starsu nisu baš nešto prelagani HUsng do 10$ i neisplati se graditi roll na mikro limitima na starsu, jer mislim da je puno lakše i puno brže sagraditi roll na nekom manjem sajtu tipa unibet, rr... di su igrači puno lošiji.

jesu - jako su soft. osim toga ako netko igra SNG bilo koje vrste niti ne može igrati na unibetu/rr i slično. samo starsi i tilt su opcija - ups, samo starsi wink

+1

Ja na Nordici sjednem za husng 6$ i ako mi se protivnik pojavi u roku 1min presretan sam...nerijetko i malo duže čekam...a o ovim od 10 ili 20 da i ne govorim...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00