Tema: STAKE...

evo ovako...trazim stake za 30 turnira ( micro buyin) na PokerStarsu.....
to bi bila uglavnom ova 3 turnira
                                                       -18.30h $1.10 NLHE ( 6 max. $2.5K guaranteed) x10 = $11
                                                       -19.30h $3.30 NLHE ( 6max. $5K guaranteed) x10 = $33
                                                       -20.30h $2.20 NLHE ( 6max. $4K guaranteed) x10 =$22
                                                -----------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                             UKUPNO = $66

10% = $6.6
omjer- 75-25 u korista stakera
-ukoliko ne prodam 100% stakea onda cu igrat onoliko turnira koliko sam % prodo od ukupnog stakea..

------------svaki dan mislim igrati ova 3 turnira i svakodnevno cu objavljivati neke zanimljive ruke da zajedno prokomentiramo i normalno svakodnevno cu objavljivati na kraju dana kako sam zavrsio u sva 3 turnira

P.S. stake bi trebao trajati 10 dana..ali Ja u utorak idem u Spanjolsku na 10 dana big_smile  big_smile , pa bi onda igrao sutra( nedjelja) i ponedjeljak i onda bi se stake nastavio kada opet dodjem kuci...

nickPS- solferino21

Zadnji popravljao solferino21 (02-07-2011 18:04:28)

00

Re: STAKE...

kako mos svaki dan rezervirat cjelu vecer i noc. Pa zivi malo

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: STAKE...

lol...pa zar nevidis da sam napisao da u utorak idem u Spanjolsku na 10 dana...ako se tamo NEIZIVIM onda necu nigdje...

chillin napisao:

kako mos svaki dan rezervirat cjelu vecer i noc. Pa zivi malo

Zadnji popravljao solferino21 (02-07-2011 14:33:26)

00

Re: STAKE...

aha. Moj post was uncalled for. GG.  Zrtvuj se do spanije

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: STAKE...

trsssss..... hmm  hmm  hmm

00

Re: STAKE...

sad  sad  sad  sad

Zadnji popravljao solferino21 (02-07-2011 22:10:30)

01

Re: STAKE...

solferino21 napisao:

hvala na velikom interesu...ali nemogu prihvatiti sve vase ponude...
Nakon sto zavrsi ovaj stake krecemu u drugi krug pa se onda javite...lol.... sad  sad  sad  sad

Pa nemoš očekivat da ce ti planut u trenu.
Daj rezultate, grafove...ovo ono...i možda se netko i javi.

Jedno je sigurno, bahatim ponašanjem neš dobit niš. E!

20

Re: STAKE...

sorry ako netko misli da sam bahat...al to je bila samo sala tongue

cropoker500 napisao:

Jedno je sigurno, bahatim ponašanjem neš dobit niš. E!

00

Re: STAKE...

aa sto se tice rezultata...nemam nista posebno, turnire skoro i nisam igro...odikro sam mozda nekih 30ak otkako sam poceo igrati ozbiljnije poker...neki dan sam bio oko 40 mjesta na onom od $2.2 i to je to...! imam nekih rezultata na sit n go turnirima..!

00

Re: STAKE...

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/70000/9000/79445/thumb/p163med7qc1dccg5s1cs415gh10hs1.GIF




evo i graf i nacin kako sam zdonkao bankroll...pa zato sada i trazim stake ( nadam se..ako budem stakan da cu barem dio bankrolla vratiti jer cu onda imati tocno odredjeno sto cu igrati tongue  tongue )

nadam se da ce sada biti zainteresiranih

Zadnji popravljao solferino21 (03-07-2011 00:10:21)

00

Re: STAKE...

chillin napisao:

kako mos svaki dan rezervirat cjelu vecer i noc. Pa zivi malo

knez napisao:

nista u zivotu ne mozes dobro raditi ako radis to na pola

wink

00

Re: STAKE...

ok...vidim da nitko nezeli....
onda ovako....ako ima zinteresiranih......... 

PokerStras sit n go tournaments 180man(turbo) $2.5 buyin.....
trazim stake za te turnire bez obzira na to dali cu dobiti samo stake za jedan turnir ili njih 100...

75-25% u korist stakera...
PSnick- solferino21

http://www.bluffmagazine.com/thepokerdb/solferino21/PokerStars/11979495/player-profile.asp

- normalno redovito cu objavljivati kako svaki od njih zavrsi i stavljat ruke kako sam ispao na turniru..!

Zadnji popravljao solferino21 (03-07-2011 15:59:36)

00

13

Re: STAKE...

nemas rezultate iza sebe pa vjerojatno zato nitko ne zeli stejkat... a vidim i da igras jako puno izvan brm...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: STAKE...

zdonkao bankroll...zato i trazim micro stake jer igram mnogo bolje i bez tiltanja dok sam pod stakeom...a i na taj nacin zelim opet dignuti bankroll!

kriss napisao:

a vidim i da igras jako puno izvan brm...

00

Re: STAKE...

nekontam zasto neko uopce trazi ove micro stakeove.. šta nije jednostavnije uzet neki od free BRMova i nemoraš ni s kim dijelit tu već mizernu zaradu?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
30

Re: STAKE...

Zato sto vecina takvih igraca zdonka free BRove u jednom danu...

30

Re: STAKE...

pa moram pocetni od neceg...nemogu odmah igrati NL100 ili neke turnire sa $109 buyinom..lol

Zadnji popravljao solferino21 (03-07-2011 17:37:35)

00

Re: STAKE...

takvih kao Ja?? ili kakvih takvih..de mi to malo objasni??

MasaKrisT napisao:

takvih igraca

00

Re: STAKE...

solferino21 napisao:

zdonkao bankroll...zato i trazim micro stake jer igram mnogo bolje i bez tiltanja dok sam pod stakeom...a i na taj nacin zelim opet dignuti bankroll!

kriss napisao:

a vidim i da igras jako puno izvan brm...

TRANSLATED: I don't give a shit for the money  lol

nhf

00