Tema: Kupovina poker seta

Pozdrav!
Gdje bi se u Zagrebu ili bližoj okolici mogao kupiti standardni poker set od 300 ili 500 žetona? Nešto poput http://www.dalgent.hr/katalog_detail.asp?id_sp=1980
Hvala!

00

Re: Kupovina poker seta

kod nas u varazdinu imas u kauflandu tj u tobbaco shopu koji se nalazi unutar kauflanda...
sad neznam dal u zagrebu ima tak pogledaj big_smile

00

Re: Kupovina poker seta

Mislio sam otvorit isti ovakav topic, al pomislih mozda je vec neko stavlja i evo naisa san, trazim dakle istu stvar, samo u splitu, na internetu sam nasa ima lijepih i ugodnih za oko, al nemogu nigdi narucit . Ima li igdi u splitu ovakvih setova ko sto je ivinho ve stavio. hvala.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Kupovina poker seta

btw. znam da je bilo u jokera u onoj trafici al nema vise :S . za druga mista neman pojma

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Kupovina poker seta

Zašto jednostavno ne naručite preko dalgenta?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Kupovina poker seta

gmiko napisao:

Zašto jednostavno ne naručite preko dalgenta?

ovo nije ni meni jasno, naručiš ih danas, oni ti pošalju predračun, pođeš lijepo i uplatiš i oni ti odmah šalju...meni su u dubrovnik stigli za 1 dan...

00

Re: Kupovina poker seta

eto jesam hvala .... lol

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

8

Re: Kupovina poker seta

dalgent je predobar...imaju stvarno sve i svašta, a isporuka je ekstra brza! a i ljudi koji tamo rade su stvarno prijateljski raspoloženi...
ako je netko blizu Trogira može otići tamo i odma kupiti, bez naručivanja preko web-a!

00

Re: Kupovina poker seta

Ima li ko iskustva sa narucivanjem sa pokershop.hr ?

I have the nuts
00

Re: Kupovina poker seta

kolko se plača dostava ?

00

Re: Kupovina poker seta

kod nas je bilo u lidlu,sad neznam jer i i drugim djelovima hrvatske..a sto se tice postarine..mislim da ti preko 40 kn nebi trebalo biti

00