Tema: Poker Stars mi usporava komp??

Igram na laptopu:
-2 ghz, dual core
-1.75 gb ram
-264 rama grafička
Upalim Starse i laptop mi se totalno uspori, postane deset puta sporiji nego kad igram na kompjuteru koji ima duplo slabiju konfiguraciju, neznam koji k.. Jel se može to ikako uštimat?

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

Nevjerujem da Starse ima veze stim...
Deinstaliraj si ponovno windowse,moguce da imas virusa.

00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

lol ma kakvi starsi, to moze na one kompjutere koji imaju samo za disketu stavit

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

-probaj reinstal PS klijenta.
-skini mbam i skeniraj komp s njim http://software-files-l.cnet.com/s/soft … 1.1800.exe
-skini cclenaer i malo pocisti temp. filese i sredi registri  http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
-updejtaj drivere od grafe, zvuka, mozda koji driver zeza.
-ako od ovoga nista ne upali najvjerovatnije ti je komp pun prasine pa se pregrijava i usporeno radi, pogotovo na ovakvim temperaturama koje su bile zadnjih par dana. ako je to slucaj odnesi ga negdje na servis da ti pociste prasinu i stave novu termalnu pastu. to ne bi smjelo kostati vise od 200kn/1 radni sat u vecini servisa. ili ako si dovoljno hrabar pogledaj na youtube kako se lap otvara pa pocisti sam, jer za vecinu lapova ima video kako ga otvoriti.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

Igram na par soba partypoker, titan, prije na tiltu sve normalno ide, dok igram jos i surfam ne zapinje niti malo, igram pes11 ne zapinje..... Upalim starse cpu usage se ne miče ispod 60%.. novosti u dnu tipa ˝team pro Andre Akkari nl holdem champion˝ stoje minutu dok ne dođe nova vijest, prepreusporeno ma nemoguće za igrat,,

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

Reinstall pokerstars?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Poker Stars mi usporava komp??

Pošalji poruku sa datotekama zapisnika i svim podacima o kompu na support@pokerstars.com ili klikni na 'Pomoć' -> 'Datoteke zapisnika' -> 'Pošalji datoteke zapisnika podršci...' i u poruci napiši svoje korisničko ime, u čemu je problem i podatke o kompu.

00