226

Re: RR Poker - Ponuda

Javljaju mi RR predstavnici za Hrvatsku da nešto nije u redu s RR-om i da je najbolje da ne igrate par dana..  yikes

00

227

Re: RR Poker - Ponuda

u kom smislu nesto nije u redu? hmm  jel to znaci take the money and run ili? yikes

00

228

Re: RR Poker - Ponuda

Neznam ništa. samo prenosim što su mi oni rekli

00

229

Re: RR Poker - Ponuda

Pa valjda se zna nešto malo više s obzirom da je RR maknut iz Pokerpro ponude!?

00

230

Re: RR Poker - Ponuda

To nisam ni znao... Valjda ću uskoro dobiti više informacija.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Jel nam sigurna lova na racunu?

I have the nuts
00

232

Re: RR Poker - Ponuda

Ima jos tko problema danas sa logiranjem na RR/DBG ? ja se danas cijeli dan ne mogu logirat... :S

00

Re: RR Poker - Ponuda

ja jucer nisam moga...danas bez problema odigra 2 ure...cak me nije ni izbacivalo ko inace...ja sam na dbg-u...za RR ne znam jer vise ne igram preko tog skina....

00

234

Re: RR Poker - Ponuda

mile88 napisao:

Ima jos tko problema danas sa logiranjem na RR/DBG ? ja se danas cijeli dan ne mogu logirat... :S

ja isto ne mogu.. kroz koji dan bi kao trebali biti rjeseni problemi..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

235

Re: RR Poker - Ponuda

Ja sam se malocas uspeo logovati na RR ali sa starim racunom koji nije isao preko poker pro-a.

02

236

Re: RR Poker - Ponuda

Jel se zna išta više? Što ako se možemo logirat? Slobodno igramo s obzirom na vijest od predstavnika za 'rvatsku? Koj je razlog zašto nebi igrali? Nije uredu da se tako ponašaju ako manipuliraju s tuđim novcima, a nedaju informacije!!!

00

Re: RR Poker - Ponuda

ja se danas ulogiram...pogledam cashier...i imam 0.31....skinulo mi sve cijele eure...neznan dal je greska ili koji k...zva san supporta al se ne javlja trenutno...jel se nekom desilo sto slicno??

00

238

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:

Nije uredu da se tako ponašaju ako manipuliraju s tuđim novcima, a nedaju informacije!!!

+1

Nešto se dogadja, a ne žele reći što.

00

239

Re: RR Poker - Ponuda

to nemoze bit dobro nikako.a vidim da talijani uredno igraju jer ima 3,3.5k igraca tako da ne vjerujem da je problem tehnicke prirode.samo se nadam da mi 2.5k€ nije otislo u vjetar sad

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ne sekiraj se previse. Nije ovo prvi put.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Roba da li je moguca isplata?

I have the nuts
00

242

Re: RR Poker - Ponuda

Ma nema isplate i čuo sam jednu priču uvezi ovog svega al mi je nelogično uvezi nje zašto nebi smjeli igrati...

Zadnji popravljao sekvr (18-07-2011 09:02:37)

00

243

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:

Ma nema isplate i čuo sam jednu priču uvezi ovog svega al mi je nelogično uvezi nje zašto nebi smjeli igrati...

jel mi mozes poslat na pm sto si to cuo, jer i mene zanima

00

Re: RR Poker - Ponuda

pm-aj i mene...ako nije problem...hvala..

00

Re: RR Poker - Ponuda

iman informaciju da prestavniku iz hrvatske talijani nece da daju pare iz kojeg razloga jos ne znam ali mi je receno da ON ne zeli ni jednoga igraca prevarit i da je sva lova koju hrvatski igraci imaju na racunu sigurna ali da priko toga ne zeli ic i zato je reka da niko ne igra dok se to sve ne rijesi...malo mi je sve to cudno ali eto....

00

246

Re: RR Poker - Ponuda

ja se nemogu ni ulogirat a kamoli igrat vec 3-4 dana.moze i meni pm.svaka informacija je dobrodosla trenutno, barem da znam na cemu sam.

00

247

Re: RR Poker - Ponuda

lolohebic123 napisao:

iman informaciju da prestavniku iz hrvatske talijani nece da daju pare iz kojeg razloga jos ne znam ali mi je receno da ON ne zeli ni jednoga igraca prevarit i da je sva lova koju hrvatski igraci imaju na racunu sigurna ali da priko toga ne zeli ic i zato je reka da niko ne igra dok se to sve ne rijesi...malo mi je sve to cudno ali eto....

ima mi smisla to.samo zasto onda nemozemo povuc lovu...

Zadnji popravljao munjoz (18-07-2011 13:31:01)

00

Re: RR Poker - Ponuda

munjoz napisao:
lolohebic123 napisao:

iman informaciju da prestavniku iz hrvatske talijani nece da daju pare iz kojeg razloga jos ne znam ali mi je receno da ON ne zeli ni jednoga igraca prevarit i da je sva lova koju hrvatski igraci imaju na racunu sigurna ali da priko toga ne zeli ic i zato je reka da niko ne igra dok se to sve ne rijesi...malo mi je sve to cudno ali eto....

ima mi smisla to.samo zasto onda nemozemo povuc lovu...


a nemozes zato sto je taj prestvanik resetira sve sifre iz "shopova" pa sad niko od administratora (a i ja sam administrator)..nema i ne moze nikome povalcit pare niti moze vidit ko ima koliko rejka i te sheme...

00

Re: RR Poker - Ponuda

nadan se da ce se to rijesit sto prije i milsin da cu povuc svu luvu i uplatit negdi drugdi ali nisan jos siguran jer na tom RR je nesto nevidjeno kolko ima ribetina i colera....

00

Re: RR Poker - Ponuda

ne znan jeste li procitali...ali ugl...meni je moj admin povuka lovu...zato mi je 0 na racunu...nece mi je jos isplacivat...ali povucena je...i kad i ako se sve rijesi vratit ce je nazad...

00