Tema: kako sam zaroflao na ovaj vic...

Vaterpolo treneru se desi maler - dva dana pre svetskog prvenstva razbole mu se tri igrača. Šte će, mora skrpiti tim pa objavi oglas da traži igrače. Sutradan, javi se na oglas jedan bez nogu. Trener će, ne verujući svojim očima:
• Šta ćeš ti ovde?
• Ja jednom rukom pucam i dodajem, a drugom plivam!
Skoči u bazen i pokaže treneru a trener se oduševi pa ga primi u tim. Malo kasnije, dođe drugi bez ruku i kaže:
• Jednom nogom plivam, a drugom pucam!
Pokaže u bazenu, kad on - još bolji nego prvi. Zatim, malo kasnije, dovedu trećeg tipa u invalidskim kolicima, bez ruku i nogu. Trener popizdi:
• 'Ajde nekako još i ova dvojica, ali koji kurac ti ovde tražiš?
On mu odgovori:
• Ja jednim uhom plivam, a drugim dajem golove!
• Hajde - kaže trener - Da i to vidim!
Bace ga oni iz kolica u bazen i on potone. Prošlo 20 sekundi, nema ga. Prošlo 40 sekundi - ništa. Nakon jednog minuta izvade ga nekako iz bazena, a on, jedva živ, pljujući vodu kaže:
• Jebem mu majku, ko mi je nabio ovu kapicu na glavu!!?

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: kako sam zaroflao na ovaj vic...

neloš

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: kako sam zaroflao na ovaj vic...

Oženio Mujo Japanku. Došao Haso kod njega i sad oni pričaju. Pita ga Haso pa kako se vi sporazumjevate. Kaže Mujo nogama, rukama, kako stignemo. I pričaju oni tako i dolazi Mujina žena i iscjedi malo mlijeka iz sise. Ode mujo i izjebe punicu i polije ženu vodom. Pita ga haso šta je to sad bilo. Kaže mujo: "rekla mi žena da odem po mlijeko u trgovinu". I šta si joj reko pita haso. Kaže mujo: "reko sam joj: jebem ti mater jel nevidiš da vani pada kiša".

51