Tema: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

...koji ovo Buy in?

00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

Buyin je 5$.

Inače, zahvalio bi Mili na jako dobrim komentarima, zapravo je potvrdio moja razmišljanja i istaknuo par grješaka koje i sam smatram povećima.

Naročito me zasmetalo kako sam pod tiltom odigrao onaj ATs hand u posljednjem meču na onom diamond boardu sa 9 9 J T, jednostavno ono je spot u kojem nikad pa ni tad nisam dovoljno dobar - 78, Q8, KJ, bilo koja devetka ili jack, 2 diamonda - sve me to dobija i ja sav lud napravim onako glup potez... toliko kriminalno da bi triba u zatvor za ono. Što tilt napravi od čovika  big_smile

Eto, nadan se da će pomoći ljudima koji igraju HUsng jer Mile je stvarno odradija lavovski posao u ovom videu.

00

4

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

nešto sam raspoložen za učenje i komentiranje videa... pogledao sam sam prvi match pa evo mog komentara:

5:26  flopaš nut straight, protivnik radi donk bet, ti samo callaš... mislim da tu mora biti raise... često ćeš u takvim situacijama završavati partiju ukoliko protivnik bude imao nešto, a ako nema ništa teško da ćeš moći naplatiti tu sklau bez obzira na call. a da ne govorim o tome kako ti neke karte mogu pomrsiti račune, recimo da je na tom flopu 7J8 (gdje ti imaš 9T) dolazi turn  T i tada u većini slučajeva nećeš izvući dodatne čipove.

7:30 na flopu 3JJ radiš cbet s A high, protivnik te rejza, ti callas. turn obojica chekirate, na riveru on radi mali bet, ti callas.  ako misliš da ima J, moraš foldati. Ako misliš da ima 3 ili belfira, callas i onda moraš ili na turnu ili riveru probati blefom uzeti pot jer inače nema smisla taj tvoj call na flopu.

14:00 rejzas s 66, on te 3beta, ti ga shoveas... mislim da se dugoročno protiv takvih igrača (koji na većem broju handova tek drugi put 3beta) to ne isplati shove-ati pošto ćeš u najboljem slučaju imati coinflip...

15:10 s JT ideš AI protiv ss-a. tu te calla samo jači hand, tako da mislim da se ni to ne isplati... miniraise je ok.

eto, toliko za taj prvi match, možda sutra dalje pogledam.

00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

mora se i nešto znat pametno reć o pokeru da bi netko odlučio snimiti video koji je namjenjen učenju drugih...

00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

bassetbaby napisao:

mora se i nešto znat pametno reć o pokeru da bi netko odlučio snimiti video koji je namjenjen učenju drugih...

ha?

00

7

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

daj roba banaj ovog/ovu spama po svim jebenim temama...

00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

odlično!  cool

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

Vrlo dobro odrađeno mile88. Donatus imaš konstantnu igru i to mi se sviđa. Ali ovo sa A9 i sa ovakvim protivnikom...mislim da je to čisti fold.  big_smile

00

10

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

jebacki bump teme iz 19og st.

01

Re: VIDEO: HUsng donatus72 - leakfinder by mile88

lol  Sad sam tek nabasao na ovo!  lol

00