Tema: PS fiffty sit n go

zanima me igra li itko ove sit n go turnire ( fiffty) na PokerStarsu...
Ja sam poceo igrati jucer na 4 stola ( 3 stola s buyinom $1.5 i 1 stolom s buyinom od $3.5)
.........................
cine mi se kao dosta lagani..al nije neki uzorak..odigrao sam oko 25 turnir s profitom od oko $15..
?????

00

Re: PS fiffty sit n go

ja već duže vrijeme drmam po njima! nekada sam igrao 20 komada po 1,5 $. ali sam onda u tiltu krenuo igrati jedan od 15$ i samo sam nastavio.  cool bankroll mi nije dozvoljavao da igram više turnira odjednom, ali kako mi bankroll raste tako i igram više turnira.
52 turnira: ROI = 26%, ITM = 67%

Zadnji popravljao zdeslav (25-07-2011 00:18:05)

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

3

Re: PS fiffty sit n go

igram ih i ja ponekad... samo budi spreman da na tim limitima ljudi igraju na anytwo

tako da nemoj previse tiltati kad izgubis flipove tipa AK vs Q4 ili AA vs 92 big_smile

gl

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: PS fiffty sit n go

teich napisao:

flipove tipa AK vs Q4 ili AA vs 92

roll

Poker is life!
10

5

Re: PS fiffty sit n go

slavocar napisao:
teich napisao:

flipove tipa AK vs Q4 ili AA vs 92

roll

pa dobro je rekla, il ces dobit ili neces  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

6

Re: PS fiffty sit n go

pa sanse su uvijek 50:50 il osh il nesh big_smile

note to myself ... procitaj prije neg postas -.-'

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: PS fiffty sit n go

ja sam ih igral prije 3 mjeseca, prvo se mi činilo super, ali onda nakon big donw su mi dopizdili, uglavnom roi je mali pa je logično da je varijanca velika i zato mi se baš nesviđaju
http://img228.imageshack.us/img228/9291/5050y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

00

Re: PS fiffty sit n go

pa i pretpostavio sam ad je varijancija velika...al evo sada za dizanje banke mi se cine dosta dobri....
Pa evo bio bih vam zahvalan kada bi mi dali nekakav savjet ili dali postoji nekakva literatura za te turnire>???
pozz..i hvala wink

00

Re: PS fiffty sit n go

Ne znam da li ima literature, budući da je relativno novi format, ali poanta je što manje literature ima to je profitabilnija igra jer malo ljudi zna pravilnu strategiju. Ja sam razmisljao da se prešaltam s 9-mana na fifty, ali su mi se 18-man učinili zanimljivijim. Poanta je da za 9-man ima toliko literature da najveći fish moze pohvatati osnove i time se gubi puno roi-a.

Moj savjet je, radi vlastite analize u sitngo wizzu i prvo nađi najbolje igrače na svom limitu, observaj puno stolova gdje oni igraju i kad zavrsi sng replayaj sve handove i probaj nešto zakljuciti big_smile

Mislim da bi za fifty-fifty bila pravlna strategija biti agresivniji na početku, ulaziti u marginalne situacije, probat skupiti sto vise chipova i onda abuseati bubble, buduci da je bubble factor daleko najveći u ovom formatu.

00

Re: PS fiffty sit n go

u ranoj fazi treba biti tight. što manje callati i ulaziti u coin flip situacije, više raisanja i 3betanja. a najbitnije je u kasnoj fazi krasti blindove. ja uopće ne želim gledati flopove!

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00