Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Jesi ti primjetio da samo stavljas gtafove za sessione koje te srala karta.
Ajd postaj graf od zadnjih recimo 20k handova bez filtera, da dobijemo neku normalnu sliku a ne ovo.

30

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

rounder1984 napisao:

Jesi ti primjetio da samo stavljas gtafove za sessione koje te srala karta.
Ajd postaj graf od zadnjih recimo 20k handova bez filtera, da dobijemo neku normalnu sliku a ne ovo.


http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6455

Eto imas tu mojih posljednjih 25k ruku bez filtera, ili tacnije izvjestaj za prosli mjesec i za cash i za turnirsku igru, pa ako te zanima pogledaj, neda mi se opet postavljati, a na kraju mjeseca prije godisnjeg ako ne zaboravim bice izvjestaj i za ovaj mjesec

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Tako je vec bolje.

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Pocinje odbrojavanje...jos 10000 VPP do Supernove  big_smile

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Jos 8230 VPP   big_smile

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Bilo bi super kad bi svaki VPP odbrojavao skupio bi i pun kufer objava i mogao bi trazit stake...

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
01

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Papakoder napisao:

Bilo bi super kad bi svaki VPP odbrojavao skupio bi i pun kufer objava i mogao bi trazit stake...

Razmisljao sam i o tome ali sam odustao samo zbog tebe  tongue  lol

Jos 7105 VPP

pozdrav za papakodera  big_smile

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Jos 0,14 VPP  big_smile

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/1500/81523/thumb/p165mfr4f2mt4a1l1oc61s65sq11.JPG

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Ole ole oleeeee

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/80000/1500/81524/thumb/p165mg2uqd1r0s1d3m11g9fsg1kc71.JPG

10

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

gg

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

koliko para vrijedi supernova sada, i koliki ti je rb. btw čestitam smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

ShaneMacGowan napisao:

koliko para vrijedi supernova sada, i koliki ti je rb. btw čestitam smile

Ne znam jesam li dobro skontao pitanje ali ako jesam onda supernova u idealnom slucaju vrijedi 5200 dolara (4000 dolara kroz VIP RB i 1200 dolara kroz VIP SB), ja sam u ukupnom zbiru dobio nesto manje jer nisam digao ovaj bonus od 4 hiljade nego sam dizao one bonuse od 50 i 300 dolara kako bi izgradio BR i imao sta povlaciti smile, a RB je ako se ne varam nesto oko 30-35%

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

oko 40%

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Cestitke, peglaj dalje:D

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

grats smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Hvala  cool

00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Cestike tongue

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Evo vratio se s godisnjeg i moram se malo pohvaliti da sam sinoc vec uspio malo iskoristiti ljepote supernove statuse, dodjem sinoc oko pola 9 za kompjuter da pregledam e-mail, kad vidim imam i email od pokerstars, pise veceras kvartalni besplatni turnir za sve supernove od milion dolara, u lovu ulazi prvih 1000 ljudi, minimalna nagrada 225 dolara, vidim turnir se igra vec pola sata ali posto je besplatni uletim i ja sa zakasnjenjem,  uglavnom na kraju sam uspio uci u lovu, pogresnim blefom sam ispao 600 i neki i osvojio 400 dolara, ja zadovoljan smile

00

69

Re: Planovi za 2011 (SuperNova) by Pokernator

Da da, grats, pazi na te turnire, imaju super value. Ja sam isto zaboravio jucer (a stavio alarm jos prije mjesec dana i naravno nije zvonio), u zadnji cas late reg. i 58. mjesto XD (KK na AA ofc  big_smile)

Prijavi se na PokerPro Coaching
00