76

Re: nl10

Ne kužim zašto svi stavljate u njegov range JJ i 99, a isključujete mogučnost da on ovo radi sa QQ, QdK,AQd...
Ovo je NL10 tu i najbolji regovi rade -EV playeve, pogotovo ako igra 8+ stolova. Slažem se da je varljiv spot ali meni AdA ovdje izgleda tolko močno protiv njegovog ranga da mi se neda gledat u stove, a shipo bi i KK smile

00

77

Re: nl10

krpa napisao:

Ne kužim zašto svi stavljate u njegov range JJ i 99, a isključujete mogučnost da on ovo radi sa QQ, QdK,AQd...
Ovo je NL10 tu i najbolji regovi rade -EV playeve, pogotovo ako igra 8+ stolova. Slažem se da je varljiv spot ali meni AdA ovdje izgleda tolko močno protiv njegovog ranga da mi se neda gledat u stove, a shipo bi i KK smile

Zato jer 99/JJ svi redovno overcallaju, a QQ+ praktički nikad. Ako igra 8+ stolova onda mu možeš samo suziti range, a ne ga povećati na rejzove sa non nut one card flush drawovima. Igrači su generalno pasivni i ako i imaju neki random diamond s kojim misle nastaviti, prije će floatati ovdje nego rejzati.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

78

Re: nl10

AdA protiv JJ,99,22 J9s,J9o i nekih SK kojim ima flush je više od 40%Equitya, igrač je na btn mora tu bit malo foldequtya i još koji hand da bar ovo shipamo big_smile

00

Re: nl10

krpa napisao:

meni AdA ovdje izgleda tolko močno protiv njegovog ranga da mi se neda gledat u stove

+1

krpa napisao:

Ne kužim zašto svi stavljate u njegov range JJ i 99, a isključujete mogučnost da on ovo radi sa QQ, QdK,AQd...

QQ 3beta ovakav TAG.

gmiko napisao:

Ako igra 8+ stolova onda mu možeš samo suziti range, a ne ga povećati na rejzove sa non nut one card flush drawovima.

+1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

80

Re: nl10

krpa napisao:

meni AdA ovdje izgleda tolko močno protiv njegovog ranga da mi se neda gledat u stove, a shipo bi i KK smile

AA nije nista jace od KK, dapace ja bi radje imao KK. Zgurao bi ja oba handa da se razumijemo, samo kazem.

when you feel like quitting think about why you started..
00

81

Re: nl10

krpa napisao:

AdA protiv JJ,99,22 J9s,J9o i nekih SK kojim ima flush je više od 40%Equitya, igrač je na btn mora tu bit malo foldequtya i još koji hand da bar ovo shipamo big_smile

Protiv ovog rangea koji si ti dao MI imamo 40% equitya, i to je još velikodušno. S tim da NIKAD nema J9o, a FE imamo ne.

Prijavi se na PokerPro Coaching
10

82

Re: nl10

villian na 244 handa:
17/14/4.3
3bet vs steal: 5%; Fold to 4bet: 0(1)

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

SB (kriss1991) ($10)
BB ($10)
UTG ($3.8)
CO ($10.33)
BTN ($17.84)

Dealt to SB (kriss1991)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JD.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JC.png

Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG & CO & BTN fold, SB (kriss1991) raises to $0.4, BB raises to $0.85, SB (kriss1991) raises to $2, BB raises to $10 (All-In)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: nl10

Ako nisi mislio callati, nisi trebao 4betat preflop. Jedino ako je tvoj 4bet bio za bluff.

10

84

Re: nl10

+1

Ima mali 3bet % i ja bi to samo callao preflop pošto imaš oddove za set.

00

85

Re: nl10

rounder1984 napisao:

Ako nisi mislio callati, nisi trebao 4betat preflop. Jedino ako je tvoj 4bet bio za bluff.

znam da sam lose odigrao hand zato sam ga i postao... zanima me najoptimalniji play u toj situaciji... ja sam foldao i 4bet je bio vise za bluff nego za value jer imam open raise sa sb 60, pa sam mislio da bi me mogao 3betat za bluff...

roba59 napisao:

+1

Ima mali 3bet % i ja bi to samo callao preflop pošto imaš oddove za set.

da sam odigrao ovako sta bi na flopu kad bi flopao overpar??? na A ili K high boardu bi c/f al me zanima kako bi odigrao da flopas overpar...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: nl10

Sample je ipak premali za odluciti, pitanje je kako b on u ovoj situaciji odigrao 99,TT ?
Po statsima easy fold je iako je poptuno suludo 4bet/foldat sa ovim handom, kao sto mi je jednako lose 4betat JJ za blef protiv ovakvog tightera! Call je optimalan play i ides na set minE , dakle u ovom spotu 66 ti je recimo isto sto i JJ! ne hitamo  flop.
c/f!
Isti ovaj hand protiv igraca koje igra sa 3b 8% , 3b vs st 15% , 4betamo za value!
ovdje je situacija drugacija , zato mi je nekako suludo 4betati JJ za bluf i onda foldati na ship hmm

Zadnji popravljao hendrixjimmi (30-07-2011 16:37:13)

00

87

Re: nl10

hendrixjimmi napisao:

Sample je ipak premali za odluciti, pitanje je kako b on u ovoj situaciji odigrao 99,TT ?
Po statsima easy fold je iako je poptuno suludo 4bet/foldat sa ovim handom, kao sto mi je jednako lose 4betat JJ za blef protiv ovakvog tightera! Call je optimalan play i ides na set mind , dakle u ovom spotu 66 ti je recimo isto sto i JJ! ne hitamo  flop.
c/f!
Isti ovaj hand protiv igraca koje igra sa 3b 8% , 3b vs st 15% , 4betamo za value!
ovdje je situacija drugacija , zato mi je nekako suludo 4betati JJ za bluf i onda foldati na ship hmm

+1
slazem se u potpunosti i znam da sam lose odigrao zato i pitam za optimalan play... e sad da se nadovezem na to, QQ bi odigrao na isti ovaj nacin sigurno, samo sto na ship ne bih foldao... jel to dobar play???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: nl10

da jasno ako imas QQ jednostavno ne mozes set minEAt s tim  i ako ima KK+ jednostavno je cooler(situaije koje se nemogu izbjeci)  tongue

Zadnji popravljao hendrixjimmi (30-07-2011 16:36:32)

00

Re: nl10

hendrixjimmi napisao:

da jasno ako imas QQ jednostavno ne mozes set mindat s tim  i ako ima KK+ jednostavno je cooler(situaije koje se nemogu izbjeci)  tongue

ja sam neki dan sa AA set MINDO tongue tongue

40

Re: nl10

hendrixjimmi napisao:

Sample je ipak premali za odluciti, pitanje je kako b on u ovoj situaciji odigrao 99,TT ?
Po statsima easy fold je iako je poptuno suludo 4bet/foldat sa ovim handom, kao sto mi je jednako lose 4betat JJ za blef protiv ovakvog tightera! Call je optimalan play i ides na set minE , dakle u ovom spotu 66 ti je recimo isto sto i JJ! ne hitamo  flop.
c/f!
Isti ovaj hand protiv igraca koje igra sa 3b 8% , 3b vs st 15% , 4betamo za value!
ovdje je situacija drugacija , zato mi je nekako suludo 4betati JJ za bluf i onda foldati na ship hmm

+1 sve super receno.  Al mislim samo da bi 66 folda na 3bet.  Ovdje je ocito da villian nije light. To je ko kuća.

EDIT: sad tek vidim da je min3bet tako da bi calla.  I zasto 4xas ko seljacina. 3x + 1 limpet 4ever. Druga je stvar da za stolom imas fisha koji bas nista ne baca, onda mozes da si napravis veci pot, on ce se lakse izgubit u handu ako je pot veci. 
Pa sa SB/BB kad ti riba ili dvije limpaju mozes i do 50-60 sumnjam da ce bacit ....

Zadnji popravljao chillin (30-07-2011 16:49:47)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: nl10

Ne ide se ovdje callat 3bet sa JJ za set mining.
To bi znacilo da ovaj nikad ne 3beta light i da samo 3beta za value.

Callas 3bet i onda igras postflop normalno,razvalis mu citav onaj light range,A5s,67o K6s i slicno.

00

92

Re: nl10

ok je 4x bvb, nekad bi ovdje flatao ali naravno ne za set mining nego cisto da mu ostavim blefove. Ako je villian jedan od onih koji popizde BvB i vole shipat light onda je 4b/call najbolji. 4bet/fold je najgori od svega

00

93

Re: nl10

neznam kako moš 4b/blufat bvb s JJ...pa šta očekuješ da ti on baci...
ovo je standard ili callaš 3b pa igraš poslije normalno ili šta ja radin češće 4b/callam shove
ali konkretno ovdje bih callao 3b

When you got nothing, you got nothing to lose
00

94

Re: nl10

villian na 45 handova: 18/14; open btn: 67; 4bet: 100 (2)...
ja sam 3beto stalno sa blindova (njega ni jednom)... jel tu shove dobar play???

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

UTG ($4.15)
CO ($16.58)
BTN ($22.11)
SB (kriss1991) ($11.93)
BB ($9.73)

Dealt to SB (kriss1991)
[ X ][ X ]
Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG & CO fold, BTN raises to $0.3, SB (kriss1991) raises to $1, BB folds, BTN raises to $2.3, SB (kriss1991) raises to $11.93 (All-In)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

95

Re: nl10

pa imas  covjeka na  45 handova nemas sanse da tak inace igra ( mislim na  4b) , i nemres stavit xx hand,  ja  nekad tu shipam neki pocket i Axs il tak nes, naravno kad ga imam na  vise handova i imam neki read, preporuka  je  uglavnom imat A jer  imas 30% skoro uvijek osim kad ima  AA

Zadnji popravljao puki86 (10-08-2011 13:31:34)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

96

Re: nl10

e pa to me zanima... kakav range je ovdje u redu za shove i dali je 45 handova premal sample za neki takav ludi play...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: nl10

kriss napisao:

e pa to me zanima... kakav range je ovdje u redu za shove i dali je 45 handova premal sample za neki takav ludi play...

naravno da je premali, ispod 200 hendova isto nije pouzdano previše...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

98

Re: nl10

u tom trenutku na 43 handa: 11/9/1.0; 4b: 0; call 3b:100 (1)... 3b je callao sa btna vs sb-a koji puno 3beta i barrela sva 3 streeta 100%... callao je flop cbet na TAKdd flopu i raisao turn cbet kad je dosao 2d i tu uzeo pot tako da nisam vidio hand koji je imao... cini mi se solidan igrac... sta na njegov 4bet???

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $0.05
Big Blind: $0.10

UTG ($10.15)
CO ($10.25)
BTN ($5.95)
SB ($9.9)
BB (kriss1991) ($11.12)

Dealt to BB (kriss1991)
http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/AH.png http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/KC.png

Preflop: (Pot is: $0.15)

UTG folds, CO raises to $0.3, BTN calls $0.3, SB folds, BB (kriss1991) raises to $1.25, CO raises to $3.8, BTN folds, kriss1991???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

99

Re: nl10

Nisi napiso kako on tebi vidi, jesi već 3beto sa blindova?

00

100

Re: nl10

o jebote dan pa svaki put stavljas iste handove... Ak 3betas za value onda 5betaj ak dobijes 4bet i gg, jel tako tesko za skuzit?

00