276

Re: RR Poker - Ponuda

Ako nisi winning player, još ti nije kasno za prijavu. wink

I love this game
00

Re: RR Poker - Ponuda

Srecom jesam, bar na svom limitu ^^

00

278

Re: RR Poker - Ponuda

I jel ima što novoga uvezi ove teme? Navodno se trebalo sve znat prošli tjedan no ni riječi od posrednika. Itko ima kakav novi info?

00

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:

I jel ima što novoga uvezi ove teme? Navodno se trebalo sve znat prošli tjedan no ni riječi od posrednika. Itko ima kakav novi info?

I mene zanima, nije mi baš mala lova u pitanju

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Znat ce se prvog. Koliko sam cuo kad sam pricao s predstavnikom za hr, lova je sigurna, a samo je pitanje oce li se i dalje moci igrati

00

281

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

Znat ce se prvog. Koliko sam cuo kad sam pricao s predstavnikom za hr, lova je sigurna, a samo je pitanje oce li se i dalje moci igrati

A kaj s onima kojima su zatvorili (izbrisali?) račune u trajanju ovog kaosa? sad
Nekak mi se čini da njima lova baš i nije tak sigurna sad

00

Re: RR Poker - Ponuda

Niciji racun nije obrisan. Samo su promjenjeni passwordi da se ne moze logirati i igrati dok se ne rijesi to sranje.

00

283

Re: RR Poker - Ponuda

Jel se ćuo itko možda sa agentima,jel došlo do dogovora ili slijedi izgnanstvo sa RR-a?

00

Re: RR Poker - Ponuda

a bas me zanima je li dans dan D

00

Re: RR Poker - Ponuda

što je s ovim, zna li itko?

I have the nuts
00

286

Re: RR Poker - Ponuda

Kao od danas su trebale krenut transkacije i svatko tko je imalo igro nakon "upozorenja" neobjašnjenog će imat velikih problema s isplatom para...

00

287

Re: RR Poker - Ponuda

Znaci po tvom infu hrvati vise nece moci igrat na RR-u na nacin kao do sada i svima slijedi isplata sa racuna!!!

00

288

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:

danas su trebale krenut transkacije i svatko tko je imalo igro nakon "upozorenja" neobjašnjenog će imat velikih problema s isplatom

Otkud ti to?
Nemoj širit paniku bezveze sad

00

Re: RR Poker - Ponuda

Alo!ovo je zalosno za jedan poker site da se dovede u ovu situaciju!jednostavno iman osjecaj da ne smis bit profitabilan igrac da bi moga igrat na ovon smecu!zna san da su jadnici al ovo je dno dna!tragedija

00

Re: RR Poker - Ponuda

Je li uspio tko isplatiti novac?

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Navodno ce pare bit isplacene al sumnjan u buducnost igranja na RR-u!

00

Re: RR Poker - Ponuda

i sta je na kraju sa RR ima li iko konkretne informacije.......

00

293

Re: RR Poker - Ponuda

Vedreanu napisao:
sekvr napisao:

danas su trebale krenut transkacije i svatko tko je imalo igro nakon "upozorenja" neobjašnjenog će imat velikih problema s isplatom

Otkud ti to?
Nemoj širit paniku bezveze sad

Nije mi namjera širit paniku, sam prenosim što mi je agent reko; iznos koji bi trebo dobit mi jako puno znači u situaciji kojoj se nalazim sad , bilo bi uredu isplate barem onaj iznos koji sam imo kad su javili da se ne igra... ili da mi ne diraju račun pa da probam otvorit na dgb-u račun pa zdonkat novce tam ugl. ne sviđa mi se kako barataju mojim novcem...

00

294

Re: RR Poker - Ponuda

Svasta, znaci tam je tolko losa igra da oni tjeraju dobre igrace, kaj to znaci ako si ja otvorim tam account i pocnem beatat, ce mi zatvoriti ? JEl moze se opce ako si iz hrv otvoriti sad ?

00

295

Re: RR Poker - Ponuda

Draqon napisao:

Svasta, znaci tam je tolko losa igra da oni tjeraju dobre igrace, kaj to znaci ako si ja otvorim tam account i pocnem beatat, ce mi zatvoriti ? JEl moze se opce ako si iz hrv otvoriti sad ?

Možeš al nije pametno igrati bez ikakvog agenta jer ti on kolko tolko odgovara za pare. Na 2+2 sam čito da zatvaraju acc. winnig plyerima... Kolko sam svatio količina rejka i zarade bi ti trebali biti u omjeru 1:1, ako bi dobit prelazila to na višim lvlima radili bi probleme... što se uostalom sada i događa.

00

296

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:
Vedreanu napisao:
sekvr napisao:

danas su trebale krenut transkacije i svatko tko je imalo igro nakon "upozorenja" neobjašnjenog će imat velikih problema s isplatom

Otkud ti to?
Nemoj širit paniku bezveze sad

Nije mi namjera širit paniku, sam prenosim što mi je agent reko; iznos koji bi trebo dobit mi jako puno znači u situaciji kojoj se nalazim sad , bilo bi uredu isplate barem onaj iznos koji sam imo kad su javili da se ne igra... ili da mi ne diraju račun pa da probam otvorit na dgb-u račun pa zdonkat novce tam ugl. ne sviđa mi se kako barataju mojim novcem...


Nije da širiš paniku,al i ti si se malo uplasio bez veze,da vidim ko mi nece isplatit novce,ja sam igrao cijelo vrijeme,i uopće ne sumnjam da ce mi isplatiti i novce i rake od prošlog mjeseca. Oni su igrače prvo pitali da ne igraju par dana,na kraju to traje vec vise od pola mjeseca di su ljudima acc zaključani (moj nije). Ljudi isto tako nisu ni novce mogli isplatiti,ako oni imaju probleme sa talijanima to je njihov problem i sigurno traje vec duze vrijeme a ne samo zadnjih mjesec dana,ali su svi agenti i u međuvremenu uzimali nove igrače iako su bili svjesni problema.Nikome nije problem prestat igrat neka isplate novce sa racuna i fala doviđenja,sad se oni prijete kako nece isplaćivat (na vrijeme kolko sam skuzio onima koji su igrali).Alo ljudi nije nitko igrao za vaše novce nego za svoje,i još jedna stvar cijelo ovo vrijeme idu samo neka nagađanja,nitko nije točno rekao šta se dešava.
Bilo je govora da će se sve rješiti do kraja 7 mj,kolko sam skuzio nije se nista rjesilo!!!

00

297

Re: RR Poker - Ponuda

kondi napisao:
sekvr napisao:
Vedreanu napisao:

Otkud ti to?
Nemoj širit paniku bezveze sad

Nije mi namjera širit paniku, sam prenosim što mi je agent reko; iznos koji bi trebo dobit mi jako puno znači u situaciji kojoj se nalazim sad , bilo bi uredu isplate barem onaj iznos koji sam imo kad su javili da se ne igra... ili da mi ne diraju račun pa da probam otvorit na dgb-u račun pa zdonkat novce tam ugl. ne sviđa mi se kako barataju mojim novcem...


Nije da širiš paniku,al i ti si se malo uplasio bez veze,da vidim ko mi nece isplatit novce,ja sam igrao cijelo vrijeme,i uopće ne sumnjam da ce mi isplatiti i novce i rake od prošlog mjeseca. Oni su igrače prvo pitali da ne igraju par dana,na kraju to traje vec vise od pola mjeseca di su ljudima acc zaključani (moj nije). Ljudi isto tako nisu ni novce mogli isplatiti,ako oni imaju probleme sa talijanima to je njihov problem i sigurno traje vec duze vrijeme a ne samo zadnjih mjesec dana,ali su svi agenti i u međuvremenu uzimali nove igrače iako su bili svjesni problema.Nikome nije problem prestat igrat neka isplate novce sa racuna i fala doviđenja,sad se oni prijete kako nece isplaćivat (na vrijeme kolko sam skuzio onima koji su igrali).Alo ljudi nije nitko igrao za vaše novce nego za svoje,i još jedna stvar cijelo ovo vrijeme idu samo neka nagađanja,nitko nije točno rekao šta se dešava.
Bilo je govora da će se sve rješiti do kraja 7 mj,kolko sam skuzio nije se nista rjesilo!!!

Apsolutno se slažem s tobom u svakoj riječi! Sam da mogu komplicirat- očito mogu... Agenti su uzimali nove igrače?? STVARNO??? e to je fkt. jadno onda ako će s isplatama za...at. Baš se pitam će svi agenti imat jednak tretman s glavnim predstavnikom za RH.

00

Re: RR Poker - Ponuda

i sta ti degenerici na RR-u riejsavaju vec 20 dana na RR-u da mi je znat....sta nisu pro ispaltili pare pa onda isli rijesavat svoje probleme.....ako neko dobije pare zanci da ih je neko izgubio a u medjuvremenu se oni napunili rejkom tako sve kuce funkcioniraju i sad oni idu izmisljat neke gluposti...nesvacan sa se tu uopce ima sredjivat a da se nije moglo sredit u ovih 20 dana jer problem je bio ocito tolko velik da im je tribalo samo par dana....ccccccccccccccc

00

299

Re: RR Poker - Ponuda

lolohebic123 napisao:

i sta ti degenerici na RR-u riejsavaju vec 20 dana na RR-u da mi je znat....sta nisu pro ispaltili pare pa onda isli rijesavat svoje probleme.....ako neko dobije pare zanci da ih je neko izgubio a u medjuvremenu se oni napunili rejkom tako sve kuce funkcioniraju i sad oni idu izmisljat neke gluposti...nesvacan sa se tu uopce ima sredjivat a da se nije moglo sredit u ovih 20 dana jer problem je bio ocito tolko velik da im je tribalo samo par dana....ccccccccccccccc

Baš tako, pojavio se taj neki glavni posrednik koj je bypasso pokerpro, pokericu itd... i onda su svi preko njega morali iči i fino je zarađivo. Sada kada je svoje posredništvo i gaeranciju za parama prokocko ograđuje se od svega.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Mislin da ta dugovanja talijana prema nasem glavnon administratoru nisu dugovanja zadnjih misec dana vec da se to nagomilalo!da se to na vrime rjesavalo do ovoga ne bi doslo a mi ne bi popusili a ovako smo svi na k...al sve u svemu slazen se sa time da svi igramo za svoje pare i da je npr.moje pare dobija neko,necije san ja dobija a oni su rake uzeli tako da ne vidin problem zasto nedaju novce da mozemo nastavit igrat!

00