Tema: Bonus

Jedno pitanje...
Ako uplatim 600$ na Full Tilt radi dobivanja max bonusa, kada mogu podići nazad te novce a da ne izgubim bonus?
Naime, meni je banka od 100 ili 150 sasvim dovoljna za limite koje igram tako da bi ovo uplatio samo radi ostvarivanja tog bonusa.
Jel postoji neko vremensko ograničenje ili sl. koliko moram držati te novce na acc.?
Tnx

Zadnji popravljao Ljava (11-01-2010 14:17:20)

00

Re: Bonus

Fora je u tome da moraš očisititi taj bonus igrom,  tj. generiranjem rejka, cashout možeš napraviti, samo ćeš teško taj bonus očisiti na mikrolimitima.

00

3

Re: Bonus

salemetal napisao:

Fora je u tome da moraš očisititi taj bonus igrom,  tj. generiranjem rejka, cashout možeš napraviti, samo ćeš teško taj bonus očisiti na mikrolimitima.

Hehe, ma razumijem da bonus moram očistiti igrom  smile
Mislio sam konkretno da li mi bonus ostaje aktivan i kada podignem određenu sumu?

Npr. Uplatim 600$ radi dobivanja bonusa, kada se bonus aktivira, ja podignem nazad 450$ dolara i čistim ga sa tih 150$?

00

Re: Bonus

Ne znam koja su pravila FTPa po tom pitanju, al mislin da ne bi tribalo bit problema. Al ono...igraj par dana pa onda povuci

Zadnji popravljao zamorano11 (11-01-2010 14:32:26)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

5

Re: Bonus

Hvala na pomoći  smile

00

Re: Bonus

Ja bih rekao da možeš sa full tilta cashoutat bez problema, jer oni ne daju bonus unaprijed i onda te j*** u zdrav mozak kad hoćeš cashoutat (kao lucky ace npr).

00

Re: Bonus

Mislim da je jedan frend htio to napraviti i rekli su mu da kad cashouta, da mu se bonus briše... tj. da ono što je do tada očistio da je njegovo, a ostalo više ne može očistiti..

Budem ga pitao pa javim.

00

Re: Bonus

Povlačim ovo. Pročitao sam u Full Tiltovom FAQ-u ovo:

Do withdrawals or player to player transfers affect my bonus?
Withdrawals and player to player transfers will not affect your bonus in any way. The money in your Full Tilt Poker account is yours to use as you wish, so feel free to deposit, withdraw, and transfer while you earn your deposit bonus!

00

9

Re: Bonus

roba59 napisao:

Povlačim ovo. Pročitao sam u Full Tiltovom FAQ-u ovo:

Do withdrawals or player to player transfers affect my bonus?
Withdrawals and player to player transfers will not affect your bonus in any way. The money in your Full Tilt Poker account is yours to use as you wish, so feel free to deposit, withdraw, and transfer while you earn your deposit bonus!

Vidiš, bio sam lijen da čitam FAQ  smile  Dobro je ovo znati.
Tnx man

00

Re: Bonus

Ljava napisao:

Jedno pitanje...
Ako uplatim 600$ na Full Tilt radi dobivanja max bonusa, kada mogu podići nazad te novce a da ne izgubim bonus?
Naime, meni je banka od 100 ili 150 sasvim dovoljna za limite koje igram tako da bi ovo uplatio samo radi ostvarivanja tog bonusa.
Jel postoji neko vremensko ograničenje ili sl. koliko moram držati te novce na acc.?
Tnx

Imas 4 mjeseca (barem imam ja) da pocistis First deposit bonus od 600$, sa 1FTP cistis 0.06$ (u obrocima po 5$) sto znaci da ti treba 10k FTPa. Na mikro limitima je to prilicno tesko ocistiti u tom vremenskom roku, ali opet, to se zavisi o broju stolova, vrsti igre, i vremenu koje provedes na stolovima.

Pokerstarsov  First deposit bonus bi ti mozda vise odgovarao ako vec grindas bonuse. Mozes napraviti vise deposita u 6 mjeseci koji ce ti ulaziti u First deposit (ako akcija jos uvijek traje).

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Bonus

ajspingvin napisao:

Imas 4 mjeseca (barem imam ja) da pocistis First deposit bonus od 600$, sa 1FTP cistis 0.06$ (u obrocima po 5$) sto znaci da ti treba 10k FTPa. Na mikro limitima je to prilicno tesko ocistiti u tom vremenskom roku, ali opet, to se zavisi o broju stolova, vrsti igre, i vremenu koje provedes na stolovima.

ako uplatis $100, onda su dijelovi od $10 itd. znaci u njegovom slucaju bi bili po $60. I nije toliko problem, vec na NL10 se relativno brzo cisti.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00