Tema: S SNG na cash

Pozdrav!

Posto sam otiso s starsa a na drugim mrezama su micro lv. sng u banani (prevelik rake), mozete li mi preporuciti literaturu za NL cash table. Dakle nesto za micro level grind. Ako nije problem da neko da neki osvrt (prednosti/mane) full ring i 6max jer jos nisam odlucio koji cu tip stolova igrati.
Hvala

Zadnji popravljao Nebra (06-08-2011 16:25:28)

00

Re: S SNG na cash

igraj 6max, uvijek više akcije...
nađi na netu imaš dobrih stvari kao "ryan fee's 6max guide", "treat your poker like bussines" od dusty schmidta,
pa "easy game vol.1" i vol.2 od andrewa seidmana...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
10

3

Re: S SNG na cash

Hvala na iscrpnom odgovoru! Bacam se na citanje smile

00

Re: S SNG na cash

Nebra napisao:

Pozdrav!

Posto sam otiso s starsa a na drugim mrezama su micro lv. sng u banani (prevelik rake), mozete li mi preporuciti literaturu za NL cash table. Dakle nesto za micro level grind. Ako nije problem da neko da neki osvrt (prednosti/mane) full ring i 6max jer jos nisam odlucio koji cu tip stolova igrati.
Hvala

sličnu stvar sam napravio i ja Nebra.
U razgovoru sa SH NL micro prijateljima, napravio sam listu knjiga koje čitam (isto kao što i ti namjeravaš). Možeš pogledati moj blog.
http://senseicro.blogspot.com/2011/07/s … e-bye.html
Ako ti treba neka od knjiga sa liste, javi se. Za svoje potrebe, prevodim tekstove, pa ih možeš koristiti da se ne patiš sa engleskim, sve na blogu.

Zadnji popravljao Sensei (07-08-2011 20:39:17)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: S SNG na cash

let there be range ti ne treba za micro i to definitivno izbaci iz te liste, neznam kakav je harrington on cash al mozda vrijedi procitat.

i igraj sto vise preko vikenda jer bas tada igra najvise fisheva cash i bas tada treba odvalit sto veci volumen, bar je tako na starsima al vjerujem da je i na ostalim mrezama tako.

00

6

Re: S SNG na cash

i što ste svi zapeli za tog ryana? knjiga je napisana s brda s dola (teška za čitanje) i nije baš za početnike

00

Re: S SNG na cash

nisam procitao al ovo sto sam preletio mi se cini ok, i dosta dobrih igraca to preporuca pocetnicima pa valjda valja

00

Re: S SNG na cash

Baluga 1-2

00

Re: S SNG na cash

MasaKrisT napisao:

Baluga 1-2

+1

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

10

Re: S SNG na cash

Hvala na odgovorima. Poceo sam citat "ryan fee's 6max guide" i po ovom sto sam dosada vidio djuma je dobro rekao big_smile zbrda zdola bas! No nema veze procitat cu je do kraja, pa cu nastaviti s nekom od predlozenih blueprint mi se cini ok.

00

Re: S SNG na cash

jednom kad procitas procitaj opet ili jos bolje pisi sa strane biljeske pa se kasnije vrati na nesto sto ti nije bilo jasno tek kasnije kad sve procesuiras predjes na nesto drugo bar ja mislim da bi to tako trebalo s ovavkom vrstom literature cool

00

Re: S SNG na cash

nemam pojma zawsto vam je ryan fee s brda s dola?
Meni je bilo bas fino stivo iako mi je te tematike draza Poker Blueprint (jako slicno kao 6max guide, al nadopunjeno)

00