301

Re: RR Poker - Ponuda

sekvr napisao:
kondi napisao:
sekvr napisao:

Nije mi namjera širit paniku, sam prenosim što mi je agent reko; iznos koji bi trebo dobit mi jako puno znači u situaciji kojoj se nalazim sad , bilo bi uredu isplate barem onaj iznos koji sam imo kad su javili da se ne igra... ili da mi ne diraju račun pa da probam otvorit na dgb-u račun pa zdonkat novce tam ugl. ne sviđa mi se kako barataju mojim novcem...


Nije da širiš paniku,al i ti si se malo uplasio bez veze,da vidim ko mi nece isplatit novce,ja sam igrao cijelo vrijeme,i uopće ne sumnjam da ce mi isplatiti i novce i rake od prošlog mjeseca. Oni su igrače prvo pitali da ne igraju par dana,na kraju to traje vec vise od pola mjeseca di su ljudima acc zaključani (moj nije). Ljudi isto tako nisu ni novce mogli isplatiti,ako oni imaju probleme sa talijanima to je njihov problem i sigurno traje vec duze vrijeme a ne samo zadnjih mjesec dana,ali su svi agenti i u međuvremenu uzimali nove igrače iako su bili svjesni problema.Nikome nije problem prestat igrat neka isplate novce sa racuna i fala doviđenja,sad se oni prijete kako nece isplaćivat (na vrijeme kolko sam skuzio onima koji su igrali).Alo ljudi nije nitko igrao za vaše novce nego za svoje,i još jedna stvar cijelo ovo vrijeme idu samo neka nagađanja,nitko nije točno rekao šta se dešava.
Bilo je govora da će se sve rješiti do kraja 7 mj,kolko sam skuzio nije se nista rjesilo!!!

Apsolutno se slažem s tobom u svakoj riječi! Sam da mogu komplicirat- očito mogu... Agenti su uzimali nove igrače?? STVARNO??? e to je fkt. jadno onda ako će s isplatama za...at. Baš se pitam će svi agenti imat jednak tretman s glavnim predstavnikom za RH.

Ja igram tamo nekih dva i pol mjeseca,i za to vrijeme me je drugi neki agent vrbovao da pređem kod njega,al em sam ljencina, em sam za ovog agenta dobio samo rječi hvale. A frend mi je otvorio acc 15 dana prije ovih problema. I uopće ne mislim da su agenti i predstavnik za Hrvatsku u ovom slučaju pretjerano nesto krivi,al igraci nisu apsolutno ništa krivi,mislim ti site-ovi su na početku nudili besplatne pare samo da se dođe tamo a sada kenjaju,tako neka glavni predstavnik rjesi sa talijanima,ili nek isplati pare ili nek se ljudima odblokiraju racuni da mogu igrat.
Mislim da će se to na kraju ipak rješiti da čemo moći igrat i da će pare stići ali je neozbiljno od odgovornih ljudi da nitko nije nista izričito rekao i da je sve priča na forumu REKLA-KAZALA.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Mislin da ta dugovanja talijana prema nasem glavnon administratoru nisu dugovanja zadnjih misec dana vec da se to nagomilalo!da se to na vrime rjesavalo do ovoga ne bi doslo a mi ne bi popusili a ovako smo svi na k...al sve u svemu slazen se sa time da svi igramo za svoje pare i da je npr.moje pare dobija neko,necije san ja dobija a oni su rake uzeli tako da ne vidin problem zasto nedaju novce da mozemo nastavit igrat!

00

303

Re: RR Poker - Ponuda

Pare na sunce lopovi jedni (mislim na RR)   smile

Poker is life!
00

Re: RR Poker - Ponuda

ja sam se jučer čuo sa glavnim agentom za hrvatsku vjerujem da ćemo novce dobit, oni otpočetka garantiriju da su naši novci sigurni i ako site propadne...

a sad svi ste znali kakav je to site, da ga vodi mafija, da zatvaraju accounte i pristali se igrat, šta misliš da je agentu sad veselo kad ga stotine igrača zove i pita di je lova, a skoro svi ga znaju, nisu to mali novci u pitanju i sigurno im se nije lako zajebavat s ovima sa stranice.

ne znam tko vam je prije davao informacije što se tiče isplate, ja kad sam prije pričao s njim rekao je da mi sada ne može reć kada će biti isplaćeno, jučer mi je rekao da vjeruje da bi 15-20. 8. mogli krenut isplaćivat...

00

305

Re: RR Poker - Ponuda

Bora tajter napisao:

ja sam se jučer čuo sa glavnim agentom za hrvatsku vjerujem da ćemo novce dobit, oni otpočetka garantiriju da su naši novci sigurni i ako site propadne...

a sad svi ste znali kakav je to site, da ga vodi mafija, da zatvaraju accounte i pristali se igrat, šta misliš da je agentu sad veselo kad ga stotine igrača zove i pita di je lova, a skoro svi ga znaju, nisu to mali novci u pitanju i sigurno im se nije lako zajebavat s ovima sa stranice.

ne znam tko vam je prije davao informacije što se tiče isplate, ja kad sam prije pričao s njim rekao je da mi sada ne može reć kada će biti isplaćeno, jučer mi je rekao da vjeruje da bi 15-20. 8. mogli krenut isplaćivat...


Znao je i on kakav je site i da ga vodi mafija pa je pristo biti posrednik i iskreno to što ga stotine igrača pita di je lova je njegov problem, nije mu bilo problem uzmiat novce dok je sve bilo ok...

00

306

Re: RR Poker - Ponuda

nije da bacam ulje na vatru no namece se pitanje: koji je sad true wr igranja na rr i sl. pizdarijama od shady siteova?

20

Re: RR Poker - Ponuda

Evo ovako.
Post pisem samo da vise ne bude nikakvih upita sta je s lovom, ocemo popusit, oce li se moci igrati dalje itd.
Ovo je od glavnog predstavnika za hrvatsku:

Site vec mjesecima ne isplacuje lovu za igrace, nego to nasi predstavnici rijesavaju sa svojim zalihama, jer su problem winning playeri.
Problem je sto se pravi vise winningsa nego rakea.
Nasi predstavnici su to do sad podnosili, al dalje nece tako moci.
Nasi su morali blokirati vecinu igraca, jer oni moraju iz svog dzepa davati rakeback, a to im bas i nije u interesu.
Znaci, situacija je sljedeca.
Jos se ne zna hoce li se moci nastaviti igrati na RRu/DBGu (IMO iskljucivo ako site isplati sve zaostatke), al ce se znati uskoro.
Sta se tice love trenutne sta imate na siteu, sigurna je i biti ce isplacena od sredine iduceg tjedna pa nadalje (receno mi je poslje 10og).
Stvari su se malo rastegle jer se covjek zeni ovaj vikend i nije u hrvatskoj, pa jbg.

10

308

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

Evo ovako.
Post pisem samo da vise ne bude nikakvih upita sta je s lovom, ocemo popusit, oce li se moci igrati dalje itd.
Ovo je od glavnog predstavnika za hrvatsku:

Site vec mjesecima ne isplacuje lovu za igrace, nego to nasi predstavnici rijesavaju sa svojim zalihama, jer su problem winning playeri.
Problem je sto se pravi vise winningsa nego rakea.
Nasi predstavnici su to do sad podnosili, al dalje nece tako moci.
Nasi su morali blokirati vecinu igraca, jer oni moraju iz svog dzepa davati rakeback, a to im bas i nije u interesu.
Znaci, situacija je sljedeca.
Jos se ne zna hoce li se moci nastaviti igrati na RRu/DBGu (IMO iskljucivo ako site isplati sve zaostatke), al ce se znati uskoro.
Sta se tice love trenutne sta imate na siteu, sigurna je i biti ce isplacena od sredine iduceg tjedna pa nadalje (receno mi je poslje 10og).
Stvari su se malo rastegle jer se covjek zeni ovaj vikend i nije u hrvatskoj, pa jbg.

Da, a kaj s onima kojima su računi izbrisani (zatvoreni, promijenjeni, štagod!!) - šta s njima? Njima maca papala novac?
MIslim, čisto sumnjam da je netko tamo negdje zapisao da Vedreanu imao 816e na računu prije nego mu ga je izbrisao

sad

00

Re: RR Poker - Ponuda

Nisu racuni obrisani. Samo su promjenjeni paswordi. Nemoj sirit paniku bezveze.

00

Re: RR Poker - Ponuda

ako smo cekali do sad mozemo pricekat i do 10 pa cemo vidit sta ce bit....

00

Re: RR Poker - Ponuda

Daj oće li više isplata nemam za papar sad

I have the nuts
10

Re: RR Poker - Ponuda

fafarikula napisao:

Daj oće li više isplata nemam za papar sad

Oces prodat to sta imas na RRu?

00

313

Re: RR Poker - Ponuda

oću ja...  wink ...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Za koliko % provizije?

00

315

Re: RR Poker - Ponuda

kaj ja znam, znam da ce ovo zvucat bijedno, al onak, i meni moj "affilate" veli da lova stize, al u zurbi sam, pa onak, ak se tebi isplati, mojih 400€ na RR-u, a Ti meni 520$, na stars, il 2750kn na ziro, to ispada, onak, oko 50$ provizije, ili 35€, znam da u samoj cifri nije puno, al mislim da je u postotku i vise neg korektno, pa evo, reci TI kaj mislis o toj kombinaciji...
pozdrav...  wink ...

10

Re: RR Poker - Ponuda

Jbt, nisam ocekivao da ce ova moja sprdnja postat hit...  yikes
Sorry decki, samo je bila zajebancija.  lol
Ne otkupljujem ja lovu.

02

Re: RR Poker - Ponuda

nemoj se šalit, dobit ces ban!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
10

318

Re: RR Poker - Ponuda

nema problema...

00

Re: RR Poker - Ponuda

4ladX napisao:

nije da bacam ulje na vatru no namece se pitanje: koji je sad true wr igranja na rr i sl. pizdarijama od shady siteova?

this

10

Re: RR Poker - Ponuda

Pozdrav.
Mene samo zanima hoće li se pokrenuti pregovori s nekiim novim (po mogućnosti talijanskim) agentom, preko kojeg bismo mi RR-ovci mogli nastaviti igrati?
Što se mene tiče, igrao bih tamo i bez rejkbeka..  big_smile

00

Re: RR Poker - Ponuda

update

Evo, taman sam se cuo s agentom.
Situacija je sljedeca.
Isplata ce se rastegniti jos tjedan dana (pocet ce isplacivati poslje velike gospe, znaci 16-17). Jbg, znam da ce te reci da sam to reko i prosli tjedan, al ja sam samo glasnik.
Problem je sto su neki ljudi jos na godisnjem, a nece da se pocne nekima isplacivati, a drugima ne.
Vise se nece moci igrati na siteu, jer talijani nemaju namjeru isplatiti dugovanje prema agentima.
Svi ce dobiti svoju lovu u potpunosti.

Mozda sam nest zaboravio napisati, al jbg.

00

322

Re: RR Poker - Ponuda

Ako se vec cujes sa njim,jel znas mozda jel istina sta se priča da će se pare moći prebaciti i na neki drugi site, tj.koji uopće?
tnx

00

Re: RR Poker - Ponuda

Nista nije spominjao, al kad sam ga pitao za onaj AKpoker sta isto imaju u ponudi (talijani) rekao je da ni to nece jer je vecina istih vlasnika.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Recite mi a di sad mislite igrat svi vi koji ste igrali na RR-u ima li neka slican stranica sa puno riba ili... ????

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ovako,

iskreno sumnjam da ćemo mi (bivši RRovci) uspjeti pronaći jednako dobru stranicu za igrat. Postoji doduše par stranica na kojima igraju pretežno talijani i početnici (kao pokeroom.eu), ali, naravno, tu su i problemi...

Nijedna poker mreža nema Random Number Generator (algoritam po kojem se mješaju karte na poker stranici) tako dobar (pošten) kao Dollaro poker. Ovdje govorim iz iskustva (igrao sam na iPokeru, Ongameu, PartyPokeru, Microgamingu, Evereafu, Entractionu, Mreži od PKRa i od PokeRoomEUa).
Dva su razloga za to:

1) druge mreže nastoje privući što više loših igrača da bi imale što veći promet - kako bi ih zadržale, oni moraju dobivati. Mreže to postižu programskim petljama, koje lošim igračima omogućavaju da često pobjeđuju u situacijama kada su veliki underdogovi. Tim programskim petljama se često generiraju i tzv. akcijske karte - karte koje će što više zakomplicirati akciju na stolu, utjerati što više love u pot i tako poker kući omogućiti što veći dobitak. Petlje imaju i svoju pozitivnu funkciju - čine botove (umjetnu inteligenciju) neprofitabilnima, jer ne mogu točno izračunati vjerojatnosti...
Dollaru to ne treba, jer dobiva igrače preko agenata - što u samom startu znači hrpu loših igrača i kockara.  Zbog takvog modela ozbiljniji igrači nikad i ne dođu na takvu stranicu.

2) druge mreže imaju programski bazirane sobe (ne u Flashu) - na programski bazirane sobe moguće je vezati HUD i botove. Na Flash - NE. Rezultat: pošteniji RNG i lošiji igrači.

Ne znam što drugi misle o tome, ali koliko ja znam, igrači na Dollaru koji su registrirani preko talijanskih agenata, nikad nisu imali problema s isplatama. Krećem u potragu za talijanskim agentom...

Živli!

00