Tema: coaching videos

dobar dan ..!
Evo potreban mi je sva moguca literatura koju mogu naci.....nasao sam vec dosta toga na forumu, ali...od viska glava ne boli..!

trazim..... HUSNG videe, Sit n go coaching videe, MTT,....( uglavnom za micro limite)
            .....  NLHE 6 max. ( micro cash ).....

pa ako ima koja dobra dusa, da mi nesto preporuci, uglavnom me najvise zanima HUSNG...

P.S. treba mi samo video literatura....zbog toga sto vec sam si poskido hrpu knjiga..( a nije sada da sam bas lud za citanje, jos kada pomislim da  skola pocinje uskoro tongue  tongue  tongue )

00

Re: coaching videos

odluci se za jednu formu pokera i onda cemo ti preporucit nemoguce je bit jednako uspješan kao početnik u ovom što si ti nabrojao

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: coaching videos

.

Zadnji popravljao solferino21 (10-08-2011 16:31:28)

00

Re: coaching videos

ShaneMacGowan napisao:

odluci se za jednu formu pokera i onda cemo ti preporucit nemoguce je bit jednako uspješan kao početnik u ovom što si ti nabrojao

pa i napisao sam da me uglavnom zanimaju HUSNG, ali bi mi takodjer dobro doslo i sve ostalo (

BuffaloBill44 napisao:

ali...od viska glava ne boli..!

).... to ce mi takodjer dobro doci, kada proucim ove HUSNG-ove i kada vidim kako ce mi oni ici..pa da se mogu prebaciti na nesto drugo.. smile ......a sada dal je netko pocetnik ili nije o tome bi se dalo raspravljati..ja mislim da vise nisam toliki laik u svijetu pokera..igram aktivno nekih 3 mjeseca( cak sam i 2 puta vec zdonkao bankroll  tongue  tongue )

00

Re: coaching videos

sto se tice husng nemam blage, ali sto se tice micro/small cash videa preporucam ti
Bluefire poker
serijal Neila Gerwitza i njegovi micro stakes filmici
serijal Alana Jacksona: from amateur to Pro, Alans Blind play

Cardrunners
Mt. Micro, i mdorand serijali, te vernerov topic na 2p2 forumu o micro stakesu

Sto se tice knjiga:
Easy game vol 1
Poker Blueprint
Don't listen to Phill Hellmuth

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

6

Re: coaching videos

za husng preporučujem:

Cog Dissonance
Croixdawg

ako ne nađeš ništa, mogu ti ja poštom poslati, ali ne znam kad big_smile

00

Re: coaching videos

Moze tko uploadati/shareati link na kompletan Neilov serijal?hvala.

00

Re: coaching videos

djuma napisao:

ako ne nađeš ništa, mogu ti ja poštom poslati, ali ne znam kad

ok...pokusta cu se snaci...pa cu viditi....uglavnom ako nista ne nadjem..javit cu ti..

00

Re: coaching videos

MasaKrisT napisao:

Moze tko uploadati/shareati link na kompletan Neilov serijal?hvala.

...
da...ako moze netko shearati nekakav link gdje sve to mogu pronaci

00

Re: coaching videos

BuffaloBill44 napisao:

dobar dan ..!
Evo potreban mi je sva moguca literatura koju mogu naci.....nasao sam vec dosta toga na forumu, ali...od viska glava ne boli..!

trazim..... HUSNG videe, Sit n go coaching videe, MTT,....( uglavnom za micro limite)
            .....  NLHE 6 max. ( micro cash ).....

pa ako ima koja dobra dusa, da mi nesto preporuci, uglavnom me najvise zanima HUSNG...

P.S. treba mi samo video literatura....zbog toga sto vec sam si poskido hrpu knjiga..( a nije sada da sam bas lud za citanje, jos kada pomislim da  skola pocinje uskoro tongue  tongue  tongue )

Za HU SNG ako si pocetnik onda skini sve od mjw006 i Paristiltona a za vece limite sve sa HUSNG.com,pogotovo su najbolji Cog Dissonance i Croixdawg,

00

11

Re: coaching videos

Sa HUSNG.com za pocetnike je po meni najbolji PrimordialAA, Rypac, HokieGreg. A Croixdawga ja bas i nebi preporucio pocetnicima.

00

12

Re: coaching videos

rypaca i hokiea nisam gledao... od primordiala bi preporučio one njegove prezentacije, sve važno za husng se tamo nalazi. a što se tiče croixdawga, on mi je najbolji i njegov stil mi je nekako najdraži.

00

13

Re: coaching videos

ja nisam bas previse gledao croixa, mislim da je mersenneary must watch, a za pocetnike primordial i mjw006

00

Re: coaching videos

stoka napisao:

ja nisam bas previse gledao croixa, mislim da je mersenneary must watch, a za pocetnike primordial i mjw006

gdje mogu naci sve te videe???

00

Re: coaching videos

imas na poker torrentima od mjw006: husng bankroll building (tako nekako), pogledaj za pocetak to

00

16

Re: coaching videos

ili na husng.com za 25 dolara imas pristup gomili videa za download

00

17

Re: coaching videos

neda mi se otvarat nova tema pa cu pitat ovdje, jel ima gdje kakav video za nl200 zoom ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

18

Re: coaching videos

imas na cardrunnersima od prije par dana, 6max

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

19

Re: coaching videos

ty

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00