Tema: Bosanac u Makarskoj ne moze da izgubi pare

Pozdrav evo da vam ispricam sta mi se preksinoc dogodilo . Uplatio sebi 10 eura da igram reko sad ce mi za 15 dana praznik pa da zaradim . Krenem igrati sa 6 eura i dignem se na 11 i sad frajer sto igram sa njim ima 8 i nesto a ovaj drugi 0,70 cini mi se . Uglavnom taj treci nije bitan i dobijam ja A,K i dignem na 0.50 upratio sam da ovaj voli pozvat na slabije karte . Izlazi na flopu 8 , k , 3 mjesane boje . Dizem ja 1,5 on raise na 3 pratim izlazi 9 . Ide on All in i izadje J . Kad frajer im K i 3 .

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

Re: Bosanac u Makarskoj ne moze da izgubi pare

I na kraju bude " HARAŠO"  big_smile
Epic comeback

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Bosanac u Makarskoj ne moze da izgubi pare

a jebemu hmm  sta ces

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Bosanac u Makarskoj ne moze da izgubi pare

Bravo hare u principu bosanac u makarskoj ne moze da izgubi pare kad je makarska bosna ak me bereš!  big_smile Jesi jeba šta u petra pana tu noc?

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00