326

Re: RR Poker - Ponuda

daj se upucaj

00

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

Ovako,

iskreno sumnjam da ćemo mi (bivši RRovci) uspjeti pronaći jednako dobru stranicu za igrat. Postoji doduše par stranica na kojima igraju pretežno talijani i početnici (kao pokeroom.eu), ali, naravno, tu su i problemi...

Nijedna poker mreža nema Random Number Generator (algoritam po kojem se mješaju karte na poker stranici) tako dobar (pošten) kao Dollaro poker. Ovdje govorim iz iskustva (igrao sam na iPokeru, Ongameu, PartyPokeru, Microgamingu, Evereafu, Entractionu, Mreži od PKRa i od PokeRoomEUa).
Dva su razloga za to:

1) druge mreže nastoje privući što više loših igrača da bi imale što veći promet - kako bi ih zadržale, oni moraju dobivati. Mreže to postižu programskim petljama, koje lošim igračima omogućavaju da često pobjeđuju u situacijama kada su veliki underdogovi. Tim programskim petljama se često generiraju i tzv. akcijske karte - karte koje će što više zakomplicirati akciju na stolu, utjerati što više love u pot i tako poker kući omogućiti što veći dobitak. Petlje imaju i svoju pozitivnu funkciju - čine botove (umjetnu inteligenciju) neprofitabilnima, jer ne mogu točno izračunati vjerojatnosti...
Dollaru to ne treba, jer dobiva igrače preko agenata - što u samom startu znači hrpu loših igrača i kockara.  Zbog takvog modela ozbiljniji igrači nikad i ne dođu na takvu stranicu.

2) druge mreže imaju programski bazirane sobe (ne u Flashu) - na programski bazirane sobe moguće je vezati HUD i botove. Na Flash - NE. Rezultat: pošteniji RNG i lošiji igrači.

Ne znam što drugi misle o tome, ali koliko ja znam, igrači na Dollaru koji su registrirani preko talijanskih agenata, nikad nisu imali problema s isplatama. Krećem u potragu za talijanskim agentom...

Živli!

Mislim da je ovo jedna od top 10 gluposti koje sam ikad procitao na ovom forumu...
Kao prvo, na RRu radi HUD, al moras platiti (imas u ovom threadu par stranica ranije), a kao drugo ta prica sa RNG tako nema smisla da je to strasno. Di god sam igrao, nije bilo toliko setupa, natkupa i interesantnih handova (royala, str8 flusheva i pokera) kao na RRu.

00

328

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

2) druge mreže imaju programski bazirane sobe (ne u Flashu) - na programski bazirane sobe moguće je vezati HUD i botove. Na Flash - NE. Rezultat: pošteniji RNG i lošiji igrači.

http://images.teamtalk.com/09/01/800x600/orly-owl_1748914.jpg

00

Re: RR Poker - Ponuda

Nisam čuo da je itko uspio za RR vezati jedan od ovih standardnih, HEM, PokerTracker i sl.

00

Re: RR Poker - Ponuda

Mislim da je ovo jedna od top 10 gluposti koje sam ikad procitao na ovom forumu...
Kao prvo, na RRu radi HUD, al moras platiti (imas u ovom threadu par stranica ranije), a kao drugo ta prica sa RNG tako nema smisla da je to strasno. Di god sam igrao, nije bilo toliko setupa, natkupa i interesantnih handova (royala, str8 flusheva i pokera) kao na RRu.

Ja igram na Dollaro mreži već 3 godine. U te tri godne, možda je bilo par tjedana kada sam mislio da je RNG u k****. Sve ostalo vrijeme, card-shuffling je bio savršen. Igrao sam na još desetak mreža i znam što pričam.

00

331

Re: RR Poker - Ponuda

ne, nemas pojma sta pricas

00

332

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

Mislim da je ovo jedna od top 10 gluposti koje sam ikad procitao na ovom forumu...
Kao prvo, na RRu radi HUD, al moras platiti (imas u ovom threadu par stranica ranije), a kao drugo ta prica sa RNG tako nema smisla da je to strasno. Di god sam igrao, nije bilo toliko setupa, natkupa i interesantnih handova (royala, str8 flusheva i pokera) kao na RRu.


slažem se u potpunosti smile

p.s.

jel ti esco svaku temu moraš zasrati sa  svojim kretenskim slikama?

Zadnji popravljao djuma (12-08-2011 14:04:24)

00

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

Ja igram na Dollaro mreži već 3 godine. U te tri godne, možda je bilo par tjedana kada sam mislio da je RNG u k****. Sve ostalo vrijeme, card-shuffling je bio savršen. Igrao sam na još desetak mreža i znam što pričam.

Brky napisao:

ne, nemas pojma sta pricas

+1

00

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

Mislim da je ovo jedna od top 10 gluposti koje sam ikad procitao na ovom forumu...
Kao prvo, na RRu radi HUD, al moras platiti (imas u ovom threadu par stranica ranije), a kao drugo ta prica sa RNG tako nema smisla da je to strasno. Di god sam igrao, nije bilo toliko setupa, natkupa i interesantnih handova (royala, str8 flusheva i pokera) kao na RRu.

Ja igram na Dollaro mreži već 3 godine. U te tri godne, možda je bilo par tjedana kada sam mislio da je RNG u k****. Sve ostalo vrijeme, card-shuffling je bio savršen. Igrao sam na još desetak mreža i znam što pričam.


dokazi, hh, hem ili samo lupas glavom po tipkovnici pa sto ispadne?

00

Re: RR Poker - Ponuda

dokazi, hh, hem ili samo lupas glavom po tipkovnici pa sto ispadne?

Dovoljno je igrati par dana na bilo kojoj mreži, da ti dovoljan dokaz bude subjektivna usporedba broja badbeatova na Dollaru i ostalim mrežama. I potpuno nemogućih situacija koje se npr. na Ongameu događaju stalno - recimo da trojica guraju allin na turniru, dva dobiju full house a treći flush...

00

Re: RR Poker - Ponuda

roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll  roll

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

dokazi, hh, hem ili samo lupas glavom po tipkovnici pa sto ispadne?

Dovoljno je igrati par dana na bilo kojoj mreži, da ti dovoljan dokaz bude subjektivna usporedba broja badbeatova na Dollaru i ostalim mrežama. I potpuno nemogućih situacija koje se npr. na Ongameu događaju stalno - recimo da trojica guraju allin na turniru, dva dobiju full house a treći flush...

ja sam cuo da ako si rak u horoskopu ili nedajbozeježuškristušimarija ovan da ti uopce se ne isplati igrat poker, rakove najcesce jebu spareni riveri kad oni imaju nutflush na turnu dobiven, a ovnove setupovi! kralju malo si zabrijano i to gadno  wink

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

338

Re: RR Poker - Ponuda

http://i419.photobucket.com/albums/pp280/NewsChat/NC%20Site%20Images/troll_sign.gif

00

339

Re: RR Poker - Ponuda

Ovoj 14. stranici sam se najvise nasmejao smile Alal vera !    big_smile

00

Re: RR Poker - Ponuda

kraljevic napisao:

dokazi, hh, hem ili samo lupas glavom po tipkovnici pa sto ispadne?

Dovoljno je igrati par dana na bilo kojoj mreži, da ti dovoljan dokaz bude subjektivna usporedba broja badbeatova na Dollaru i ostalim mrežama. I potpuno nemogućih situacija koje se npr. na Ongameu događaju stalno - recimo da trojica guraju allin na turniru, dva dobiju full house a treći flush...

Si ikad live igro?

00

341

Re: RR Poker - Ponuda

djuma napisao:

jel ti esco svaku temu moraš zasrati sa  svojim kretenskim slikama?

http://4.bp.blogspot.com/-O0pVoK2CEKg/TcMeKHcRvoI/AAAAAAAAA-0/ZvfhFrRaPCE/s1600/pretty.jpg

00

Re: RR Poker - Ponuda

jeli se moze na rr uplatiti novac sa moneybookers i isto ga tako povuć kad triba.... jeli to moguce

00

Re: RR Poker - Ponuda

Moguce je, al nebi bio prvi koji je tako popusio...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ima li ko kakvih novosti? Agent mi se ne javlja...

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Neradni dan je.
Rekli su sutra ili preksutra idu isplate

00

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

Neradni dan je.
Rekli su sutra ili preksutra idu isplate

tak sam i ja čuo...

00

Re: RR Poker - Ponuda

možda agent hodočasti u međugorje

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
20

348

Re: RR Poker - Ponuda

ima jos 3 minute vremena da stigne lova hmm

00

Re: RR Poker - Ponuda

ima li kakvih novosti....

00

Re: RR Poker - Ponuda

Nebi me čudilo da ostanete bez love jer da su htjeli isplatili bi odmah i svi sretni (osim njih big_smile )
Imam osjećaj da ce uskoro napisati netko da ce isplate kreniti od 9 mjeseca i tako nadalje.

00