Tema: Sng stake

Pozdrav svima:
Trazim stake za Sng turnire,evo osnovnih pravila:
pravilo 30 buyinova,krenuli bi sa 75$ za 2,5$ 180 man turbo,ako padnem ispod 45$ grindam 1,5$ sng'ove,ako budemo iznad 105$ 3,5$ sng itd.
Vremenski rok je neogranicen,staker ima pravo prekinuti stake kad god to zazeli.
Sto se tice reference-a ,na forumu i nemam bas nekog,osim JustFightera s kojim sam imao nekoliko uspjesnih transakcija,sto i on moze potvrditi.
Ako staker zeli,moze se ubaciti i koji mtt,naravno u skladu s trenutnim bankrollom.
Cut je 60-40 u korist stakera.
Sto se tice statistika(nick na starsima mi je poker21212),nisu bajne zbog jedne stvari:brat mi je zadnja 2 tjedna igrao sa njegovim novcima na mom accountu,pa mi je jako pogorsao statistike.Prije 2 tjedna,dok sam samo ja igrao sam bio u top 94% na opr-u.Imao sam par osvojenih 45 mana i 180 man,te nekoliko deep runova na mtt-ovima nedavno.U posljednje vrijeme sam proveo puno vremena proucavajuci strategiju i gledajuci videe na brojnim stranicama,te mislim da sam unaprijedio svoju igru.
Ukoliko imate jos nekih pitanja slobodno pitajte.Hvala i pozdrav
http://officialpokerrankings.com/pokers … 3.html?t=2

Zadnji popravljao argos22 (18-08-2011 16:32:52)

00

2

Re: Sng stake

lol

30 BI to ti je dosta za 1 sesn big_smile

01

Re: Sng stake

argo22 sretno sa stejkom iako mislim da imas malo sanse s obzirom da nisi postao nikakve grafove, statse, rezultate.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Sng stake

@magic mislim da mi je 30bi dovoljno ,s obzirom na to da se stalno spustam ili dižem limit ovisno o br-u

00

5

Re: Sng stake

nema teorije 30 BI za 180 mane...

00

Re: Sng stake

Ja isto ne znam kako je on to zamislio...
Sad kad jos kaze da igra turnire 1 po 1...

30BI ti je dosta za HU i 1 table snge, al za 180manse trebas min 100BI, a ne bi bio prvi ni kojem je to malo

00

Re: Sng stake

A možda sam se preracunao malo,ne znam ni sam vise.Onda neka ostane 75$ ali za 1,5$ 45 mane ,dakle 50 BI ,mislim da mi je to dovoljno.Hvala

00

Re: Sng stake

argos22 napisao:

30 buyinova

rounder1984 napisao:

Ja isto ne znam kako je on to zamislio...
Sad kad jos kaze da igra turnire 1 po 1...

30BI ti je dosta za HU i 1 table snge, al za 180manse trebas min 100BI, a ne bi bio prvi ni kojem je to malo

yep.....30 buyinova ti je punooooo premalo za tu vrstu turnira...pogotovo ako su jos turbo, gdje je varijanca posebno velika...( tako nesto sam i ja pokusao, sa 30 buyinova ali neide...jos pogotovo, ako mislim i dalje napradovati kroz levele sa samo 30 buyinova..)
za te sit n go $2.50 turbo, 180 man..ti je onako, minimalno 100 buyinova dosta..ako bas razumijes kako tamo graci igraju, ali ja bih ti preporucio i vise, npr.130 buyinova ako igras nekih -8-10 stolova..

ali da ti odmah kazem...nagledat ces se svacega tamo...najvise vidovanjaka koji callaju sa 9 2 .. lol  lol


NPR...pokusaj zamisliti jedan los seassion...onako 30 turnira bez final table...bump..ode roll...tako da ti je i 50 buyinova malo wink

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (18-08-2011 17:27:25)

00

Re: Sng stake

Shvaćam sto želite reci,zato sam promijenio,igrat ću 45 man ,u njima bi variance trebao biti manji,tako da mislim da mi je za njih 50 buyinova dosta

00

Re: Sng stake

argos22 napisao:

Shvaćam sto želite reci,zato sam promijenio,igrat ću 45 man ,u njima bi variance trebao biti manji,tako da mislim da mi je za njih 50 buyinova dosta

...,,..varijanaca je sigurno manja u sit n go 45 man $1.5o , pogotovo ako je rugular speed..ali ipak ja ti govorim iz iskustva,, a to ti mogu i mnogi jos iskusniji potvrditi da bi za neku sigurnost trebao imati minimalno 100buiinova...bez obzira bilo to 45, 90, 180, 360 man.....i onda jos kako povecavas broj stolova tokom seassiona ,...tako ti je potrebno i vise buyinova..( barem ja tako mislim.. smile  smile )...i za sit n go od 9 man ti je potrebno oko 80 buinova,....kako te neki los seassion nebi izbacio iz takta...tj..kako nebi bustao..!!

00

Re: Sng stake

A shvaćam ja to sve ,ali ne znam jel bi itko htio uložiti toliko novca u mene,ipak bi se tu radilo o 150$ i vise.Ja iskreno mislim da bi s 50 BI bez problema mogao igrati ove 45 man.

00

Re: Sng stake

argos22 napisao:

mislim da bi s 50 BI bez problema mogao igrati ove 45 man.

aha...gl

00

13

Re: Sng stake

45 mani ili 180 skoro isto 100 BI je min...
Ne zelim bit pametan al pogledaj si graf lol imas cca 230 turnira i grozna statistika ko mislis da ce te stejkat ?
Daj si sam 25$ igraj 45 mane za 25 centi i pokraj jos malo uci ove turnire i ako ces puno igrat mozda i napravis nesto + da ne cashoutas...

20

Re: Sng stake

mAg1c napisao:

45 mani ili 180 skoro isto 100 BI je min...
Ne zelim bit pametan al pogledaj si graf lol imas cca 230 turnira i grozna statistika ko mislis da ce te stejkat ?
Daj si sam 25$ igraj 45 mane za 25 centi i pokraj jos malo uci ove turnire i ako ces puno igrat mozda i napravis nesto + da ne cashoutas...

1+

00

Re: Sng stake

jednostavno nema sanse ispod 100bi,jedino ako te junacki posere...croman i ja smo igrali 8$ 180max turbo sa 40bi i nismo pogodili  ni jedan ft,bili od 10-18 10tak puta..ode tu roll u sekund...

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: Sng stake

rijeseno,moze lock smile

00