Tema: Sve teže i teže...

Svakodnevno igram SNG turnire na starsu, vecinom su to oni 1.75 i moram primjrtiti da je sve teze...nekad je turnir bio gotov kod 300/ 600 blindova, a u zadnje vrijeme gotovo stalno kod blindova 300/ 600 i 400/ 800 je još po 7-10 ljudi ......neki dan sam dosao do 1000/2000 nas troje sto je prije na ovome limitu bilo nezamislivo...

00

Re: Sve teže i teže...

Ah, sve je postalo teže. Sve više i više ljudi "zna" igrati...

00

Re: Sve teže i teže...

normalno da je teže ali nije baš tolko razlika, uvjek se bude našla igra u kojoj bude fisheva, a kaj se tiče sng $1.75 nemogu biti tolko teški sigurno, trebal bi ih easy dugoročno zarađivat, ali sam mišljenja da i nema smisla igrat sng manje od $5 osim ako igraš 45 man na više jer premali omjer ulog/dobiti a faktor sreće je velik pa moraš imat veliki volume a igra nema previše smisla i ništ se nebreš naučit jer igraju totalno bez smisla

00

Re: Sve teže i teže...

pa nemogu igrati SNG 5$ kad mi je BR 160$.....

00

Re: Sve teže i teže...

svatko igra šta njemu odgovora  wink  ali inace mislim da ti je isplativije na manjim buy in igrat 45 man sng nego 18man ili 9man ak ih znaš igrat, a inače moreš igrat s $160 BR $5sng ali normal speed, al opet ponavljam svako zna za sebe šta najbolje mu odgovara!

00

Re: Sve teže i teže...

tonivk napisao:

pa nemogu igrati SNG 5$ kad mi je BR 160$.....

Igraj ti samo te pa kad povečaš BR prijeđi na više.

00

Re: Sve teže i teže...

pa ako mislis da si dobar za sng 5 buy in (sto po kvaliteti igraca nema nikakve razlike, jednaki su fishevi) svakako bi treba bar okusat se;
sa 160 mislim da bi moga slobodno ic na 5 $ sng, imas dovoljan stack za igrat protiv jednako dobrih protivnika, mozda ti cak bude i lakse na 5 $.
Gl.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Sve teže i teže...

mogu reci da su se na starsu pogorsali igraci
naime kad sam igro pre 2 god bili su losi, cesto sam ulazio u money kod sng-a 9 ljudi.
onda prosle godine je bilo dosta tesko, bilo vise regulara
medjutim sad u zadnje vreme ima isto jako mnogo losih igraca i lako je uci u pare.
mislim da je razlog dolazak mnogo novih igraca.sad na starsu u vecernjim satima ima preko 200k online
prosle godine je bilo mnogo manje

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

Re: Sve teže i teže...

da, a pola ih je sa bonusima tamo pa ih i nebriga bas ....

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

10

Re: Sve teže i teže...

http://img69.imageshack.us/img69/3719/1mjesto.jpg


Evo presaltao sam se na SNG 3.25 $ / 45 ljudi i urodilo je plodom.......

Zadnji popravljao tonivk (12-01-2010 19:18:34)

00

11

Re: Sve teže i teže...

opa, cestitam. pazi se ako te vidim za mojim stolom smile Al Pacino iz Scarface-a smile

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

12

Re: Sve teže i teže...

Adzi frende nemoj tako, morat cemo ti i ja osnovati neki Slavonski klan...heheeh

00