Tema: Heads Up

zamolio bih HU cash igrače ili općenito one koji se razumiju donekle u HU igru da odgovore i daju svoje mišljenje na ova pitanja..

1. koliko vam traje prosječno jedan mec, koliko hendova otprilike odradite u jednom sessionu ako igrate 2 stola npr.?
2. koliko je buyinova najmanje potrebno za grindanje HU-a?
3. dali se po vašem mišljenju isplati grindat NL20 HU??
4. dali je po vašem mišljenju danas lakše beatat 6max ili HU?
5. knjiga ili video? što preferirate i koji je po vama najpoučniji HU video materijal ili knjiga?
6. ako sjedate nekom na stol dal pogledate njegove PTR statse, winningse itd?

zanima me jer sam razmišljao da počnem igrat HU, malo sam i probao odigrati par sessiona i odlično je..
nisam naletio ni na jednog predobrog igrača, igrao sam protiv dosta loših..
Hvala unaprijed..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: Heads Up

Ne igram bas dugo HU (tipa 40k hands).

1. Ovisi o puno stvari (raspolozenju, protivniku, etc. etc.) U zadnje vrijeme sam radio velik volume pa mi je session na 2 stola bio oko 1k hands (imam 2,3 sessiona dnevno)
2. Nisam nikad bio brm nit  tongue  tak da ti nisam adekvatan da ti odgovorim na to pitanje. Ja igram sa 30bi+
3. Mislim da ne jer je rake huge, i moras ima 10bb+/100 i ono bas unistavat taj level!
4. 6max obv. ali puno veci winnrate u hu, tak da je isplativiji ako si winning i puno je zanimljivije od 6max.
5. video  (bluefirepoker.com , leggopoker.com)
6. Rjetko sjedam nekome na stol, ali dok cekam, trazim fisheve naravno na ptr.)

Zadnji popravljao hendrixjimmi (23-08-2011 17:07:11)

00

3

Re: Heads Up

Na kojoj mrezi igras?
Ja sam nesto malo igrao/igram NL20 i NL30 HU (ugl 4fun i da osjetim dinamiku HU igre) tako da nemogu rec da se razumijem ali IMO:
Opcenito mislim da igranje HU na microsima nije previse isplativo.
Mach ti u principu traje dok villan ne sit-outa  big_smile
Opcenito ti treba veci roll jer su swingovi veci, sto ne znaci da ne mozes igrat i sa 25-30 BI samo sto moras bit spreman spustit se za limit i moras imat stop loss od samo par BI.
Mislim da je HU isplatljiviji od 6 maxa jer biras protinika i imas vise prilika iskoristit villanove leakove u igri za razliku od 6maxa gdije nemas uvijek priliku odigrat puno handova sa fishem.

when you feel like quitting think about why you started..
00

4

Re: Heads Up

1. ovo sto culjak kaze. stvarno ovisi o gro faktora. neki ce ti sjest i kad spuse buyin otic, neki ce hit and runnat za 10bb, a neki ce igrat 3 sata s tobom
2. ja sam sa 30 igro
3. rake je ogroman, al mos imat jeben winrate. evo iskopo sam graf moj sa nl20 sa noiq pokera (brzo sam otiso na nl50 pa je mal sample)
http://img196.imageshack.us/img196/9206/nl20.jpg
4. mislim da je HU lakse na ovim malim limitima
5. video. imas serijal na cardrunnersima od masterlj tipa il tak nes. 6 epizoda ima, odlicno za pocetak igranja HU (nije bitno sto je star video par godina, stvarno je dobar)
6. ne sjedas za stol (ne isplati se igrat vs regova jer vas rake pojede)

00

Re: Heads Up

Tonac napisao:

Na kojoj mrezi igras?

ja igram na ipokeru,točnije poker770, malo me jebe software ali lako se nađe loš igrač..
tek sam počeo malo igrat HU i odradio samo kojih 3k hendova, zasad je fini plus mada po EV-u bi trebao biti još finiji + tongue
tu i tamo bi odigro koji match sa regom tek tolko da vidim gdje sam, šta sam...
jer mada je lijepo bit u plusu i vapnut ribe nije to to, uvijek hočeš koji put izut kojeg rega za samopouzdanje..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

6

Re: Heads Up

Igrao sam i ja na ipokeru ali na BetMostu.. mislio sam da si mozda tamo pa da bacimo session 4fun.

btw
Na NL20 mozes slobodno sjedat drugima za stol jer to ne znaci da su regovi (bar ne dobri) ali table selection je mozda i najvaznija stvar kod HU..

when you feel like quitting think about why you started..
00