Tema: OPREZ CAKEPOKER!!!

Na Cakeu nema love, kasne sa isplatama i ne mogu reci kada ce biti.


Thank you for your email. Again, our apologies for these delays but unfortunately, while I can guarantee that your cashout request will be processed despite delays, I'm afraid that I cannot be more precise in terms of times and dates.

Please let us know if we can be of further assistance

Kind Regards

James

CakePoker Support

00

2

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

http://i47.tinypic.com/no7pcl.gif



edit: sasvim slucajno je svaki poker forum krcat threadovima tipa "don't play on cake!", "cake won't pay!" etc. nikad mi nije bilo jasno zasto netko igra na tim pripizdinama od siteova/mreza (i ne, nek nitko ne spominje rakeback).

Zadnji popravljao 4ladX (02-09-2011 14:31:15)

20

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

Hannibal napisao:

Na Cakeu nema love, kasne sa isplatama i ne mogu reci kada ce biti.


Thank you for your email. Again, our apologies for these delays but unfortunately, while I can guarantee that your cashout request will be processed despite delays, I'm afraid that I cannot be more precise in terms of times and dates.

Please let us know if we can be of further assistance

Kind Regards

James

CakePoker Support

Koji majmuni, oduvijek izbjegavam "nepopularnije sobe", nekako me strah zbog likvidnosti! J..s bonuse i sve, i bodove i rake back, ne znam... Ali nakon fulltilta, svaka uplata je rizik  big_smile Iako okej nisam upucena bas u sva ta dogadanja oko USA igraca i to...
Moj frend je uplatio na neki talijanski site, islo mu je jako dobro, dobio je rake back jako visok i povoljan, ali nakraju i slican odgovor jer su imali financijskih poteskoca mad Bitno je da te isplate, sretno!

Zadnji popravljao marie1510 (02-09-2011 14:35:54)

Vamos Rafa! Tennis is my life big_smile
00

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

Nezalost, ne citam forume. Jednom sam uplatio nesto sitno i posrecilo se. Sad vidim da mi se samo prividno posrecilo. Bolje da sam popusio :-/

00

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

Koliko dugo čekaš isplatu? Ja sam početkom godine radio isplatu s cake na mb i trajalo je više od 2 tjedna ali je na kraju stiglo. Nakon toga se nisam tamo vraćao.

00

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

staggy napisao:

Koliko dugo čekaš isplatu? Ja sam početkom godine radio isplatu s cake na mb i trajalo je više od 2 tjedna ali je na kraju stiglo. Nakon toga se nisam tamo vraćao.

7 dana nakon pending perioda od 3 dana, znaci ukupno 10 dana. Poslano je na MB.
Ma jebe mi se za 300 $, ali ocigledno problemi tamo postoje kada je i taj iznos problematican.
Htio sam samo upozoriti ostale da se ne utapaju tamo.

An<wa<, hvala sto si mi ulio trunku nade da bude lova stigla wink

00

Re: OPREZ CAKEPOKER!!!

Hannibal napisao:

ne citam forume


roll

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00