Tema: bolestan read

UKIPT S02 ep20 1/2

min videa 13:44,  nek mi neko objasni od kud njemu taj read, dok tak nekj vidiš izgubiš volju za pokerom....

http://www.pokertube.com/free-poker-vid … 2_ep20_1_2

jebemae pas žal mi je ovog lika kad je moral okrenut karte, koji pogled loooool

Zadnji popravljao cgreen (01-09-2011 19:28:40)

10

Re: bolestan read

Koji read? da ima JT? to je samo nagadjal što može beatati, a baš se poklopilo da baš ovaj ima taj hand.

00

Re: bolestan read

da i ja sam tak prvo mislil, ali je reko da može beatat TJ, QT i onda je zastal, poslje je promrmljal još nekaj, i očito je ga stavil na bluf jer je calal, beata i puno Kx handova al njih nije spominjal jer si je možda mislil da ja malo takvih koje ne raisea, a s ovim ima mogučnost da pokupi neke str drawove bla bla

možda je to kaj ti veliš al mislim da je ovo ipak read, možda je mislil na range u krugu JT ali opet mislim da ima on u glavi zakaj je to tak rekel.....

istina da ga poslije sralo pa je možda i ovo sreća, al po reakciji voditelje neznam baš

00

Re: bolestan read

uvijek ima hand koji beataš, ne znači da zato i calaš, treba ti i read da blefa ak je tih handova jako malo, ja sam dobil dojam da je reko nešto u smislu "mogu to beatat i neznam kaj još ali izgleda da blefaš i da tak nekaj imaš"  hmm

00

5

Re: bolestan read

http://www.youtube.com/watch?v=ueTulcI81AY

meni je ovo najjaci read ikada! kako bi rekao antonio esfandiari, here is johnny!

02

Re: bolestan read

to je doba teških nitara lol , tak je igral i zadnji hsp, svaki put nuts kad beta ili ak je imal mid hand puštal agro igrače da se sami value betaju, kao galfonda npr s TPTk, dok ga ovaj nije provalil

vjerojatno laprdam ali opet si mislim nije njemu antonio bzv foldal trips aseva s malim kikerom na zadnjoj sezoni hsp-a

s tim da ti i sam veli da je on ovdije zbog tellova foldal, a ovdije prije se radi čitanju boarda tak da mi je ovo jače puno

00

Re: bolestan read

Promrmljal je "jack of clubs". Ja isto mislim da je nagađao, a ispostavilo se da je pogodio.

00

Re: bolestan read

a ova bolesnoća?? big_smile

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: bolestan read

ovaj zadnji mi nije nis posebno...

00

Re: bolestan read

   
1:38 nadalje je neprocjenjivo, cak se i na Iveyu vidi wtf. Uvijek mi dan popravi. Tema pobjedjena:)

Zadnji popravljao MasaKrisT (01-09-2011 23:37:28)

10

Re: bolestan read

hahahah i još se pobrinula da fijasko bude veći s izjavom da je mislila da antonius ima KK  lol   lol

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: bolestan read

Ivey je prejak. Btw. jel zna netko onaj video gdje Ivey-a folda flush, mislim sa 7s.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: bolestan read

sinisaT5 napisao:

Ivey je prejak. Btw. jel zna netko onaj video gdje Ivey-a folda flush, mislim sa 7s.

8high flush, i nije foldo muckao je winning hend smile

Zadnji popravljao RedDevil_7 (02-09-2011 10:29:19)

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: bolestan read

nista se ne moze mjerit sa coldrexovim snap callom nakon rivera sa royalkom...btw amo neka peticija da se coldrex vrati,bez njega ovaj forum nije isti sad

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

15

Re: bolestan read

min 3:22

nit ili bolestan fold, u svakom slučaju KOJI SET UP

kome se neda gledat prvi dio, bila je žešća dinamika za stolom i ovaj lik sa AA je bil u večini handova kao agresor, prije ovog handa je isto imal AA i opalil 3 velika pot beta i lik ga calal na malom boardu

Inače ovaj EPT Berlin gledam od početka i jako je dobar i zanimljiv.....

00

16

Re: bolestan read

ovbo je zadnji lol

isti lik iz prijašnjeg posta, ja neznam na kojem ovi nivou igraju ali ono svaka čast

min 3:35

Zadnji popravljao cgreen (02-09-2011 13:51:14)

00

17

Re: bolestan read

1. hand - 3bet flop/fold to shove s top two - wtf? Reraise za info s top two? big_smile
2. hand - cbet, c/f TPGK na 1/3 pot bet - wtf? Ovom mozes ukrast svaki pot s minbetovima ocito.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: bolestan read

svaka cas sta je folda A9..jos je lik reka ke must have aces..btw ovo je prvi hand koji je wilandovsky samo calla..ovaj sa AA...inace u svaki pot koji on nije opena je ulazia sa 3b...tako  da je da sansu ovome da namirise trapulu...ali ko bi to folda kontra lika koji igra 60%handova...svaka cast

next year at this time i will be milionar....a vrime je..