Tema: pozz svima

pozz,dosta sam novi u svijetu poker i mislim se uplatit na neku stranicu.pa ako bi mi netko mogao sugerirat koju,mislim sa obzirom da sam pocetnik koju bi mi igru preporucili.....

00

Re: pozz svima

Ja te za pocetak samo pozdravljam ostali ti mogu preporucit "igru" stranicu itd.

P.s. ne kradem temu ali ovaj forum stvarno raste!!!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: pozz svima

pozz
probaj omahu wink

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: pozz svima

welcome

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

5

Re: pozz svima

Pozdrav
Nemoj uplačivati ništa uzmi free bankroll, daš im svoje točne informacije i oni tebi daju pare da se igraš

00

Re: pozz svima

lion406 napisao:

Pozz, i ja ti savjetujem da pošto si početnik može probet preko nekih stranica dobit 50$ free pa s njima počni igrat. To su stranice  tipa Pokerstrategy.com gdje recimo rješiš jedan kviz i onda izabereš gdje želiš da ti uplate (možeš samo za jednu poker kuću se odlučit).

Slazem se s tvojim prijedlogom uzmi od Pokerstrategy ili Pokerpro 50$ Bankrolla i pogldeaj kakva su tvoja iskustva u igranju  smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

Re: pozz svima

ma nisu novci neki problem,moji su dosta imucni.ja sam mislio pocet igrat sitace za 40-50 dolara upad,ali ako se ne slazete sa tim slobodno me savjetujte za igru,mislio sam cak i nac nekoga da me jos malo poduci,neki savjet da mi da i nekakav trening da mi odrzi

00

Re: pozz svima

Trening neka ti bude s bankrollom. Ako se dignes s tih 50 dolara znaci da  mozes slobodno nastavit,a ako vidis da ti nikako ne ide onda si kupi holdem manager i par knjiga...
Imas i par knjiga o STG-u  smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

Re: pozz svima

branislav napisao:

ma nisu novci neki problem,moji su dosta imucni.ja sam mislio pocet igrat sitace za 40-50 dolara upad,ali ako se ne slazete sa tim slobodno me savjetujte za igru,mislio sam cak i nac nekoga da me jos malo poduci,neki savjet da mi da i nekakav trening da mi odrzi

ma sitace za glavu, dvije kad ti nije problem lova. uzmi trening, list(1 dovoljan) papira i olovku i zapisi sto ti kaže i spreman si

assumption is the mother of all f ups

00

10

Re: pozz svima

pa misli 40-50 dolara upad, haloooooooo
nebude valjda igrao 1 dolar...to nije ni za burek

p.s. vi imućni jedete burek?

Zadnji popravljao wildgh (03-09-2011 22:03:01)

assumption is the mother of all f ups

01

Re: pozz svima

ne kuzim jel se vi to izrugivate ?nisam ja kriv sta su moji bogati,sa pokerom sam se susreo kod prijatelja na kucnoj partiji i bio sam jako dobar,i mislim da bi uz nekakav savjet i malu pomoc mogao pobjeđivat i na netu,zato vas molim ozbiljno za savjete.....

00

12

Re: pozz svima

pozz brane

mislim da ti ekipa samo zeli reci da se sa free 50$ uhodas u cijelu pricu.. isprobavas strategije koje te idu... i kad uhvatis ritam.. ti uplati pa igraj na velikim limitima...

a mozda i grijesim smile

u svakom slucaju.. dobrodosao

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: pozz svima

branislav napisao:

ne kuzim jel se vi to izrugivate ?nisam ja kriv sta su moji bogati.....

hihihihihihi

00

Re: pozz svima

Stavi 500$ na Poker Starse i igraj sitače od 10$ pa za par dana 20$ itd... big_smile ako prisuši opet stavi 500$ pa opet kreni sa sitačima od 10$ idt....

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: pozz svima

ok,hvali stari,probat cu tako pa se javim nakon par dana da vidimo kako ce ic,jos jedanput hvala

00

16

Re: pozz svima

uplati radije onda $600 i nemoj zaboravit upisat bonus code na first deposit STARS600 da dobijes i bonus..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: pozz svima

kakav bonus?

00

Re: pozz svima

gospodin google bi mogao biti tvoj najbolji prijatelj, iako su tvoji imucni
on ne radi razlike na toj osnovi

30

Re: pozz svima

Ma samo kad budeš stavlja lovu tamo ima jedno misto di te pita za neki kod pa ubaci tu STARS600 e i nemoj bit pička pa ne javit kako ide bar jednom tjedno....

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: pozz svima

ma kakav poker nece ti to biti dosta za tvoj ego,uzmi iz garaze auto koji si dobio za krizmu s 14-15godina,divljaj po gradu/selu,po mogucnosti slupaj se negdje,ako neko slucajno strada tatica ce vec to rijesiti gg

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
02

Re: pozz svima

branislav napisao:

ma nisu novci neki problem,moji su dosta imucni.

branislav napisao:

ne kuzim jel se vi to izrugivate ?nisam ja kriv sta su moji bogati


http://26.media.tumblr.com/tumblr_lpa38nqK1g1qbshj4o1_500.jpg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: pozz svima

lodr1911 teraj se u kurac bezobrazni

10

Re: pozz svima

Ilija Čvorović napisao:

gospodin google bi mogao biti tvoj najbolji prijatelj, iako su tvoji imucni
on ne radi razlike na toj osnovi

lord1911 napisao:

ma kakav poker nece ti to biti dosta za tvoj ego,uzmi iz garaze auto koji si dobio za krizmu s 14-15godina,divljaj po gradu/selu,po mogucnosti slupaj se negdje,ako neko slucajno strada tatica ce vec to rijesiti gg

koji vam je k. prejadni ste. kad netko ne zna kako to ide i lijepo pita za savjet ako ste već utučeni jer neko ima para budite tiho i pustite normalnim ljudima da mu odgovore. najlakše je reći da je idiot i da će ubit nekog samo zato jer mu stari ima para. razumio bi da znate lika pa da stojite iza svojih riječi, međutim ovakva generaliziranja naprosto su ...

uglavnom, nema ti smisla igrati tako visoko jer će te ljudi blago rečeno pojest. za početak igraj 5-10 baksa te pročitaj nešt o sng i pogledaj koji video na Deuces Cracked i Cardrunnersima i kad se uhodaš kreni više

Zadnji popravljao iAcesHigh (03-09-2011 23:08:51)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
20

24

Re: pozz svima

branislav napisao:

kakav bonus?

http://www.pokerstars.com/poker/promotions/bonus/

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: pozz svima

@aces, nikome ne smeta sta su njegovi imucni, bogati ili ne znan sta

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00