Tema: Pokerstars Wcoop-03 Help

Kao prvo neznam dal da ovo nazovem staking ili nešto slično, i usput neznam gdje da ovo stavim no mislim da je ovo mjesto najpristupačnije smile

Mislio sam igrati Wcoop 01 i 03 danas no nažalost gadno sam se zajebao. Naime banka ne radi nedeljom tako da nisam uspjeo uplatiti pare na racun da bi to stavio na starse tako da sam u banani  big_smile
Pošto je Wcoop 01 počeo mislio sam igrati Wcoop-03
Naravno to šta tražim je previše, a molio bi da se javi netko tko bi mi mogao ustupiti 215$ na starse, a ja bi mu sutra vratio tj prebacio 250$ (mali bonus na iskazano povjerenje ) na racun kada bi otišao u banku.
A i ako moze danas odmah da se nademo ako je netko tu iz Siska a ima pare na starsima.
A usput moze i neki dogovor ako udem u lovu da taj koji mi da 215$ dobije neki dio ili tako nešto, naravno uz povrat početnih 250$ kojih bi dao dobio ja nešto na turniru ili ne.

Nisam nikoga zajebao niti mi je to namjera ali jebiga znam da u ovo vrijeme nitko nikome ne vjeruje, ali ipak, odlucio sam pokušati
Ako je netko zainteresiran za pomoci mi neka mi napiše poruku u pm ili tu na forum javno da se sve vidi.
I usput molio bi bez sprdanja big_smile Znam da ce teško proc bez toga al eto smile)
Hvala

bolje ispasti glup nego iz aviona
02