Tema: par pitanja od nooba

ovako...igram poker oko 2 godine, ali na pokerstarsu za prave novce oko 5 mjeseci...uplacivo sam vec 3 puta i sva 3 puta s**** bankroll. prvi put sam uplatio 10$ i sjebo isti dan, drugi put 20$ i takodje sjebo isti dan...treci put je bilo malo bolje, uplatio sam 20$ pocetkom ljeta, pao na 1$ i nešto ali sam se onda digao na skoro 60$ igrajuci husng 3.5$..to me je išlo jako jako dobro, ali jedan dan se raspuknulo ko sapunica lol..drugi put kad cu uplacivat uplatit cu minimalno 100$, i ako to sjebem, to je onda to, ja sam debil za poker...e sad, mene zanimaju 2 stvari:
1. vi koji igrate 'zapravo' poker, koji dizete mjesecno npr. vise od 100-200$ mjesecno, dali ste i vi tako u pocetku sjebavali bankrollove ili ste samo jednom uplatili i to je bilo to..
2. headz up me relativno dobro ide, i ne znam dal mi se vishe isplati igrat hu cash games ili i dalje picit po husng?
evo to je to sta me zanima, evo i grafa da svi vidite kakav sam donk:
http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=47893080&pnid=1&tt=4&c=en-US&w=257

lijep pozdrav svima!

10

Re: par pitanja od nooba

Kad uplatis 10$, to se ne zove bankroll nego se kaze: "idem opaliti corak"

20

Re: par pitanja od nooba

1. svak u pocetku sjebe bankroll. Niko nije odmah winning. Al to nebi tribalo bit puno spjuvanja. Tako da ako uplatis at least 50$ , sljedeci put idi igraj HUsng od 3.5 i samo to grindaj.
2. koji HUnl uopce mozes igrat sa tako malim rollom ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: par pitanja od nooba

prouci bankroll managment i sta je to
sta je varijanca
opredjeli se za jednu vrstu pokera
uci citaj gledaj slusaj diraj
???
profit/busto

00

Re: par pitanja od nooba

chillin napisao:

1. svak u pocetku sjebe bankroll. Niko nije odmah winning. Al to nebi tribalo bit puno spjuvanja. Tako da ako uplatis at least 50$ , sljedeci put idi igraj HUsng od 3.5 i samo to grindaj.
2. koji HUnl uopce mozes igrat sa tako malim rollom ?

mislim da je najmanji 0.25/0.50...
e pa hvala na odgovoru, onda drugi put kad uplatim grindat cu 3.5$...samo mi još reci dal se isplati igrat 3.5$ od 4 covjeka ili da igram regularne?

00

Re: par pitanja od nooba

markomania napisao:

mislim da je najmanji 0.25/0.50...
e pa hvala na odgovoru, onda drugi put kad uplatim grindat cu 3.5$...samo mi još reci dal se isplati igrat 3.5$ od 4 covjeka ili da igram regularne?

I ja isto mislim da je najmanji nl50, pa mi nije jasno kako si ga igra sa 1 buyinom ..

Dodje ti na isto, neznam na kojem siteu igras, tako da moze bit problema sa popunjavanjem tih shoutouta. Meni se ti shoutouti svidjaju. No isto nekad zna bit frustrirajuce. Kako god zelis mozes igrat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: par pitanja od nooba

chillin napisao:
markomania napisao:

mislim da je najmanji 0.25/0.50...
e pa hvala na odgovoru, onda drugi put kad uplatim grindat cu 3.5$...samo mi još reci dal se isplati igrat 3.5$ od 4 covjeka ili da igram regularne?

I ja isto mislim da je najmanji nl50, pa mi nije jasno kako si ga igra sa 1 buyinom ..

Dodje ti na isto, neznam na kojem siteu igras, tako da moze bit problema sa popunjavanjem tih shoutouta. Meni se ti shoutouti svidjaju. No isto nekad zna bit frustrirajuce. Kako god zelis mozes igrat.

hehe to je bila smiješna situacija, imao sam nekih dolar i po i išao igrat sng 0.5$ 45 man i popeo se na nekih 5 dolara možda, i onda sam išao igrat 3.5$ husng i dobio vajda 6 za redom, al to je bio husng, ove hu cash games nisam ni tako, pa sam zato pitao dal se to isplati igrat ako cu uplatit 50, il 100 $$$  tongue

00

Re: par pitanja od nooba

kak vele dok si mlad kockaj i progresivno naprijed ak bustaš ispočetka, jebiga ja ostal bez đoba pa sam na mikrosima duuuugo već, kad od toga i rakea isplačujem i moram bit brm nit, ak se tak naučiš nije dobro

zato, na tim mikrosima jebeš brm, uvijek ćeš nać nekih 100 buksa

00

Re: par pitanja od nooba

rounder1984 napisao:

Kad uplatis 10$, to se ne zove bankroll nego se kaze: "idem opaliti corak"

a igrao sam te frerollove kad je bila ona neka pokerstars freroll arena tako nešto, i dobio nešto istno i vrlo brzo popljugo, a sad ne mogu nac nigdje nikakve frerollove...  hmm

00

10

Re: par pitanja od nooba

eto baš pogledao i ima poker770 i everest, pa možeš i tamo

znam da su na everestu oni bodovi kao vip program koji su poprilično ok za početnika (mijenjaju se za pare), software nije nekaj ali nečeš ti prat 15 stolova

poker 770 je ipoker i za cash ok, al bi ja provjeril dal dobiš kakav rake deal inače ne

al prije si instaliraj sobu i pogledaj ponudu sng-a možda ih i nemaš bar ne onih kaj bi ti, u svakom slučaju kad se oslučiš obavezno uninstaliraj i obriši cookije, da ne bi imal problema poslije

kaj se partypokera tiće ak baš hočeš tamo mislim da oni mogu obrista acc pa napraviš ispočetka, šibni im mail pa im reci kaj trebaš.......

Zadnji popravljao cgreen (01-09-2011 13:24:29)

00

11

Re: par pitanja od nooba

ne brišeš ti acc već ti oni to naprave (partypoker), ti ga ni nemožeš obrisat, i onda napraviš novi ko da ti je prvi put i nema nikakvih problema

Meni su tako obrisali na poker 770 jer sam htio napravit novi acc preko pokerproa radi boljeg deala

možda ti neće htjet ali ih kontaktiraš i pitaš nemaš kaj izgubit, velim ak ti je želja baš tamo radi najponude sa sng-ima ili kaj već

00

12

Re: par pitanja od nooba

a sad vidim da me nisi skužil, mislil sam da obrišeš poker acc na poker sobi, tj zatražiš partypoker da ti to naparave kak bi mogel si novi napravit

00

13

Re: par pitanja od nooba

yep. sve je ok dok ne pozelis cashoutat.

00

14

Re: par pitanja od nooba

4ladX napisao:

yep. sve je ok dok ne pozelis cashoutat.

na kaj misliš, jer ja ovaj mj selim i jedna od opcija j poker770, tam sam prije par mjeseci obrisal acc na kojem nisam nikad igral, misliš da sad napravim novi da bum imal problema s cashoutom ili si mislil na partypoker?

daj objasni molim te, bitno mi je to, hvala

00

15

Re: par pitanja od nooba

a zaguglaj okolo. uvijek neka sranja s njima i cashoutanjem. sve moguce prepreke ti stave koje moras kao malo majmunce preskakat da na kraju dodjes do svoje love.

00

Re: par pitanja od nooba

ja sam na poker770, poslao sam samo sliku putovnice i iza gdje se adresa vidi i cashoutam normalno,
jedini problem je što traje tjedan dana prije nego ti sjedne na račun...

nema rakebacka ali sličan programa ko na starsima, nakraju svakog mjeseca dodjele ti status (silver, gold, platinum),
ovisno o tome koliko si bodova skupio, i onda na to imaš još boost, znači ako si silver dobiješ 200% povećanje bodova,
ako dositgneš gold dokraja mjesec 250% itd itd...

ja igram NL20 i nisam puno igrao prošli mjesec a uzeo sam bonus danas od 140$ koje ti sjednu odmah na račun,
nemoraš onako grindat za to ko za deposit bonus tako da nije loše samo što softwer nije najbolji i cashoutanja dugo traju,
a i to je možda samo meni tako jer ja skidam direktno na pbz preko vise electron, nemam moneybookerse tongue

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: par pitanja od nooba

prošao kviz, poslao osobnu, odobrili mi osobnu, i sad kao moram čekat 48h da sjednu pare na poker 770. fala cgreen na pomoci  wink

00

18

Re: par pitanja od nooba

RedDevil_7 napisao:

ja sam na poker770, poslao sam samo sliku putovnice i iza gdje se adresa vidi i cashoutam normalno,
jedini problem je što traje tjedan dana prije nego ti sjedne na račun...

nema rakebacka ali sličan programa ko na starsima, nakraju svakog mjeseca dodjele ti status (silver, gold, platinum),
ovisno o tome koliko si bodova skupio, i onda na to imaš još boost, znači ako si silver dobiješ 200% povećanje bodova,
ako dositgneš gold dokraja mjesec 250% itd itd...

ja igram NL20 i nisam puno igrao prošli mjesec a uzeo sam bonus danas od 140$ koje ti sjednu odmah na račun,
nemoraš onako grindat za to ko za deposit bonus tako da nije loše samo što softwer nije najbolji i cashoutanja dugo traju,
a i to je možda samo meni tako jer ja skidam direktno na pbz preko vise electron, nemam moneybookerse tongue

Kak to da si se za poker770 odlucil? Zas ne stars? Bar bi ti sjele pare u roku sat vremena, a NL25 ti je super soft these days u bilo koje doba dana.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: par pitanja od nooba

ma tamo sam otišao prvenstveno zbog onog free bankrolla 25$ i htio sam s tim nešto probat napravit...
imao sam plan da ćim očistim sve bonuse koje pokepro nudi cashoutam i odem baš na starse ili neki drugi sajt...
onda sam uplatio nešto i očistio i taj deposit bonus pa kupio nešto $$ za bodove koje sam skupio i nemam više razloga ostati,
sad ću cashoutat i otić vjerovatno na starse, jer ovdje su isplate u totalnoj banani a i softwer nije baš najbolji...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

20

Re: par pitanja od nooba

Aha to vec ima smisla, super, bome si lepo uspel napravit smile
Ajd na starse i gl.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: par pitanja od nooba

RedDevil_7 napisao:

a i to je možda samo meni tako jer ja skidam direktno na pbz preko vise electron, nemam moneybookerse tongue

Jel uzmu (banka ili poker soba) kakvu proviziju kad isplaćuješ direktno na VISA electron?

00

22

Re: par pitanja od nooba

http://i.imgur.com/6oWgd.jpg

10

Re: par pitanja od nooba

gmiko napisao:

Aha to vec ima smisla, super, bome si lepo uspel napravit smile
Ajd na starse i gl.

Hvala smile

krkinho napisao:

Jel uzmu (banka ili poker soba) kakvu proviziju kad isplaćuješ direktno na VISA electron?

nisam siguran al mislim da uzimaju no radi se o nekoj sitnici pa me to baš i ne zabrinajva..

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00