Tema: Tiltan poker

Software je užasno loš tako da odmah od početka malo tiltam.
Pa se onda dogodi ovo što me najviše i mući :
http://img40.imageshack.us/img40/4167/unledlyr.png

Samo odjednom od punog rada na 100%  procesor padne na 10-15% i stolovi mi se zamrznu (mogu pomicati prozore ali ništa se ne događa na stolu) i to tako traje oko 1 min naravno ode mi sit out na svim stolovima i onda opet sve po starom pa igram 5 minuta i opet isto.
Ne znam jel problem do kompa pošto je star,flash playera, samog programa. Nisam neki stručnjak a vidio sam da vas ima ovdje pa možda znate što i kako.

00

Re: Tiltan poker

Ne znam, ovo mi se znalo na ipokeru cesto dogadjati ali ne svakih 5 minuta ko sto kazes. Vise kao svakih nekoliko dana i to obicno kad apgrejdaju softver il neki drek. I da, kupi jos gigu rama.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Tiltan poker

meni se to izgleda dogodilo jučer na ipokeru al nisam išao vidit task manager, sve je zablokiralo a net je radio i dalje...

00

Re: Tiltan poker

Meni je novi komp, pa mi se isto to događa. Nije do kompa.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Tiltan poker

onda ti definitivno internet šteka prijatelju! jer meni je blokiralo kad sam imao wireless, pa malo prekidalo pa malo ne, provjeri

00

6

Re: Tiltan poker

boboman napisao:

Ne znam, ovo mi se znalo na ipokeru cesto dogadjati ali ne svakih 5 minuta ko sto kazes. Vise kao svakih nekoliko dana i to obicno kad apgrejdaju softver il neki drek. I da, kupi jos gigu rama.

Pa i igram na ipokeru, nisam napisao titan poker nego namjerno tiltan. A trebao bi da kupiti još rama jer sad imam 512 ali neda mi se ulagati u njega jer planiram uzeti novi uskoro, ma vidjet ću.

sinisaT5 napisao:

Meni je novi komp, pa mi se isto to događa. Nije do kompa.

Jel isto igraš na ipoker mreži ?

rokec361 napisao:

onda ti definitivno internet šteka prijatelju! jer meni je blokiralo kad sam imao wireless, pa malo prekidalo pa malo ne, provjeri

Nije sigurno jer znam kak se ponaša kad nestane neta, a i da prekida internet nebi imalo takvog utjecaja na CPU!

00

Re: Tiltan poker

koste napisao:

Jel isto igraš na ipoker mreži ?

Igrao sam kad mi je štekalo. Kad je bio u formi, znao mi je 2,3 puta tokom sessiona zaštekat. A znao mi je i dati 2,3 dana mira. Al onda bi se opet javio, tek tolko da znam da je još uvijek tu. Čak i na 4 stola je bilo problema. A ništa osim kuće nije otvoreno.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

8

Re: Tiltan poker

Aj hvala Siniša

00