26

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

chillin napisao:

Ja 3betam jednaki size koda me je btn 3x raisao.

http://img27.imageshack.us/img27/5442/omfgchucknorrisapprovess.gif

when you feel like quitting think about why you started..
01

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

E tonac da barem ima smisla tvoje stavljanje slika s tekstovima.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

chillin napisao:

Ja 3betam jednaki size koda me je btn 3x raisao.

+1

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

29

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

Rear_Admiral napisao:

E tonac da barem ima smisla tvoje stavljanje slika s tekstovima.

http://img832.imageshack.us/img832/7640/ssss1t.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

30

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

tonac koja je tvoja stretegija protiva min opena s btn?

1 ako to radi tight reg koji otvara normalan postotak ruku
2 ako to radi loose reg koji otvara atc
3 ako otvara lik koji nije ful stacked npr 70bb

dal calaš neke ruke i koje s obzirom na pot odse?

moreš i objasnit kak utječe njihov cal 3bet na odluku, size itd

Zadnji popravljao cgreen (03-09-2011 17:19:43)

00

31

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

i daj hebote od kud ti ova zadnja slika, kaj vi upišete u google da tak nekaj najdete koji lol, kak vam se da...

il ima možda neka stranica za te sve fore, chuk noris, facepalm one sove i ta ostala sranja?

00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

cgreen napisao:

i daj hebote od kud ti ova zadnja slika, kaj vi upišete u google da tak nekaj najdete koji lol, kak vam se da...

il ima možda neka stranica za te sve fore, chuk noris, facepalm one sove i ta ostala sranja?

to i mene zanima!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

33

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

@cgreen obv ovisi o villanu, njegovom rangeu, kako reagira na 3 bet, koliko cbeta itd..
a bome dobar posao bi mi uvalio da idem pisat sve ovo sto si mi rekao za svaki primjer koji si dao  big_smile  nemam ni vremena ni volje a ni znanja pisat strateske clanke o igri sa blindova vs steala.. imas sigurno na 2+2 neku sticky raspravu o tome, ako ne nađes ja cu ti potrazit pa poslat sutra link  wink

Btw di si se bas mene ulovio za to pitanje? onaj .gif gore ne znaci da se ja ne slazem sa tim sto je chillin napisao, nego mi je ton/nacin njegovog posta tako zvucao da mi taj .gif bio prigodan  big_smile

p.s. za slike i to pitajte iskusnije, ja sam obv noob, postam jednom jednu animaciju i vec moram pisat strateske clanke o igri sa BB vs Steala  lol

Zadnji popravljao Tonac (03-09-2011 17:42:31)

when you feel like quitting think about why you started..
10

34

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

aaa, krivo sam skužil onda,

ja nevolim pot size  3betat mini opene iz razloga koji je roba reko, gledo sam neke videe di se preporuča kaj je reko chilin...

ja isto tako radim sa value handovima vs vilana koji mi voli probleme ip radit, naravno zavisi od tih nekih stvari, i nije uvijek standard,

uglavnom nakon "chuk norisa"  dobil sam dojam da misliš da to ne valja i nije mi niš bilo jasno....

00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

blindova se ne treba bojati kad si button. imas poziciju, imas inicijativu ako callaju i najcesce min bet ili 2bb rjese stvar na flopu. ako pocnu 3b light imas rjesenje i za to i zove se - pozicija.

kako god gledao, greska je foldat button ako nemas ultra agresivnog igraca lijevo od sebe. a ako imas takvog, gasi taj stol.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

36

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

@boboman

Tonac napisao:

Koliki ti je winrate kad stealas na BTNu?

bump?
Pitam jer mi steal > od 80% ne cini previse profitabilan, pa me zanima.. osim ako ne table selectas tight blindove a ne loose fisheve, sto mi se opet ne cini previse profitabilno

when you feel like quitting think about why you started..
10

37

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

Tonac napisao:

Pitam jer mi steal > od 80% ne cini previse profitabilan, pa me zanima.. osim ako ne table selectas tight blindove a ne loose fisheve, sto mi se opet ne cini previse profitabilno

Meni isto nije jasno. 80% je super spew, to protiv pasivnih fisheva ni na HU nije dobro, kamoli kad moras proci kroz 2 igraca. Nije mi jasno ni kako minbet ili 2bb rjesavaju stvar na flopu, pa gdje i s kim ti igras boboman? A pozicija mi bas i ne zvuci ko neka super prednost kad fejsas 3bet s 80% rangeom.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

Jermanzg napisao:

pozdrav

Znaci situacija je ovakva: iza sebe imate 2 nita. Fold to steal 90+%, VPIP <15, 3B < 4%.
Svi foldaju do vas i na buttonu ste. Koliki je pravi bet sizinig ako kradem sa any2? 2.5 ili 3 puta bb?
U dosta literature se navodi 2.5x, ali to je dosta prozirno i vidim iz prakse da me nakon nekog vremena pocnu 3bettati light.
Koja su vasa iskustva s tim?

Ja sam za rejz 3bb najmanje70 - 80% ka šta boboman kaže (osim ako imaš nekog agro debila na SB ili BB onda minjaj stol)  em šta ljudi previše nitaju i multitablaju isto tako večinom foldaju na cbet i drkaš ih kad ih stalno drkaš  big_smile  onda te idu 3betat kad imaš monster. I miljon puta može Check behind pozicija zlata vridi. I ako te 3betaju češče onda ja volim sa monsterom samo platit i ponekad sa drugim kartičicama čisto da se nevidi iz aviona da kradeš stalno.  Ali opet ko san ja da pametujen i mislin da na ovu temu se može knjiga napisat  tongue

"Quit your job"
Dirk Diger poker blog
00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

kad smo vec kod stealanja opcenito, na nl2... evo jedan reg s nl25 fr
http://i.imgur.com/sFIgZ.jpg

00

40

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

Pretpostavljao sam da je fr soft za stealat ali wtf  big_smile sta mu stvarno to dozvoljavaju? ili lik jednostavno nastavlja po svom i ako curi $$ takvom igrom? U svakom slucaju bilo bi zanimljivo vidit koliki winrate ima kod steala..

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

meni je ok kad mi je s desna, ne 4beta puno a ni nije jako agro postflop. mislim da nastavlja po svom jer nema bas puno regova koji jako puno foldaju, ima ih sve vise i vise koji kad vide da stealas light ce te 3betat do kraja zivota

00

42

Re: Teoretsko pitanje o kradji blindova

sa buttona ako su SB i BB tipa VPIP 14 i 3B 0-1, onda i stealanje sa 2bb je jeftinije jer foldaju uvijek, istina rijetko možeš naletit na takvu pozociju za stolom...
isto vrijedi ako samo BB ostane iz nas PFR

00