Tema: staking

pozdrav,imam 21 godinu iz vodica kraj šibenika...
sta se tice pokera krenuo sam prije dvije godine na unibetu sa 13 eura i grinda najmanje limite pa nl10, nl20 kroz sta sam relativno brzo prosa i vecinu vremena bija reg na nl50 ima san 1.5bb/100 al igra san 10 stolova,odigra san priko milijun handova izgradio roll od 5k€ nakon cega san presa na nl100 na kojem je uslijedio downswing i tilt tako da sam odma presa na nl200,nl400,nl1k i busta cili roll koji san gradija preko sest mjeseci u dva dana nepestanog igranja...
Nakon unibeta nisan ima uspjesnije poduhvate,uplaciva san par puta na starse izgradja roll i sija na hu i busta sve
zadnje sta san igra je bilo na i pokeru od prekjucer gdje sam dobio 50 dolara od strategya
i igra priko 30 uri u komadu da bi izgradija roll od 300$ igrajuci hu nl4 i nl10 i nakon sta san zavrsija session zapalin cigaretu i mislin se koji uspjesan session moga bi se pocastiti jednim buy inom na nl50.. i sidnnem s likom prvi hand qq all in on kk, odma rebuyodma me tilt poceja vatati pocnen igrati loose budalasto fishevski i izgubin cili roll...
sad nakon toga opet isto razmisljanje ka uvik : necu vise sisti na hu izvan svog bankrolla ovo mi skola...
razveza san se ja tu skroz nadugo i nasiroko ugl sad trazim stejk za microse (bilosta al da nije nl2, to ubija)...
za uvjete stejkanja cemo se dogovoriti
moze na bilo kojoj poker sobi
grafove nemam jer su mi svi grafovi od unibeta bili na laptopu koji je crka ( stejkajte me pa cete dobiti graf  )
imam samo nick sta san igra na i pokeru: hu4rollsbino

01

Re: staking

deja vu.

binovd? wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
10

Re: staking

yep, kad tamo niktko ne odgovara...

10

Re: staking

pa nemos otvorit novi account i trazit stake. sta nisi sa starim accountom post stavia.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
10

Re: staking

neman srice na onom acc akakak

02

Re: staking

neces ni na ovom imat

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: staking

nikad ne reci nikad

03

8

Re: staking

ovo je stvarno nevjerojatna slucajnost kako svima koji traze stake na neki nesretan nacin nestanu grafovi

I na kraju bude " HARAŠO"
20

Re: staking

s obzirom na nick na starsima tribat ce ti puno srice za dobit taj stejk

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

Re: staking

nikad ne reci nikad tongue

02

11

Re: staking

Već sam jednu temu obrisao. Ovu ću samo zatvoriti.

Čitaj pravila!

10