Re: 2NL TT Facing Aggresion

Andre_787 napisao:

yikes  yikes  kako uspijevas bit -200BI na nl2???????

dadaas napisao:

Jer na 2NL tesko foldaju. I onda vjezbas stealanje s any 2

eto kako.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

27

Re: 2NL TT Facing Aggresion

chillin napisao:

jos gore, evo ga na nl2 vjezba stealanje ..

lol  lol

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

graf ti je ocajan, nemoj igrati cah probaj nesto drugo ili drugi limit

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
02

Re: 2NL TT Facing Aggresion

move up where they respect your steals

10

30

Re: 2NL TT Facing Aggresion

https://www.pokertableratings.com/repla … 7239022220
nh

10

31

Re: 2NL TT Facing Aggresion

tebe je negdje satro tilt dok je upswing uzel danak, krajnje vrijeme ti je da se regrupiraš i ponoviš gradivo, udri po videima, pročitaj neku fundamentalnu knjigu i ostavi se vježbanja stealanja na nl2 lol  lol  lol

a ti majke, šta sve nećeš čut

00

32

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Hvala svima na komentarima, ovima koji su tu na forumu da se zabavljaju molio bih da vise ne ulaze u moje topice. ISKLJUCIVO me zanima misljenje handova i vase misljenje ma kakvo ono bilo za specificni hand koji ce uvijek biti u prvom postu.

00

33

Re: 2NL TT Facing Aggresion

dadaas napisao:

http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/dadaas
Eto sample, nije me tesko provjerit.

Nisam ocekivao toliki sample.
Slusaj dat su ti doronamjeran savijet, moje misljenje je da ti nedostaje poznavanje teorije i da bi tvoje "vjezbanje" trebalo ic u tom smjeru. IMO ucenje uz igru je super ali ako ti neke stvari nisu jasne dobar volume je uzaludan.
To sto ti pricas o vjezbanju stelanja i sl. nema smisla, nije to tenis pa da vjezbas sa zidom forhend, backhand ili volley.. i to bi ti bilo jasno kao dan da su ti osnovni koncepti jasni.

when you feel like quitting think about why you started..
00

34

Re: 2NL TT Facing Aggresion

ma gluposti, kakve veze ima dal je jeftino ili ne kad u trening videu možeš vidjet sve za đabe

drugo, može ti neki steal uspijet 3 puta u nekoj situaciji di je ustvari to -ev play, čisto jer se tak pogodilo i nastaviš to radit kasnije i samo burnaš lovu, a sam nisi kompententan da to primjetiš, jer da jesi ne bi ni bio na nl2

također možeš naletit na top rangea vilana par puta u sličnoj situaciji i mislit: "znači tu ima uvijek monstera", a ono kasnije lik ima narednih 30 ruku trash

još jedna stvar, ako želiš da ti i dalje dobri igrači daju savijet uozbilji se i prihvati kritiku, jer će ti inače na temu dolazit samo igrači kao i ti, koji isto tapkaju u mraku

00

35

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Nije mi se dalo objasnjavat ali eto:

pod stealanje sam mislio:
koristenje pokertrackera/readove(note) i na temelju toga utvrditi dali se isplati stealat ili ne. Dali se ispalti stealat s any 2, parovima, dali ej bolje igrat na value ruke, koje su to value ruke s obrzirom na protivnika. pod tim sam mislio vjezbat stealanje, nisam mislio kao budala sopat svaki button steal. Na 25NL se dade isto vjezbat, ali nema toliko kombinacija, sto kada VP:10 cold calla u BB, sto odna sa svojim any 2 stealom... I tako dalje bezvroj kombinacija koje covjek mora prec 10 000 puta da ih shvati i koristi svaki dan automatski.

No moj problem nije toliko stealanje nego sto je tilt, FOLDANJE, Went to showdown. Ja tocno znadem svoje greske, ali mi je abnormalno tesko ispravit te greske. I zato igram 2NL. Prvenstveno zbog tilta, a onda foldanja. A usput zelim istrenirat stealanje da bude tocno kao da rezem ziletom.

Meni ej svaki savjet svako misljenje dobro doslo, svoje handove saljem i na druge forume, zelim vidjeti sto vise komentara i svaki dan cu slat handove.

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

dadaas napisao:

Na 25NL se dade isto vjezbat, ali nema toliko kombinacija, sto kada VP:10 cold calla u BB, sto odna sa svojim any 2 stealom...

VP je vpip? ako mu je vpip 10 onda znaci da mu je fold bb to steal sigurno preko 80% osim ako ne 3beta svaki hand sto znaci da ce steal sa any2 pokazat profit. ako calla pogledas kako igra postflop, kakav je board i jel ima smisla cbetat, double barrelat itd...

00

37

Re: 2NL TT Facing Aggresion

@dadas
ok, ali problem je kaj večina toga na nl2 nema smisla ili je opet čisto straightfoward, mislim tamo kaj naučiš će ti na večim limitima bit od koristi večinom kod riba, a ono ribe ne stealaš i ne blefaš.....

ovo kaj veliš za tilt, teško ćeš riješit sa velikim sampleom bez obzira na limit ako ne uložiš truda u razumijevanje igre, varijance, isl., probaš shvatit/pročitat di je izvor toga, riješiti u startu, stop los i sl, a ne dok spališ milju BI-nova

stvar je u tome, da ti je cilj beatat limit i što brže na sljedeći, i tamo onda opet tražit način da beataš taj limit, proučavaš videe od te razine i tako dok ne dođeš do nekog cilja/limita od kojeg ćeš na kraju imat i neki profit i zadovoljstvo, jer ti stari gubiš vrijeme, sve kaj na kraju shvatiš  da prolazi na nl2 možda neće šljakat već na nl10 i opet si na nuli.....

na kraju krajeva budi otvoren za nove stvari, probaj kako su ti rekli jedno mjesec dana, ako ne uspije vrati se svojem načinu, s obzirom na sve do sad kolko ti može štetit

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

To sve o cemu ti pricas se ne moze primjeniti na NL2, mozda vs dobrih regova (ako tako nesto postoji na NL2 big_smile ), NL2 je cisti straightforward ABC poker i tesko da ces tamo ''uvjezbat'' ista osim valuebetanja.

00

39

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Da, ali nebi li prvo ja trebao beatat ovaj 2NL? Prije nego odem gore? Bio sam ja gore, igrao sam solidno, no tilt me pokosio vrlo cesto, pa sam se vracao turnir igri, pa opet probao 10NL, pa opet malo tilt, gubim zivce pa opet turniri. I tako... u krug. Dok nisam odlucio probat 2NL.

Na 2NL sam rpvo igrao tight, straightforward kak kazu neki (samo taj straightforward mora biti mega smart straoghtforward) pa sam spalio tonu love, a TILT, zamisli da tiltas ko flipper kada si loose. E sad zamisli kako tiltas kad cjeli dan bacas hand i onda dobijes konacno odete all in i njega posere. Mene to nije kostalo 1 buy in nego 2-3... jer sam poslije igrao ko manijak.

E sad igram drugaciji poker na 2NL. Niti pod razno mi ne apda da igram ABC poker ili da igram neku igru kao sto j netko pre 10 godina napisao. Igram onako kako bi igrao da sam i na vecem levelu, no ovdje ima vvise riba, vise manijaka i jako malo regsa, cilj je citati ih ko knjigu, neide mi bas al mi ide puno bolje nego kao sto mi je islo prije par mjeseci kada sam tiltao ko fliper.

A na 2NL bogami ces se naucit ne tiltat, jer svako malo imas hand koji te moze bacit u tilt, dakle zadatak je da te ne baci.

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Po nekim handovima na PTR ocito je zasto si spalio tonu love, call overbet shovea na riveru vs unknowna sa 4card flushem na stolu, a ti sve sto imas je J high flush? Na takvima ko ti uzimam najvise para big_smile
Straightforward na NL2 je way to go, eto nedavno sam i ja krenuo NL2 6max i ne stavljam se u marginalne spotove, valuebetam i zadnjih ~30k handova imam WR 20bb/100, s tim da runnam par BI ispod EV-a.
Samo se ne dovoditi u marginalne spotove (onaj J high flush cak nije ni marginalan, to je cisti fold vs unknowna) i valuebetati, nema tu neke znanosti.

Zadnji popravljao connect697 (09-09-2011 18:35:12)

00

41

Re: 2NL TT Facing Aggresion

O tom handu se tu ne govori. to je neki genijalac izvadio koji nema pametnijeg posla nego gledat okolo handove o kojima se ne razgovara.  Ja znam zasto sam tako odigrao i zbog cega, A to je i jedini razlog zasto se mucim na 2Nl umjesto da igram SNG 5.5.

Ako te na 2NL pere tilt kako me nece na 10NL. TILT je moj najveci protivnik. Eto pa kad budem hladan ko spricer na 2NL probat cu 4NL.

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

chillin napisao:
ST_Mangup napisao:

pa realno isti kurac oces zvat ili odma all in na kraju uvik dode na isto, neznan koja karta mora doc da foldas..

ma nije isto, jer ako odes allin, ne placa te nista slabije, na ovaj nacin ces kako si reka opet ces ic allin kad tad, ali ostavljas mu u rangeu puno toga slabijeg, na sta ce on spjuvat stack..
Kad zguraš tu samo te mozda 88/99 calla ... ako i to.

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: 2NL TT Facing Aggresion

nekuzim kakvi su to problemi s tiltom na nl2? ako imas dobar bankroll nema te sta mucit, naravno da ce debili pogadjat svoje gluposti ali vecinu vremena ti ces bit taj sa boljom rukom i samo ih odvedi u valueatown.

ako imas problema sa tiltom na nl2 kako se mislis nosim sa tiltom jednog dana na nl25+ di ima manje fisheva i vise regova protiv kojih ces igrat iz dana u dan

00

44

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Nije meni problem novcani tilt. Meni je problem moralni tilt. Moram se nositi da nekad moram izgubiti. Zato mi je svejedno dali igram 2nL ili 1000 NL ja tiltam svugdje isto.

E sad na 2NL ce te kao sto i sam kazes prije i vicse stiltat. I pogodit ce te sve moguce verzije tilta u kracem periodu, pa ako budes imun na sve verzije onda mozes dalje. A i nemogu s 2NL nikud ako ga ne beatam, jel tak...

00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

dadaas napisao:

Nije meni problem novcani tilt. Meni je problem moralni tilt. Moram se nositi da nekad moram izgubiti. Zato mi je svejedno dali igram 2nL ili 1000 NL ja tiltam svugdje isto.

E sad na 2NL ce te kao sto i sam kazes prije i vicse stiltat. I pogodit ce te sve moguce verzije tilta u kracem periodu, pa ako budes imun na sve verzije onda mozes dalje. A i nemogu s 2NL nikud ako ga ne beatam, jel tak...

na krivi način se rješavaš tilta. Pogledaj eightfold path to poker enlightenment, nauči zašto "moraš" nekad gubiti i igraj SNG big_smile pročitaj mental game of poker (ili tako nekako) i ponovno nauči što je varijanca i zašto je ona DOBRA za pokeraše jer ovakvo nadigravanje na NL2, istina sporo, ali potpuno bespotrebno udara po džepu.

Zadnji popravljao iAcesHigh (10-09-2011 15:44:07)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: 2NL TT Facing Aggresion

dadaas napisao:

E sad na 2NL ce te kao sto i sam kazes prije i vicse stiltat.

nisam rekao da ces na nl2 najvise tiltat nego ako nemos podnest tilt na nl2 onda ces jako tesko ista napravit na visim limitima. ako tiltas na nl2 di bi trebao imat ogromnu prednostu u odnosu na ostale igrace onda ces tiltat i na visim limitima di razlike nisu tako velike

i + na ovo sto je rekao iaceshigh, knjigu i video u ruke

00

47

Re: 2NL TT Facing Aggresion

Imam ja i knjige i video, ali to ne pomaze protiv tilta. Da i azto ja mislim da je najbolje ostat na 2NL pa dok se budem tu smijesio gubljenju i ostalim vrstama tiltova onda cu moci i preci dalje, a vrlo vjerojatno cu bit i u plusu. Jer nije problem izgubit jednom, problem je izgubiti jednom pa zatiltati i onda zaredom jos izgubiti 2 3 koje nebi trebalo izgubiti. Bas kao onaj hand JJ kojeg se tu spominje...

00

48

Re: 2NL TT Facing Aggresion

dadaas napisao:

Imam ja i knjige i video, ali to ne pomaze protiv tilta.

iAcesHigh napisao:

Pogledaj eightfold path to poker enlightenment

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00