Re: pozz svima

branislav napisao:

lodr1911 teraj se u kurac bezobrazni

i onda ljudi imaju predrasude i misle da ste vecina bahate seljacine a vidi kako si ti ispao pristojan i dobar mladic...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
01

27

Re: pozz svima

00

Re: pozz svima

iAcesHigh napisao:
Ilija Čvorović napisao:

gospodin google bi mogao biti tvoj najbolji prijatelj, iako su tvoji imucni
on ne radi razlike na toj osnovi

lord1911 napisao:

ma kakav poker nece ti to biti dosta za tvoj ego,uzmi iz garaze auto koji si dobio za krizmu s 14-15godina,divljaj po gradu/selu,po mogucnosti slupaj se negdje,ako neko slucajno strada tatica ce vec to rijesiti gg

koji vam je k. prejadni ste. kad netko ne zna kako to ide i lijepo pita za savjet ako ste već utučeni jer neko ima para budite tiho i pustite normalnim ljudima da mu odgovore. najlakše je reći da je idiot i da će ubit nekog samo zato jer mu stari ima para. razumio bi da znate lika pa da stojite iza svojih riječi, međutim ovakva generaliziranja naprosto su ...

uglavnom, nema ti smisla igrati tako visoko jer će te ljudi blago rečeno pojest. za početak igraj 5-10 baksa te pročitaj nešt o sng i pogledaj koji video na Deuces Cracked i Cardrunnersima i kad se uhodaš kreni više

lol jebe se mene ko je bogat a ko nije nego sam se nasmijao kad je reko da je igro jednu partiju kucnog pokera i da je odma uvidio da je phil ivey

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
12

Re: pozz svima

I onda si ga išao provocirati i još očekuješ da ne uzvrati na tvoje provokacije nego da se pokunjeno podčini tvojim provokacijama? nije on seljačina ako je uzvraćao na tvoje pretjerivanje.

lord1911 napisao:

lol jebe se mene ko je bogat a ko nije nego sam se nasmijao kad je reko da je igro jednu partiju kucnog pokera i da je odma uvidio da je phil ivey

Tako nas je 90% mislilo kad bi pobjeđivalo na početku igranja pokera.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: pozz svima

Rear_Admiral napisao:

I onda si ga išao provocirati i još očekuješ da ne uzvrati na tvoje provokacije nego da se pokunjeno podčini tvojim provokacijama? nije on seljačina ako je uzvraćao na tvoje pretjerivanje.

lord1911 napisao:

lol jebe se mene ko je bogat a ko nije nego sam se nasmijao kad je reko da je igro jednu partiju kucnog pokera i da je odma uvidio da je phil ivey

Tako nas je 90% mislilo kad bi pobjeđivalo na početku igranja pokera.

obv je ovo moje bilo  malo zesci crni umor i zajebancija,pa ni neznam ga....da ga kojim slucajem znam i da je neki razmazeni tatin sincic pa ne bi mi palo napamet zbog toga ga tu javno zajebavat,svako zivi svoj zivot kako najbolje zna...btw jebi ga branimir ako si ovo shvatio preosobno ispricavam se ali nije bilo nista zlonamjerno u mojem postu

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
10

Re: pozz svima

Pozzzz Branislave. Dobrodošlicu ti od srca želi Gnjoos.
Jesi ti mali od Čuljka? Hehe, nemoj zamjerit na pitanju, možeš mi odgovorit i u privatni pretinac za privatne poruke ako ne želiš otkrivat identitet jer to na internetu nije pametno, ali mi smo tu kao jedna obitelj. Poznam većinu imućnih obitelji u Zagrebu, a sin od prijatelja je Branislav i upravo je počeo s pokerom, pa se okušavam u pogađanju identiteta hhheheh. Ako hoćeš pravi odgovor na tvoje pitanje, pitaj Gnjoosa, a kad si već pitao evo i odgovora!

Na stranicu bwin nemoj ić, oni su RIGGED MAFIA! Pokerstars je poprilična smrdulija! BJEŽI I OD TOGA!!
A ona poznata poker stranica (možda si čitao u novinama) FullTilt se ugasila, Gnjoos ima bogatstvo tamo i potegnut će veze da im dođe do glave. Ne prijetim ja nikome, samo kažem! GADOVI!
LuckyAce, e to je već stranica na kojoj te vidim mladi igraču. Pun si elana, a takvi tamo prolaze DOBRO!

Još jednom dobrodošao u obitelj! cool

24

32

Re: pozz svima

Ako ti zivot ne ovisi od pokera i imas love za uplate (ljubomorne komentare zanemari), zasto SNG pobogu? Igraj radije turnire s pristojnim prize poolovima ili cash. Grindanje SNGa mi se ne cini kao najzabavnija stvar na svijetu kad imas druge opcije. IMO

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

33

Re: pozz svima

lord1911 napisao:

i onda ljudi imaju predrasude i misle da ste vecina bahate seljacine a vidi kako si ti ispao pristojan i dobar mladic...

S obzirom na bespotrebnu provokaciju, jako je pristojno odgovorio.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: pozz svima

hvala svima koji ste me podrzali,u svakom slucaju cu javi kako mi ide....

00

Re: pozz svima

gmiko napisao:

Ako ti zivot ne ovisi od pokera i imas love za uplate (ljubomorne komentare zanemari), zasto SNG pobogu? Igraj radije turnire s pristojnim prize poolovima ili cash. Grindanje SNGa mi se ne cini kao najzabavnija stvar na svijetu kad imas druge opcije. IMO

pa ne bih se složio da su SNG toliko dosadni + mislim da su odlični kao uvod u MTT...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

36

Re: pozz svima

+1 lave

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
10

Re: pozz svima

welcome  smile

00