Tema: SnG fail

Prije mj dana sam odlučio kartati samo sng-9 man 3,50 buy in na starsima ( plan je bio odigrati 500 komada) kao šta se vidi iz grafa nakon 213 komada išlo je sasvim ok,dok nisam počeo ubacivati 45 turbose 3,50 i 180 normal 4,50 buy in....

Na putu prema doooleeee.
Ugl moje pitanje je koliko dobivate na 45 turbosima i koliki vam je roi, i dal je ok da mi crvena linija tako prati zelenu?

http://img208.imageshack.us/img208/5845/grafl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Fire walk with me
00

2

Re: SnG fail

zašto ne nastaviš s onim sto beatas?? A sto se tice 45ca igram ih i sam trenutno i igra je brutalna, samo danas u 15 turova 4x AA krekano redom od A8o, JJ, AJ, QQ...i jos par beatova di A nefula board itd...morao sam stati malo s reganjem na nove turove!trenutno sam u swingu od 200$!! Pa ako nemozes istrpit to ( a ja to prije pola god. nebi mogao ni u snu zajebi to )!! A non turbo ovi su lagani, ali svejedno trebas puno strpljenja ...tako da nebi rekao da je ovo fail, nego sam PRE PRE mali sample.......

00

Re: SnG fail

Vraćam se ja na 9man,zajebi ti to roll

Fire walk with me
10

Re: SnG fail

prvo sample je mali, kao drugo nebreš miksat više vrsta sng istovremeno jer za to dosta komplicirano i potrebno je puno iskustvo i znanja da bi to mogao koje očito nemaš, u tvom slučaju je to sigurno -EV,a treće crvena i zelena linija treba se pratit ali prema gore heehhe

Zadnji popravljao Rodman (17-09-2011 11:52:44)

10

Re: SnG fail

Rodman napisao:

prvo sample je mali, kao drugo nebreš miksat više vrsta sng istovremeno jer za to dosta komplicirano i potrebno je puno iskustvo i znanja da bi to mogao koje očito nemaš, u tvom slučaju je to sigurno -EV,a treće crvena i zelena linija treba se pratit ali prema gore heehhe

Hvala na direktnim odgovorima  smile,samo si potvrdil ono kaj sam i mislil

Fire walk with me
00

6

Re: SnG fail

Isto ono što je i rodman rekao.

Varijanca na većim SNG fieldovima je logično veća od varijance na 9 mansima.
na 45 downovi od 50 komada nisu nikakva nepoznanica (ako multitableaš), a na 180 i down od 80 komada nije ništa strašno. Zato treba imati dobar BRM

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
20

7

Re: SnG fail

Rodman napisao:

nebreš miksat više vrsta sng istovremeno jer za to dosta komplicirano i potrebno je puno iskustvo i znanja da bi to mogao koje očito nemaš, u tvom slučaju je to sigurno -EV

+1

Meni cak predstavlja mali problem ako sam na vise stolova u razlicitim fazama igre,pa zato kad krenem session od npr. 10 stolova ne otvaram nove stolove dok sve ne zavrsim. Mozda se s vremenom i na to naviknem...

Zadnji popravljao Bile (17-09-2011 16:57:11)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

8

Re: SnG fail

stacked 16-20 stolova u jednom kutu konstantno se otvaraju novi.
kad turnir uđe u ante fazu ide u drugi kut monitora. Ovisno o blindovima u druge kutove. FT ide u sredinu.
Govorim o 45icama

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10