126

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

noirlegion +

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

axe00 napisao:

Ne znam dal je već na + listi, al od viška glava ne boli.

Pozitivno:  kerpoker (60$ transakcija)

+1  i ja sam imao s njim transakciju i sve ok

00

128

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

masterboy+

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

negativno: MoneyFlowMV
Još jedan žohar koji žica (sitnu) lovu po forumu, "posuđuje" ili traži stejkove. Najgore ( i najsmješnije), radi se o 30 ( trideset  lol ) kuna. Čovjeka očito nije sram se tako obrukati radi siće, ali eto, tako i ovakvi počinju, kao sitni prevaranti i lopovi...
Nick na PokerStarsu mu je isto MoneyFlowMV, ako traži stejk ili transakcije, zaobiđite malu gnjidu...

10

130

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

pozitivno s MarWin. iznos je bio 120$.

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

KresimirS napisao:

negativno: MoneyFlowMV
Još jedan žohar koji žica (sitnu) lovu po forumu, "posuđuje" ili traži stejkove. Najgore ( i najsmješnije), radi se o 30 ( trideset  lol ) kuna. Čovjeka očito nije sram se tako obrukati radi siće, ali eto, tako i ovakvi počinju, kao sitni prevaranti i lopovi...
Nick na PokerStarsu mu je isto MoneyFlowMV, ako traži stejk ili transakcije, zaobiđite malu gnjidu...

30kn, pa to skupis pred crkvom za 2 sata

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

132

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

pred crkvom nemres skupit to ni u god dana  kad sve pare crkva pobere

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
01

133

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

KresimirS napisao:

negativno: MoneyFlowMV
Još jedan žohar koji žica (sitnu) lovu po forumu, "posuđuje" ili traži stejkove. Najgore ( i najsmješnije), radi se o 30 ( trideset  lol ) kuna. Čovjeka očito nije sram se tako obrukati radi siće, ali eto, tako i ovakvi počinju, kao sitni prevaranti i lopovi...
Nick na PokerStarsu mu je isto MoneyFlowMV, ako traži stejk ili transakcije, zaobiđite malu gnjidu...

30kn LOL
pa nemojte nekom stvarat neugodnjak zbog siće.još neugodno je opce pitat nekog da ti vrati 30kn il slicno..
ak se ne radi barem od $100 na više nebi(barem ja) javno sramotio nekog...

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
12

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

deco99 napisao:

30kn LOL

E Deco, nemoj me sad još i ti j...   
Ne radi se uopće o 30 kn ( iako, nije ih meni nitko poklonio, zašto bih i ja trebao nekom bezveznjakoviću pokloniti). Priča je ta da je lik danima nudio bon za $ na PS (30 kn za 5$, naravno da su cifre presmiješne), i bilo mi ga je žao pa sam mu poslao $ po srednjem tečaju ( nisam želio zaraditi na sirotinji   wink ) uz poruku da neka vrati kada nešto zaradi ili ako sdonka da  kada prolazi kraj banke nek mi pošalje ali da nema žurbe.
Naravno, od lika više ni traga ni glasa, na poruke nije odgovarao a kasnije vidim da po forumu traži stejk... wtf .
Ponavljam, ne radi se o 30kn nego o principu, jer ako takvima popuštamo opet će preplaviti ovaj forum žicaroši i scamari kao što je bilo jedno vrijeme.

deco99 napisao:

pa nemojte nekom stvarat neugodnjak zbog siće

Budala si je sama stvorila neugodnjak radi pišljivih 30kn...

deco99 napisao:

ak se ne radi barem od $100 na više nebi(barem ja) javno sramotio nekog...

???
Ti slobodno glumi Caritas pa svakomu tko žica ili traži transakciju od nekoliko $ za bon pošalji lovu,alo uz obaveznu napomenu da ti ne vrača... roll
Btw., možeš i meni usput poslati 99$ na PS, već ću ih nekako iskoristiti  tongue

Zadnji popravljao KresimirS (25-08-2011 22:47:11)

21

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

dobro..sve je to uredu...ali ipak sada kada si to napiso ljudi posebno nece htjeti uzimati bonove od nikoga, a i ovako se mucim..Ja sam osobno uvjek slao 1. bonove i to uvjek cinim tako da samnom nema problema.. big_smile

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Ne daj bože da sam mislio na tebe ili druge koji mjenjaju bonove za $ i uz to šalju prvi. Ne sekiraj se, nema vas na crnoj listi... wink  Bonove sam samo spomenuo kada se tu uglavnom radi o transakcijama s manjim iznosima a ne da vam kvarim biznis.  big_smile
Mislim da je vama veći problem to što ljudi koji imaju viška $ na svojim acc. imaju uglavnom pretplatu pa im ne trebaju baš i bonovi.  smile

Zadnji popravljao KresimirS (25-08-2011 23:35:52)

00

137

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

@deco facepalm.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
01

138

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

KresimirS napisao:

Ne daj bože da sam mislio na tebe ili druge koji mjenjaju bonove za $ i uz to šalju prvi. Ne sekiraj se, nema vas na crnoj listi... wink  Bonove sam samo spomenuo kada se tu uglavnom radi o transakcijama s manjim iznosima a ne da vam kvarim biznis.  big_smile
Mislim da je vama veći problem to što ljudi koji imaju viška $ na svojim acc. imaju uglavnom pretplatu pa im ne trebaju baš i bonovi.  smile

Uglavnom ima na forumu skim (ne) obavit transakcije.
Ja uglavnom prodajem bonove jer ih uzmem vise komada i dobijem popust na to. smile

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

139

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

@Kresimir
Prije neg si išao u transakciju od $5 u kojoj si ti prvi slao mogao si provjeriti ako je MoneyFlowMV na listi pouzdanih(nije)..
onda pišeš da je gnjida,žohar a ne pišeš ko je naivac tongue
Svaki put kad me žicaju cent,dolar il vise jednostavno ignoriram jer nema smisla odgovarati a kamoli slati nepoznatima i kad bi se sažalil takvima kao kak si se ti sažalil MoneyFl.. koštalo bi me puno više od smješnih $5..
možda sam u krivu al puno bi bolje bilo da si samo upozoril ostale postom da si imal negativnu transakciju s njim a ne da pišeš detalje i vrijeđaš ga..
btw ne branim Money.. nit poznam neg me živcira dok čitam postove di se diže prašina oko par dolara (bez uvrede Kresimir)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

jbg.,prijatelju, želio sam ispasti dobra duša.  roll  Naravno da ne bih slao prvi da se o radi o večoj svoti i da isto tako ignoriram žicaroše.

deco99 napisao:

neg me živcira dok čitam postove di se diže prašina oko par dolara (bez uvrede Kresimir)

Ponavlljam, ne diše se prašina oko par dolara nego oko takvih likova, a tekst je ispao kako je jer mi je mali poslao nekoliko pm u stilu poslat ću sutra i na kraju i pm "poslao sam novce" te počeo praviti budalu od mene bez da sam uopće tražio od njega da odmah vrati ( baš zato jer se radilo o neznatnom iznosu), a  poludio sam tek kada sam vidio da bezsramno žica sitan stake po forumu.
Ja mislim da se takvih trebamo jednostavno riješiti da ne scamaju po forumu, jer danas će biti 5$, a za neko vrijemo možda i 3k ili 30k $... Iskreno,glupo mi je da sam "samo" upozorio na scamara i sada se opet jaši po tomu kao po svakoj temi u zadnje vrijeme  roll

Zadnji popravljao KresimirS (26-08-2011 00:15:17)

00

141

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Deco imaš PM

Zadnji popravljao Dr.River (26-08-2011 00:20:04)

Flop big_smile , Turn big_smile  and the Fu....g  River mad
00

142

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Slažem se da bi se trebalo takvih rješit i šteta kaj se povećava samo lista povjerljivih a lista nepovjerljivih se ne mjenja a vidi se i po prijašnjim postovima da ih ima puno..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

143

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

dr. river vam je slao nakon sto ste mu poslali ili?
Ako je on slao 1. ne moze sjebat i nemojte bezveze lupat pluseve kad to nista ne znaci

21

144

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

ja sam prvi slao

00

145

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

mozda bi bilo dobro da napisemo o kakvim se transakcijama radilo, a ne samo stavljat + za nekoga. Nije isto jel bila transkacija od par dolara il od par stotina

20

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

osobno sam misljenja da bi trebalo staviti neki minimum $$$ za transakciju(100$) jer ovdje ima svega od prebacivanja 2-3$ do 2-3k $ a sve pod istim kosem tj  +++++ za svakoga!!!
a ne da se svaki dan bumpa tema radi 50kn,a sto se tice liste nepovjerljivih za njih nek ostane sve po starom pa makar bilo pitanje i 1$!!

20

147

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

+1

00

148

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

jebo ja vas i temu bes smisla.. zapravo temu koja dodatno sluzi prevarantima..
u zadnjih 10-ak postova 4 preporuke za lika koji je levat i dok se u sasvim 3. temi raspravlja o njemu, ovdje ni a o tome da je lik govno..

svaka vam cast!!

01

149

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

pogledaj na prvoj stranici da je pod nepovjerljivi..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

150

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

a lol

neznam sto bi si rekao sad..

a nis.. idemo u potragu..

00