26

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

dfable napisao:

On če meni poslati na MB, ti njemu uplati. Kada on javi da je uplačeno ja tebi šaljem na MB i stvar rješena.

@frozen meni nije jasno sata je tu komplicirano?

when you feel like quitting think about why you started..
00

27

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

tako mirisis i takav si dojam pustio..
spomenuo sam samo neka budu ljudi na oprezu.. ne trebas se nis ti pjenit.. ti najbolje znas..

al prica je malo smjesna pa zato smrdi..
sve ti oke, al uz uvjet da ja prvi saljem.. kao nekakvu potvrdu tvog postenja, uputis me na forum gdje ti je jedina tema vezana uz transakciju trazenje da ti netko posalje 2 eura.. kad se nismo dogovorili, kazes nek se javim dfableu, naravno kao siguran izbor..
i kada dfable izadje u susret nudeci najsigurniji nacin ti mi kazes da ti je dfable sumnjiv..  neutral

ako se varam, odmah isprika, al moje je pravo da upozorim, a posto sam svjeze pokraden i najvise mi se gade muljatori, pusem i na jogurt..

00

28

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Tonac napisao:
dfable napisao:

On če meni poslati na MB, ti njemu uplati. Kada on javi da je uplačeno ja tebi šaljem na MB i stvar rješena.

@frozen meni nije jasno sata je tu komplicirano?

Sad mu neče poslat nikako zato šta me bruka i glumi velikog frajera,hoče mi na silu uzet lovu.

00

29

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Tonac napisao:
dfable napisao:

On če meni poslati na MB, ti njemu uplati. Kada on javi da je uplačeno ja tebi šaljem na MB i stvar rješena.

@frozen meni nije jasno sata je tu komplicirano?

frozen napisao:

ja tak nemam nikakve zarade

this   wink

00

30

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

tako mirisis i takav si dojam pustio..
spomenuo sam samo neka budu ljudi na oprezu.. ne trebas se nis ti pjenit.. ti najbolje znas..

al prica je malo smjesna pa zato smrdi..
sve ti oke, al uz uvjet da ja prvi saljem.. kao nekakvu potvrdu tvog postenja, uputis me na forum gdje ti je jedina tema vezana uz transakciju trazenje da ti netko posalje 2 eura.. kad se nismo dogovorili, kazes nek se javim dfableu, naravno kao siguran izbor..
i kada dfable izadje u susret nudeci najsigurniji nacin ti mi kazes da ti je dfable sumnjiv..  neutral

ako se varam, odmah isprika, al moje je pravo da upozorim, a posto sam svjeze pokraden i najvise mi se gade muljatori, pusem i na jogurt..

Ja sam tebi reko da pitaš robu ili dfablea ako hočeju oni radit transakcije s tobom,a ne da on meni bude nekakav posrednik ili šta več.i ovo da mi je jedini post da tražim 2 eura na bet club forumu je velika laž.neznam koga si ti provjeraval na onom forumu imam preko 300 postova tak nešto.ti mene prvo pitaš da jel ti mogu poslat lovu prvo i sad me još tu brukaš

00

31

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

zasto si mi savjetovao da pitam dfablea kad mislis da je on sumnjiv? hm..   roll

da budem iskren, nisi mi se cinio kao netko tko bi prevario, mozda tek malo mlad pa imas malo cudne reakcije, al me iznenadilo ovo kada se nasao nacin za sigurnu razmjenu (dfable) ti pocnes fantazirat i odustanes - odmah mi pred oci dosao onaj malac na wc-u - "smrdi, smrdi - uzasno smrdi"..

ja tak nemam nikakve zarade

ovo takodjer nisam shvatio.. o kakvoj zaradi ti fantaziras, nemam ideje.. osim jasno dr.river style smile

00

32

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Mauro napisao:

zasto si mi savjetovao da pitam dfablea kad mislis da je on sumnjiv? hm..   roll

da budem iskren, nisi mi se cinio kao netko tko bi prevario, mozda tek malo mlad pa imas malo cudne reakcije, al me iznenadilo ovo kada se nasao nacin za sigurnu razmjenu (dfable) ti pocnes fantazirat i odustanes - odmah mi pred oci dosao onaj malac na wc-u - "smrdi, smrdi - uzasno smrdi"..

ja tak nemam nikakve zarade

ovo takodjer nisam shvatio.. o kakvoj zaradi ti fantaziras, nemam ideje.. osim jasno dr.river style smile

koliko ja znam kada se rade transakcije uvijek se uzme neka provizija,al ja sam tebi izašo u susret bez nikakve naknade da ti pomognem kad si tak navaljival i kad sam ja rekel da je diablo sumnjiv.ja sam tebi rekel da njih pitaš a ne za posrednika.Jesam ja budala

00

33

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

frozen napisao:
Tonac napisao:
dfable napisao:

On če meni poslati na MB, ti njemu uplati. Kada on javi da je uplačeno ja tebi šaljem na MB i stvar rješena.

@frozen meni nije jasno sata je tu komplicirano?

Sad mu neče poslat nikako zato šta me bruka i glumi velikog frajera,hoče mi na silu uzet lovu.

Na pitanje nisi odgovorio.. nije ti komplicirano ako Mauro prvi posalje, ali komplicirano ti je ako ti dfable kao posrednik posalje  roll  that's my point

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

http://i284.photobucket.com/albums/ll6/hyperdragon001/Forum%20Attacks/0653_homer-eating-popcorn-small-c7873.jpg

Zadnji popravljao ivica5261 (26-09-2011 00:56:16)

30

35

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Tonac napisao:
frozen napisao:
Tonac napisao:

@frozen meni nije jasno sata je tu komplicirano?

Sad mu neče poslat nikako zato šta me bruka i glumi velikog frajera,hoče mi na silu uzet lovu.

Na pitanje nisi odgovorio.. nije ti komplicirano ako Mauro prvi posalje, ali komplicirano ti je ako ti dfable kao posrednik posalje  roll  that's my point

Znam samo ono kad je river nešto radio s diablom,ljudi su ostali bez love.Neču više radit transakcije ni skim.znam da diablo nije prevarant,to nikad nisam rekel samo ne želim tak radit transakcije,a mauroro je odmah u prvom postu trebao napisat da šalje samo provjerenim članovima i kraj priče.Ja mu se nebi ni odgovarao na postove pošto imam malo postova i nemam pluseva u transakcijama

00

36

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

tak je i river nešto muljao sa dfbleom i mnogi ljudi su ostali bez para.najbolje bi bilo da nađeš nekog drugog,ovo je previše komplicirano.ja ovom ti onom on meni ja njemu,lova se izgubi na pol puta i šta onda

o proviziji necu puno komentirat jer nemam bas sto..
"kupnja" novaca na mbu je specificna i stvar je dogovora, provizija nema smisla jer novac samo mjenja "mjesto".. proviziju uzima banka ili mb, kojima je to primarna djelatnost..
u slucaju "kupnje" novaca na mbu, nece si valjda "kupac" uzet proviziju.. smjesno..
ti mozda ides po kruh u pekaru i trazis da ti prodavacica da 50 lipa jer neces kupit kruh a da nis ne zaradis?

ugl, nepotrebno razvuceno, jos jednom isprika ako sam u krivu, al posto si cudno reagirao i dosta fantazirao i inzistirao da ja posaljem prvi, ja i dalje imam isti feel tako da moj prijateljski savjet ostalima stoji, pogresan il ne, bolje bit oprezan jer govnjara ima puno, dr.river, dfable  yikes  i drustvo  smile

00

37

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

lock

00

38

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

yes

00

39

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Ja uopče nisam inzistirao da ti meni šalješ prvi,sam si se ponudio.ja sam rekel može.onda si ti mene pital da ja nisam provjeren i kako da se ja uvjerim u to.Čovječe pa ti si meni nitko i ništa,nisam ja tebi dužan slat novce bez nikakve provizije npr.netko mijenja bon od 100 kuna za 15 dolara na starsu recimo, ovaj koji prodaje bon je popušio 20-ak kuna.tak ti je i ovo,samo šta ja nisam tražio nikakvu naknadu,nego me je ovo raživciralo kad si rekel da me se ljudi moraju pripaziti i da sam potencijalni muljator

00

40

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

frozen napisao:

Znam samo ono kad je river nešto radio s diablom,ljudi su ostali bez love.Neču više radit transakcije ni skim.znam da diablo nije prevarant,to nikad nisam rekel samo ne želim tak radit transakcije

http://img69.imageshack.us/img69/4840/jjjjjjes.jpg

btw @Mauro provizija se cesto uzima i u ovim situacijam prodaje $$ na forumu

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

po ovome sta citam i ja se sitin one reklame mauro sta si spominja...

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

...diablo..... big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
10

43

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

pantelija1 napisao:

po ovome sta citam i ja se sitin one reklame mauro sta si spominja...

sorry ljudi krivo pišem nije diablo nego dfable.Ispričavam se dfableu

00

44

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

i meni je taj denis odma bio sumnjiv... jos sad kad si napisao diablo.. ma sve mi je bilo jasno odma ... pravi vrag

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

mrtvi diablo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

46

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

teich napisao:

i meni je taj denis odma bio sumnjiv... jos sad kad si napisao diablo.. ma sve mi je bilo jasno odma ... pravi vrag

Neda mi se više raspravljat o tim transakcijama.Idem spat.Kad bi svi svima vjerovali gdje bi nam bio kraj.Pozdrav i laku noć,posebno mauroru jer me uspio izbacit iz takta čak i preko kompa smile

00

47

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

frozen napisao:

sorry ljudi krivo pišem nije diablo nego dfable.Ispričavam se dfableu

Ispricavas mu se sto mu krivo pises ime ili sto ga optuzujes da je kvazi prevarant? lol

btw predlazem lock teme kao i oprez kod transakcija sa frozen-om, jer i ako ne uzima proviziju ako mu posaljete prvi mene je zivot naucio da su besplatne stvari najskuplje..

Zadnji popravljao Tonac (26-09-2011 01:22:41)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

Tonac napisao:
frozen napisao:

sorry ljudi krivo pišem nije diablo nego dfable.Ispričavam se dfableu

Ispricavas mu se sto mu krivo pises ime ili sto ga optuzujes da je kvazi prevarant? lol

btw predlazem lock teme kao i oprez kod transakcija sa frozen-om, jer i ako ne uzima proviziju ako mu posaljete prvi mene je zivot naucio da su besplatne stvari najskuplje..

lol big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

49

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

kakav jebeni diablo?

edit: sad vidim da je diablo=fable

epic

Zadnji popravljao 4ladX (26-09-2011 02:05:01)

20

Re: Nadam se da ce netko izaci u susret

frozen napisao:

Znam samo ono kad je river nešto radio s diablom,ljudi su ostali bez love.Neču više radit transakcije ni skim.znam da diablo nije prevarant,to nikad nisam rekel samo ne želim tak radit transakcije,a mauroro je odmah u prvom postu trebao napisat da šalje samo provjerenim članovima i kraj priče.Ja mu se nebi ni odgovarao na postove pošto imam malo postova i nemam pluseva u transakcijama

Ustvari nitko ne zna da se i on igrao s dfableom.
http://www.whatsthelatest.net/wp-content/uploads/2009/08/nickvujicic.jpg

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00