Tema: BITI POKER PROJ

evo mene moji ljudi,nije me bilo dugo pa da vidim ca ima novog,vidim da se neki pimpilinić pojavio na starsima na haj stejksu.....mogao bi ga posjetit i malo izbit lol

00

2

Re: BITI POKER PROJ

ajd

00

Re: BITI POKER PROJ

4ladx jer to tvoja prava slika,ako je mogli bo koji put izac zajedno van,neka vecera i tako.....sta kazes lipa divojko

20

Re: BITI POKER PROJ

Kako lose:(

00

5

Re: BITI POKER PROJ

yep, ja sam. mozemo ali skupa sam, da znas.

00

Re: BITI POKER PROJ

nemas ti novaca dovoljno branislave za nju. skupa je to maca...  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

7

Re: BITI POKER PROJ

+1

00

Re: BITI POKER PROJ

mozda je tvoj pojam o skupome meni zapravo jako jeftino.....kad cemo onda lipoto izac malo vanka,jesi slobodna ovaj vikend smile

10

Re: BITI POKER PROJ

lol  lol  lol  lol  lol

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

10

Re: BITI POKER PROJ

branislav napisao:

kad cemo onda lipoto izac malo vanka,jesi slobodna ovaj vikend smile

hmm,  pa mozda niste iz istog grada.. do kud si spreman putovat za ovakvu ljepoticu? mozda zivi u Thailandu pa te dug put ceka

when you feel like quitting think about why you started..
00

11

Re: BITI POKER PROJ

brane ta ti gleda samo ove iz poker pro tima.
mala bez morala i nije ju sram.

00

Re: BITI POKER PROJ

spreman je on na sve...  big_smile

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: BITI POKER PROJ

ma nije ona takva,imam osjecaj da je fina cura,ako guta neke stvari kao onu flasicu prema kojoj zijeva odmah ju zenim<3

00

Re: BITI POKER PROJ

kupi joj gajbu heinikena pa da vidiš gutanja...

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

Re: BITI POKER PROJ

ma kupia bi joj pusi otok samo da ju imam,daj mi pikni broj u pm.

00

16

Re: BITI POKER PROJ

Samo pazi se Branislave,znaš da te cure s Tajlanda znaju imati iznenađenje u gaćama...:)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: BITI POKER PROJ

jel se meni to cini ili se branislav upucava slici big_smile  yikes  yikes

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
10