Tema: Pozdrav svima

Pozdrav,

evo da se i ja prijavim konačno, iako vas već neko vrijeme pratim i čitam.. zovem se matija, iz rijeke, 23 godine.. inače se bavim bordanjem, radim, imam svakakve projekte pa ne mogu posvetiti više od 1-2h dnevno pokeru, ali želim napredovati i učiti.. igram godinu-dvije live, a zadnjih mjeseci krenuo i graditi bankroll (stars) online.. neću pisati o tome "kako me lik zvao sa XY" i slične stvari.. wink

stavit ću čim stignem u forum "projekti" moj plan i kako mi napreduje..

a što se tiče ostalog, da ne otvaram novi topic - velike pohvale za site i forum!! Definitivno najbolji poker site na ovim prostorima..

i evo par zamjerki (koje iz osobnog iskustva znam da su puno korisnije od pohvala big_smile): čini mi se da ima malo previše podforuma koji se često preklapaju (npr projekti, handovi, grafovi) ali to je samo moje mišljenje.. i ono što sam primijetio je da jako često prevodite doslovno članke s engleskog, možda ne bi bilo loše malo više pažnje posvetiti tome.. (npr. "Drugi dan turnira je vidio 500 igrača za stolovima..")

toliko od mene zasad..

Re: Pozdrav svima

Dobrodošao.
Hvala na primjedbama... Pokušat ćemo napraviti nešto glede toga..

00

Re: Pozdrav svima

dobrodosao..po slici vidim da si danas sjedio do mene na cro freerollu na PSu,i tamo imas taj avatar smile

00

Re: Pozdrav svima

pozzzz gl i hf

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Pozdrav svima

antoniob napisao:

dobrodosao..po slici vidim da si danas sjedio do mene na cro freerollu na PSu,i tamo imas taj avatar smile

da da.. smile na kraju ispao 19-ti s KK vs AAAA.. hehe.. si ti imao vise srece?

Re: Pozdrav svima

ma kaki,ja ispo 27. i dobio 50 centi big_smile:D

00

Re: Pozdrav svima

Pozdrav sugradjane i dobrodosao smile

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00