Tema: Poker Tracker 3 - Mac OS X

Kako koristima Maca, poker software mi je prilično ograničen.. kako soba, tako i alata.. ajde sada je konačno PT3 izašao za Maca i radi poprilično stabilno.. Zasad sam na 60-day trialu i zadovoljan sam..

nego, cash game mi prati sve kako treba, ali turnire ne.. Znači prati hendove, buy-inove itd, ali "amount won" je uvijek 0.00? Da li to možda trebam sam ručno upisati, da li moram nešto drugačije podesiti ili je to jednostavno do ove mac verzije?

Ako netko ima iskustva s programom, bio bi zahvalan.. smile

Re: Poker Tracker 3 - Mac OS X

zasto koristis mac? big_smile shalim se naravno. Neznam dal je ovo rjesenje ali moguce je
"There is no question that the biggest drawback to using PokerTracker 3 is that the program doesn’t automatically import the results of multi-table tournaments and sit and gos. That inconvenience forces players to go into the tracking program after they are done with their tournaments and manually, one by one, enter in the results for each and every tournament. For those online poker players who play more than one tournament at a time, this is a very tedious and painful process."

Rjesenje za ovaj problem bi trebao biti Tournament updater kojeg mozes skinut ovdje:www.pokersoftware.com/tournament-update … ertracker/

Zadnji popravljao Mrrrcina (20-01-2010 00:46:37)

00

Re: Poker Tracker 3 - Mac OS X

Nema tournament updatera za Mac.
Osobno isto koristim mac i u pocetku sam koristio mislim poker copilot za hud.
Ako možeš odnosno ako imaš intel mac da si staviš windowse i preko npr kako ja radim parrallelsa vrtiš windowse i tamo imaš programe za poker i holdem manager ili poker tracker, tako sam ja rješio.

00

4

Re: Poker Tracker 3 - Mac OS X

hvala na odgovorima..

@mrrcina: pa pošto igram dosta malo mtt-eva ne bi mi ni bio problem upisivati ručno to (zasad).. da li se to može? ako da, mogu i sam pronaći (valjda ima na njihovim stranicama neki manual).. samo da znam da li da uopće tražim, jer u samom programu nisam uspio skužit kako.. smile

@andre: imam intel mac, da.. i imam windowse na kojima sam igrao nešto malo na sobama kojih nema za mac.. ali mi je to tlaka, i stars (i full tilt) rade odlično na macu, tako da mi se ne da ic na windowse samo zbog nekih detalja s PT-om.. wink

Re: Poker Tracker 3 - Mac OS X

kad je meni tribalo ja san to rjesija na nacin da bi od starsa zatrazija da mi posalju rezultate za xy zadnjih turnira na mail. to sejva u jedan .txt file, i normalno ga importa u PT3. ne koristim pt3 vec neko vrime pa se mozda nesto prominilo, al meni je uredno ucitava rezultate turnira na ovaj nacin.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00