Tema: stake

Dobar dan.
Trazim stake za sit n go fiffty na PokerStarsu..
Dakle,
-namjera mi je odigrati oko 1000 komada..i to ovih od $3.5 ( ovi od $1.5 su neisplativi zbog velikkog rake)
-igrao bih minimalno 10 stolova ( vecinom 16 )
-odigrao sam oko 300 komada ovih od $1.5 ( punooo-premalo, i zbog prelaska na veci limit sam bustao)

-nazalost, trenutno nisam u mogucnosti sam uplatiti novce, pa sam zato zatrazio stake..

PRAVILA STAKE..
-na tome accounta igram samo te sit n go fiffty $3.5
-planiram igrati 1000 komada ( $3.5)- koliko bi i trajao stake
-stejker ima pravo kad god zeli traziti bilo koji graf iz hem-a ili iz ps cashier-a
-dogovor preko PM, ili facebooka..ili ako stejker zeli mogu napraviti i MSN ( trenutno ga nemam)

DEAL
60-40 u korist stakera
potreban pocetni bankroll = $70 ( 20 buyinova)

00

Re: stake

A jel mislis igrati turbo ili regular speed? Po mome misljenju svakako ti je premalo 20 buyinova...

00

Re: stake

trebal bi napisat i koji ti je nick..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30

Re: stake

BuffaloBill44 napisao:

Dobar dan.
Trazim stake za sit n go fiffty na PokerStarsu..
Dakle,
-namjera mi je odigrati oko 1000 komada..i to ovih od $3.5 ( ovi od $1.5 su neisplativi zbog velikkog rake)
-igrao bih minimalno 10 stolova ( vecinom 16 )
-odigrao sam oko 300 komada ovih od $1.5 ( punooo-premalo, i zbog prelaska na veci limit sam bustao)
bump....posto mi se u medjuvremenu nije nitko javio mislio sam sam uplatiti novce, ali to nisam u mogucnosti..a i kada sam pod stejkom igram puno ozbiljnije...ako nekog nesto zanima javite se na PM

-nazalost, trenutno nisam u mogucnosti sam uplatiti novce, pa sam zato zatrazio stake..

PRAVILA STAKE..
-na tome accounta igram samo te sit n go fiffty $3.5
-planiram igrati 1000 komada ( $3.5)- koliko bi i trajao stake
-stejker ima pravo kad god zeli traziti bilo koji graf iz hem-a ili iz ps cashier-a
-dogovor preko PM, ili facebooka..ili ako stejker zeli mogu napraviti i MSN ( trenutno ga nemam)

DEAL
60-40 u korist stakera
potreban pocetni bankroll = $70 ( 20 buyinova)

za detaljnije informacije javite se na PM

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (16-10-2011 17:32:46)

04

Re: stake

Nick i grafovi?  Nemaš šta skrivat.
I za 10 (16 stolova) 20 buyinova ti je premalo definitivno.

10