Tema: Najbolji poker BONUS

Tko trenutno nudi najveci i najbolji poker bonus?

big_smile  big_smile  big_smile

00

Re: Najbolji poker BONUS

mislim da ti je reklama 10cm iznad tvog posta...

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Najbolji poker BONUS

iPoker mislim

00

Re: Najbolji poker BONUS

ToldYtoFold napisao:

mislim da ti je reklama 10cm iznad tvog posta...

znaci blackchip?

gledao sam betfred pa zato pitam...

00

Re: Najbolji poker BONUS

masterboy napisao:
ToldYtoFold napisao:

mislim da ti je reklama 10cm iznad tvog posta...

znaci blackchip?

gledao sam betfred pa zato pitam...

pa mislim znam samo sta pise...nepratim sve moguce kuce..ali kolko uspijevam vidjet ova odgovara tvom upitu

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: Najbolji poker BONUS

posto sam do sada samo igrao na FT i starsima, zanima me kako to ide s bonusima.
Ako npr uzmemo Ipoker mrezu i odradim first deposit bonus na poker770 dali imam pravo na first deposit bonus na titan pokeru ??

00

Re: Najbolji poker BONUS

MS_PAINT napisao:

Ako npr uzmemo Ipoker mrezu i odradim first deposit bonus na poker770 dali imam pravo na first deposit bonus na titan pokeru ??

Da, imaš pravo na oba bonusa. Jer su oni kao 2 posebna sajta iako su na istoj mreži.

00

Re: Najbolji poker BONUS

depozitaš na 770, tamo očistiš, pa to staviš na titan, pa tamo očistiš, i onda na williamhill i tamo čistiš i eto para

00