Tema: Užas

mad

00

Re: Užas

Koji tenkre!

Fire walk with me
00

Re: Užas

scum!!
+ za plavušu bez grudnjaka na kraju.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

4

Re: Užas

hehe, bas je cigo..

00

Re: Užas

Rear_Admiral napisao:

+ za plavušu bez grudnjaka na kraju.

+1  cool

Fire walk with me
00

Re: Užas

hahaha jebemti cigane

ili jesi ili nisi
00

Re: Užas

kakvo smeće

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
00

8

Re: Užas

http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/05/diseases/Nausea_Vomit-1.jpg

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Užas

ahhahah a to je i prije već par put napravil na istom turniru s nutsom , kakav umjetnik  lol

If the player is unlikely to pay you off,
he's a prime candidate to get bluffed!
00

10

Re: Užas

cigo baca taktike, treba decu da narani kod kuće... haha

10

Re: Užas

kakav smrad strahota!

00

Re: Užas

odvratno.

00

Re: Užas

Vrlo edukativan video s kreativnim ciganom!

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

14

Re: Užas

Kremser je najveci kralj na planeti!

20

15

Re: Užas

Kralj je dok tebe ne sjebe


Ne znam kak može bit toliko proklet za parama, svi su ga tamo mrzili a on je morao ostati tamo s njima tko zna koliko još dugo.

Zadnji popravljao koste (21-10-2011 00:11:06)

00

Re: Užas

koste napisao:

Kralj je dok tebe ne sjebe


Ne znam kak može bit toliko proklet za parama, svi su ga tamo mrzili a on je morao ostati tamo s njima tko zna koliko još dugo.

Boli ga k.... bio bi glavni u selu da je osvojio, klinci bi dobivali cuske dok bi ima starci govorili jeli sto se ti ne sjetis tako neceg! Joj Boze sto mi da glupo djete...

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
01

17

Re: Užas

Bile napisao:

http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/05/diseases/Nausea_Vomit-1.jpg

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Užas

jel mogao zbog ovoga biti diskvalificiran ili snositi neke sankcije? sto kazu pravila? jer je kokosar to napravio vise puta pa ne kontam kako su mu to tolerirali, a da je meni to napravio za stolom ne bi mogao ostati smiren kao yanayt, mislim da bi dobio instant jednu zidarsku sljagu  big_smile

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Užas

Vjerojatno ne postoji temelj diskvalifikacije.

Sam sebi je u ovom slučaju napravio veliko sranje. Ovaj bi mu platio veći raise prije nego što bi sad trebao, jer uz to što mu je flor ili ko već rekao, trebao je foldati 100% slučajeva. da ne spominjemo da je na sebe navukao gnjev ostatka igrača i lošu karmu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

20

Re: Užas

hahaha, moram priznat veoma dobra taktika ako misli da je protivnik slab i da ce mu samo u tom slucaju callati rejz big_smile Ubio bi ga da to meni napravi smile

Zadnji popravljao Skrbo (21-10-2011 01:59:28)

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Užas

da je to Tony G napravio svima bi bio kralj! Kak je lukav, pametan, spretan etc. etc.  A kad neki random napravi onda je scum!!
LOL !
nh.

00

22

Re: Užas

koste napisao:

Kralj je dok tebe ne sjebe


Ne znam kak može bit toliko proklet za parama, svi su ga tamo mrzili a on je morao ostati tamo s njima tko zna koliko još dugo.

knezov post se odnosi na Tomasa Kremsera koji je TD i koji je rekao igraču da je ovaj to već napravio nekoliko puta prije sa nutsom.

Vidim da su neki krivo shvatili

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Užas

hendrixjimmi napisao:

da je to Tony G napravio svima bi bio kralj! Kak je lukav, pametan, spretan etc. etc.  A kad neki random napravi onda je scum!!
LOL !
nh.

bila bi finta da je to slučajno napravio prvi puta, a ne kad ovako serucka... btw. Tony isto nije ništa više od ...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

24

Re: Užas

koji kretenski potez..al jos je veci kreten ovaj koji calla s top parom, a kazu mu da lik to radi s nutsima..

00

Re: Užas

Hehe, kako je cool lik... boli ga tuki, više se naživcirala ostala ekipa za stolom. Nisam ziher, ali mislim da je taj Eugene Yanayt onaj fishosaurusREX koji je redovito igrao $1500/$3000 limite na 2-7 triple draw stolovima na ftp-u, te pusio i dobivao po par stotina K baksa svaki dan tak da nije ni čudno kaj se ne nervira uopće.  cool

01