Tema: Going up

Od idućeg tjedna počinjem sa jednim projektom, zapravo, za mene je to više investicija, a za Vas ostale projekt. Updateat ću ga svaka 2 tjedna otprilike, čisto zato jer sumnjam da će se u kraćem vremenskom razdoblju vidjeti neki pomaci, pa da ne zatrpavam bezveze projekt dosadnim i zamornim ponavljanjem istih stvari. O čemu se radi...

Uzeo sam coach-a s kojim bi trebao početi raditi sljedeći tjedan. Ime mu je Neil Gewirtz, nick mu je whirleymob, NL100 i NL200 reg:  http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/whirleymob 
Statistika mi se čini skroz ok, osim broja handova, koji mi se čini dosta nizak(195 000) za nekoga tko profesionalno igra poker. Moguće da momak igra gro live, ali u tom slučaju sumnjam da bi išao davati coaching za online s obzirom na popriličnu razliku u odnosu na live. Anyway...ako netko zna nešto više o njemu, svaka kritika je dobrodošla.

Nekakav interni dogovor je da coaching traje cca 4,5 mjeseci, svaki tjedan po 1,5h, sa povećanjem tjednog broja sati ukoliko to bude potebno. Što se plaćanja tiče, dogovor je da se svaki mjesec profit dijeli 50:50, a u slučaju 0 ili ne daj Bože minusa, nikome ništa. Sav bonus, RB itd ostaje meni. Počet ćemo sa NL20, a cilj je, ovisno o mojem postojećem skillu i igri, moveupat čim prije na NL50. Ukoliko je skill na mjestu, vjerojatno ću, već kroz tjedan, dva, početi sa NL50 jer roll je tu i samo ostaje pitanje skilla. Igrat ću na jednoj kući na ipokeru gdje imam solidan RB, pa se možda sretnemo za stolovima..tako da dobro razmislite prije nego uđete u spot samnom jer je možda Neil uz mene. smile

Ovdje ću stavljati svoje dojmove o samoj igri, napretku, coachu, promjeni nekakvog thinking procesa, recimo nakon svakih mjesec dana coachinga, eventualno koji zanimljivi hand i ono što je po meni dosta bitno..vidjeti i pokušati opisati kolika je razlika i koliki se napredak u igri može napraviti uzimanjem coacha, pogotovo jer se radi o jednom konstantnom, dužem vremenskom razdoblju, tako da bi to trebao biti nekakv reprezentativan uzorak.

Toliko od mene za sada, do sljedećeg javljanja!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
50

2

Re: Going up

Što očekuješ dobit samim coachanjem, smatraš li da imaš puno leakova u samoj igri i jesi li ih sam u stanju identificirati? Ili pokušavaš popraviti mindset itsl.?

Šta ako nakon par sessiona zaključiš da nemaš baš koristi od coacha, jeste se dogovorili da možeš prekinut bilo kad?

00

Re: Going up

gl

ili jesi ili nisi
00

Re: Going up

neznam o cem se radi,dal je  ptr u kurcu ili ne  al kolko vidim tu pise da je  zadnji session odradio u 2.mjesecu 2010.. ?
ako je to istina onda je  debelo zaostao

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Going up

Neil je fantastican coach, radio sam s njim, samo preporuke za njega i sretno!

edit:  za pukija, njemu je dosta toga zakljucano na FT, tako da sada igra na drugim sajtovima:)

Zadnji popravljao MasaKrisT (25-09-2011 15:43:30)

00

Re: Going up

evga

http://www.bluefirepoker.com/pros/NeilGerwirtz/

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Going up

gledao sam par njegovih videa sa bf cini se dobar igrac, malo ima iritantan glas al nema veze  big_smile sretno ti sa projektom, aj mi baci skype na pm da te dodam i tu i tamo pitam kak ide. thx

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: Going up

gl

Like taking candy from the baby...
00

Re: Going up

jel ima neki minimum br. handova koji moras igrat mjesecno?

inace, sretno! smile

00

Re: Going up

dabac napisao:

Što očekuješ dobit samim coachanjem, smatraš li da imaš puno leakova u samoj igri i jesi li ih sam u stanju identificirati? Ili pokušavaš popraviti mindset itsl.?

Šta ako nakon par sessiona zaključiš da nemaš baš koristi od coacha, jeste se dogovorili da možeš prekinut bilo kad?

Coahanjem želim potvrditi ili negirati razmišljanje i postupke koje sam dosad naučio. Dakle, riješiti se čim prije loših navika. Nekih leakova u igri jesam i sam svjestan i mogu ih identificirati, ali je isto tako moguće da imam i neke banalne leakove koje upravo zbog njihove banalnosti nisam uočio. Prvo ispraviti leakove, a zatim poraditi na mindset-u.
Nismo se dogovorili,zapravo mi je postavio uvjet da će me coachati samo ukoliko ćemo surađivati bar 4,5 mjeseci..što ima smisla.

Zadnji popravljao sinisaT5 (25-09-2011 21:18:22)

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Going up

kerpoker napisao:

jel ima neki minimum br. handova koji moras igrat mjesecno?

inace, sretno! smile

30k

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Going up

sinisaT5 napisao:
kerpoker napisao:

jel ima neki minimum br. handova koji moras igrat mjesecno?

inace, sretno! smile

30k

I koliko ruku si odigrao? smile

gl

Zadnji popravljao AlphaScorpii (22-10-2011 12:31:20)

00

Re: Going up

AlphaScorpii napisao:
sinisaT5 napisao:
kerpoker napisao:

jel ima neki minimum br. handova koji moras igrat mjesecno?

inace, sretno! smile

30k

I koliko ruku si odigrao? smile

gl

Ko i ti na Voldemort kući. Ty

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00