Tema: live dva spota

5/5 kn live
1. 7-handed,
-UTG straddle,
-UTG+1 shorty limp,
-ja u hijacku s oko 1500 KK raise do 60
-cutoff je spewy, često 3beta light IP, prošli hand sam ga coolerao za veći dio stacka, upravo se rebuyao do 2k i izgleda da tilta, raisea do 200
-BTN je reg fish na hot streaku, ne razumije važnost pozicije,instacalla, stavljam ga na 88+, AT+, KJ+ (iako nikad ne znaš s tim live "feeling" igračima). Ima oko 1k.
-fold around do mene, ja???


2. Oko 2 sata kasnije, 5-handed, igra se malo stightala osim ovog lika iza mene (CO iz prošlog handa) koji pokušava bit durrrr.
- fold do mene, ja s oko 500 na CO-u openam 6x (do 30) s KQss,
-BTN (durrrr)  me ima debelo pokrivenog, raisea do 60
- fold around, ja callam
- flop J86hh, ja check, on beta 130 (pot 130).
- jel mogu ovdje shoveat? Protiv njega sam dosad skoro uvijek showupao s jakim handovima i primijetio sam da mi je počeo davat respekta. Prilično sam siguran da će foldat sve osim top-top, overpara i combo-drawa/ NFD-a...

00

2

Re: live dva spota

prvu ruku bi ja iso olin da ih potjeram, pobjeđuje te samo dva asa a valjda nema dva asa bas
drugu ruku mozda krivo vidim ili si ti krivo napisao al cini mi se da nemas nista na flopu, sta ces ic olin kad nista nemas a i da ti dodje kralj ili kraljica njemu moze doc drugi par pa opet izgubis.

04

Re: live dva spota

1 ruka
4bet/get it in

2 ruka bi foldao posto nemas ni barem bd flush draw, imas samo 6 outa, imho prespewy je otici all in tu.

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: live dva spota

1. hand all in vjerojatno ima AT+, isplati  se
2. hand fold.

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
12

Re: live dva spota

1.hand samo call da ti as ne dode i ako nema asa onda zguraj u njih allin
2.hand mislim da je allin najbolji play jer ce foldat i kk i aa jer ce te stavit na set

ako ima zainteresiranih za hu match, cimnite me na skajp: headache55
04

Re: live dva spota

wonderkid napisao:

1.hand samo call da ti as ne dode i ako nema asa onda zguraj u njih allin
2.hand mislim da je allin najbolji play jer ce foldat i kk i aa jer ce te stavit na set

Oće,oće,kako da ne....ajoj lol

10

Re: live dva spota

Prvi hand 4 bet, jer na liveu ce te to nekad callat,  ne pitaj me zasto, onda shove flop.

Drugi hand fold flop.. znam zasto si htio loose igreaca blefat all in na flopu, mozes to nekad napraviti u ovom spotu, ali nije bas preporucljivo. sve ovisi kakav ti je image za stolom i da li zelis napraviti loose , bleferski image ili ne.  pogotovo sto si ocigledno izgubio neki dio novca od prvog handa do tog drugog, pa te mogu staviti na tilt i callat. tako da bih foldao flop i cekao malo bolji spot.

P.s. jesi tog sto te cesto 3 beta probao par puta 4 betat da te malo pusti na miru?  Obicno pali. smile

30

8

Re: live dva spota

moremore napisao:

Prvi hand 4 bet, jer na liveu ce te to nekad callat,  ne pitaj me zasto, onda shove flop.

Drugi hand fold flop.. znam zasto si htio loose igreaca blefat all in na flopu, mozes to nekad napraviti u ovom spotu, ali nije bas preporucljivo. sve ovisi kakav ti je image za stolom i da li zelis napraviti loose , bleferski image ili ne.  pogotovo sto si ocigledno izgubio neki dio novca od prvog handa do tog drugog, pa te mogu staviti na tilt i callat. tako da bih foldao flop i cekao malo bolji spot.

P.s. jesi tog sto te cesto 3 beta probao par puta 4 betat da te malo pusti na miru?  Obicno pali. smile

A možda ih i znaš, s obzirom da sam igrao tu u Osijeku: CO iz prvog handa je neki gastarbajter iz Njemačke koji se hvalio kako igra i puno više limite od ovog i izgleda da je dosta agresivan i IRL, s obzirom da je prijetio prebit jednog dečka kad mu ovaj nije htio pokazat hand... BTN je bio neki stariji sjedi čovjek s brkovima, zovu ga Brko...
Razmišljao sam o 4bet-u i shoveanju flopa, al ovako deep sam htio malo smanjit varijancu (jebiga SNG igrač), a i procijenio sam da nije tako velika razlika u equityju... Završilo je tako da je CO foldao, a BTN showupao s AA, nh sir...

nisam previše 3betao ovog lika s obzirom da smo većinom oboje bili deep, a ja većinom OOP, osim jednog hero squeeza kad je napravio lolbad call pre s 22 i foldao K63 flop kad sam shoveao za 1/3 pota).

00

9

Re: live dva spota

1. hand easy 4bet do 450-500, live donkovi vecinom ne kuze da si komitan, ako co folda btn nece foldat skoro nikad jer "mora kolat radi pota", na flopu shove ili c/c ovisi o teksturi obv.

2. hand meh fold

00

Re: live dva spota

1. hand nebi nikada zgurao, s 4betom ćeš relativno često dobiti call od dosta lošijih ruku, jer igrači vole viditi flop, kada zguraš toliko deep foldat će ti gotovo sve slabije ruke

2. hand bi insta foldao flop, na live igri nema baš potrebe za ovakvim playevima, on ako je uhvatio nešto od flopa će te platit, s FD ćeš isto dobiti call jer imaš "samo" 540 kn a on je ionako već stavio 200 kn...

00

11

Re: live dva spota

dabac napisao:
moremore napisao:

Prvi hand 4 bet, jer na liveu ce te to nekad callat,  ne pitaj me zasto, onda shove flop.

Drugi hand fold flop.. znam zasto si htio loose igreaca blefat all in na flopu, mozes to nekad napraviti u ovom spotu, ali nije bas preporucljivo. sve ovisi kakav ti je image za stolom i da li zelis napraviti loose , bleferski image ili ne.  pogotovo sto si ocigledno izgubio neki dio novca od prvog handa do tog drugog, pa te mogu staviti na tilt i callat. tako da bih foldao flop i cekao malo bolji spot.

P.s. jesi tog sto te cesto 3 beta probao par puta 4 betat da te malo pusti na miru?  Obicno pali. smile

A možda ih i znaš, s obzirom da sam igrao tu u Osijeku: CO iz prvog handa je neki gastarbajter iz Njemačke koji se hvalio kako igra i puno više limite od ovog i izgleda da je dosta agresivan i IRL, s obzirom da je prijetio prebit jednog dečka kad mu ovaj nije htio pokazat hand... BTN je bio neki stariji sjedi čovjek s brkovima, zovu ga Brko...
Razmišljao sam o 4bet-u i shoveanju flopa, al ovako deep sam htio malo smanjit varijancu (jebiga SNG igrač), a i procijenio sam da nije tako velika razlika u equityju... Završilo je tako da je CO foldao, a BTN showupao s AA, nh sir...

nisam previše 3betao ovog lika s obzirom da smo većinom oboje bili deep, a ja većinom OOP, osim jednog hero squeeza kad je napravio lolbad call pre s 22 i foldao K63 flop kad sam shoveao za 1/3 pota).

Malo OT.

Brko je kralj. Plaća sa 70% handova big_smile
di si igro to? Višnjevac kod Danijela ili? kakva je tamo igra?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: live dva spota

1. hand 4bet nekih 500 ako dobbijes call, guras svaki floop bez K ili A
2. hand igras protiv ribe, bacaj nemas sta radit na tom floopu protiv pot beta

01

13

Re: live dva spota

Adži napisao:

Malo OT.

Brko je kralj. Plaća sa 70% handova big_smile
di si igro to? Višnjevac kod Danijela ili? kakva je tamo igra?

i taman je prekjučer morao runnat u god modeu :L
kod tebe u Golden Sunu sam igrao...

00

Re: live dva spota

dabac napisao:
moremore napisao:

Prvi hand 4 bet, jer na liveu ce te to nekad callat,  ne pitaj me zasto, onda shove flop.

Drugi hand fold flop.. znam zasto si htio loose igreaca blefat all in na flopu, mozes to nekad napraviti u ovom spotu, ali nije bas preporucljivo. sve ovisi kakav ti je image za stolom i da li zelis napraviti loose , bleferski image ili ne.  pogotovo sto si ocigledno izgubio neki dio novca od prvog handa do tog drugog, pa te mogu staviti na tilt i callat. tako da bih foldao flop i cekao malo bolji spot.

P.s. jesi tog sto te cesto 3 beta probao par puta 4 betat da te malo pusti na miru?  Obicno pali. smile

A možda ih i znaš, s obzirom da sam igrao tu u Osijeku: CO iz prvog handa je neki gastarbajter iz Njemačke koji se hvalio kako igra i puno više limite od ovog i izgleda da je dosta agresivan i IRL, s obzirom da je prijetio prebit jednog dečka kad mu ovaj nije htio pokazat hand... BTN je bio neki stariji sjedi čovjek s brkovima, zovu ga Brko...
Razmišljao sam o 4bet-u i shoveanju flopa, al ovako deep sam htio malo smanjit varijancu (jebiga SNG igrač), a i procijenio sam da nije tako velika razlika u equityju... Završilo je tako da je CO foldao, a BTN showupao s AA, nh sir...

nisam previše 3betao ovog lika s obzirom da smo većinom oboje bili deep, a ja većinom OOP, osim jednog hero squeeza kad je napravio lolbad call pre s 22 i foldao K63 flop kad sam shoveao za 1/3 pota).

omg prebit decka smile)))))))))))))))))))

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: live dva spota

moremore napisao:

Prvi hand 4 bet, jer na liveu ce te to nekad callat,  ne pitaj me zasto, onda shove flop.

Drugi hand fold flop.. znam zasto si htio loose igreaca blefat all in na flopu, mozes to nekad napraviti u ovom spotu, ali nije bas preporucljivo. sve ovisi kakav ti je image za stolom i da li zelis napraviti loose , bleferski image ili ne.  pogotovo sto si ocigledno izgubio neki dio novca od prvog handa do tog drugog, pa te mogu staviti na tilt i callat. tako da bih foldao flop i cekao malo bolji spot.

P.s. jesi tog sto te cesto 3 beta probao par puta 4 betat da te malo pusti na miru?  Obicno pali. smile

+1

next year at this time i will be milionar....a vrime je..