Tema: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Naime napokon mi je stigla VISA da mogu napravit first deposit na PS.
VISA je USD.
Sad problem je kad odem na cashier i kad ocu upisat iznos koji zelim deposit daje mi samo EUR i kada ukucam eur mi sam to pretvori u USD.
Uglavnom da ne duljim evo printscreen
http://imageshack.us/photo/my-images/20/unledzk.jpg/
Znaci kako da promjenim da mi je umjesto EUR deposit u USD??

00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Mislim da si trebaš staviti na starsu da ti dolari budu preferirana valuta. Odeš na Cashier -- Dodaj novu valutu (USD) -- i onda staviš dolare kao preferiranu valutu

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

immortal napisao:

Mislim da si trebaš staviti na starsu da ti dolari budu preferirana valuta. Odeš na Cashier -- Dodaj novu valutu (USD) -- i onda staviš dolare kao preferiranu valutu

Napravio sam to cak sam i pobrisao EUR kao valutu... opet mi daje da samo EUR ukucam kad ocu depost....

help... hmm

00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

pa kak upisujes u € automatski ti desno pise kolko je to u $$..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

deco99 napisao:

pa kak upisujes u € automatski ti desno pise kolko je to u $$..

Da to sam vidio ali zasto ja uopce upisujem u EUR? MIslim bas zbog toga sam trazio devizni u USD jer sam htjeo deposit u USD.
Uplatio sam 60 USD na devizni i sta sad EUR da upisujem?

Moram pogadjat koliko eur je 60 USD? wtf?
Dali cemi naplatit transakciju sto upisujem eur pa mi deposit USD?

00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

€43.08=$60
pa vjerojatno nece naplatit transakciju al ja nisam dugo tak deposital pa nisam siguran..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Sad sam pogledao na svom računu i isto mogu samo u € napraviti depozit preko Vise , a preko Moneybookersa mi nudi da izaberem da li ću u € i $. A i ako napraviš depozit u € nećeš puno izgubiti, možda nekoliko centi.

Zadnji popravljao immortal (24-10-2011 23:18:36)

"In order to live, you must be willing to die"
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Istina eo kad odem korak dalje pita me dali zelim da mi pretovri sredstva u USD ili da napravim racun u EUR posto radim deposit u EUR... bzvz sta ako bog da budem ikad radio deposit oni ce mi sa USD pretvorit u EUR pa onda opet u USD kad sjedne na devizni??

00

9

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

g0suboy napisao:

Istina eo kad odem korak dalje pita me dali zelim da mi pretovri sredstva u USD ili da napravim racun u EUR posto radim deposit u EUR... bzvz sta ako bog da budem ikad radio deposit oni ce mi sa USD pretvorit u EUR pa onda opet u USD kad sjedne na devizni??

Da to ce napraviti, tako sam ja radio deposit. Sad nisam siguran dali ce ti oni pretvarati USD u EUR i onda obratno ili ne, al mislim da nece i ak vec budu da ne uzmu puno..
Samo upišeš dakle npr deposit od 100€ pisat ce ti koliko je to $ i onda stisnes Convert to USD i onda ce ti se uplatiti

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

da definitivno bi trebalo upozoriti nove igrace na to. ja sam isto medu njima i poceo sam igrati online pocetkom ove godine i prozujao sam i po pokerpro forumu i po pokerici i jos nekoliko hr. sajtova i nigdje se ne ukazuje na ovo, a trebalo bi jer nam banka uzme proviziju kada mijenjamo kn. u dolare i PS uzme svoju proviziju i tako nekoliko puta pa racunajte. nisam picajzla za tih par kn. na 50 ili 100 dolara ali bi mi bilo zao dati im tih par BI na neku vecu uplatu.

g0suboy napisao:

ali zasto ja uopce upisujem u EUR?

pretpostavljam da nas gledaju kao neku europsku zemlju pa automatski dodjeljuju euro kao glavnu valutu. a ova ostala pitanja koja si postavio i mene zanimaju pa se nadam da ce netko iskusniji odgovoriti.

edit: @gosboy posto si vidim novi na forumu htio bih te samo upozoriti da maknes taj screenshoot di ti se vide svi tvoji podatci da ne bi netko to iskoristio u neke zlonamjerne svrhe, nije paranoja nego samo prijateljsko upozorenje jer tu na forumu ima fakat cudnih likova u sto smo se uvijerili sa mt.curic, dr.river, headace itd itd... pa prevencije radi samo zamagli u paintu ili izbrisi podatke.

Zadnji popravljao Chidambar (25-10-2011 03:11:54)

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Evo sta su mmi odgovorili

  Hello Mario,

Thank you for allowing us to be of assistance.

We have recently updated our system to allow EUR currency only for Visa and MasterCard deposits from your country of residence.

May we remind you that we allow players to hold multiple currency accounts. You may want to consider opening/using a EUR account to make your card deposits in the future.  Alternatively, you may use a different option for your deposits.  If you require further assistance depositing please email DAD@pokerstars.com, and if you would like a phone call, in English, Spanish, Italian, French, Russian, Dutch or Portuguese, please indicate 'Phone Request' in the subject line and add a number and convenient time to be contacted in the email body.

We apologize for the inconvenience this may cause you.

Please let us know if you have any further questions or concerns, we will
gladly address them for you.

Best regards,

Maggie C.
PokerStars Payment Services

Disclaimer: We will never ask you for your password, PIN, or credit card information by email.




Znaci nedavno su napravili update da iz HR mozemo samo u EUR uplacivat preko VISE....

Sto im je pomeni glupost posto ionako vise manje se sva akcija vrti sa USD...

Zadnji popravljao g0suboy (25-10-2011 07:56:47)

00

12

Re: Visa deposit u USD a na starsu mogu samo u EUR

Ali nije njima, jer ce ti svaki put raditi promjenu valute u usd i zaraditi na tebi 2 centa smile.

Nemozes tu Visu nmakucat u moneybookers ? MB ftw

Zadnji popravljao Draqon (25-10-2011 12:04:30)

00