26

Re: evo jedna rukica

ajd sad je vec naporan ovaj ko god da trolla pod tim nickom "matan"... zanimljivo kako ptr ne tracka nikog pod tim nickom... smile

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

27

Re: evo jedna rukica

eee pa skuzio sam ja to trackanje pa nije moj nadimak na starsu matan, necu ja da vi mene pratite, kad budem izuvao pimpijalipmija onda cete znat koji mi je nadimak.
i sta vam vise to znaci trolla ?

00

Re: evo jedna rukica

kriss napisao:

ajd sad je vec naporan ovaj ko god da trolla pod tim nickom "matan"... zanimljivo kako ptr ne tracka nikog pod tim nickom... smile

normalno da je promjenio sn jer ocito igra nl 10 i nl 20 pa doda samo 0 u potove big_smile

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: evo jedna rukica

koji ti je nick na starsima ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

30

Re: evo jedna rukica

lanushka napisao:
kriss napisao:

ajd sad je vec naporan ovaj ko god da trolla pod tim nickom "matan"... zanimljivo kako ptr ne tracka nikog pod tim nickom... smile

normalno da je promjenio sn jer ocito igra nl 10 i nl 20 pa doda samo 0 u potove big_smile

kolko ti sitngova od 7 dolara moras odigrat mjesecno da zaradis ovoliko koliko sam ja u ovoj rukici?

00

Re: evo jedna rukica

matan napisao:
lanushka napisao:
kriss napisao:

ajd sad je vec naporan ovaj ko god da trolla pod tim nickom "matan"... zanimljivo kako ptr ne tracka nikog pod tim nickom... smile

normalno da je promjenio sn jer ocito igra nl 10 i nl 20 pa doda samo 0 u potove big_smile

kolko ti sitngova od 7 dolara moras odigrat mjesecno da zaradis ovoliko koliko sam ja u ovoj rukici?

Svaka ti čast, al "nick or it didn't happen!"...

00

32

Re: evo jedna rukica

ok ajde evo nick: cropoker500jeriba smile smile

00

Re: evo jedna rukica

to je istina, ne sramim se priznat, ali imam osjećaj da to nije tvoj najveći problem trenutno...  wink

00

34

Re: evo jedna rukica

cropoker500 napisao:

to je istina, ne sramim se priznat, ali imam osjećaj da to nije tvoj najveći problem trenutno...  wink

mislim da isto tako tvoj najveci problem trenutno nije moj nick smile

00

Re: evo jedna rukica

Recimo iskreno da bi stvarno morao dosta grindat da uz normalan wr napravim sto si ti u jednom handu ali isto tako bi se ja s lovom iz onog tvog flush handa sit naigrao i još napravio profit wink

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

36

Re: evo jedna rukica

lanushka napisao:

a sit nai

morao ili morala, u jednom postu si prije bila zenski rod, sad si promijenila spol ili ?
i kolki profit, jel veci od mojih 2800 u 3 dana?

00

Re: evo jedna rukica

matan, da zaradis 15000$ u 5 dana, sudeći po tvojoj igri, za sat vremena ih neće bit, ako stvarno imaš tolko kolko imaš, pogledaj par videa td i poštuj banku..

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00

38

Re: evo jedna rukica

Banša99 napisao:

za sat vremena ih neće bit

to cemo tek vidjet oce li bit i kolko ce bit, nemoj mi losu karmu bacat smile

00

39

Re: evo jedna rukica

matan napisao:

2800 u 3 dana

cool

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: evo jedna rukica

kae najgore kada bolje pogledas nisi toliko glup koliko se trudis biti...dajem ljevo jaje da je ovo neciji allias i da trolla i zabavlja ekipu na forumu

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

Re: evo jedna rukica

http://media.tumblr.com/tumblr_lksxbenhIY1qb5jil.gif

"In order to live, you must be willing to die"
00

42

Re: evo jedna rukica

DOBIO SAM S KRALJICAMAAAAA i to opet je lik imo flopanu skalu ali sam ga natkupio ko pi'ku, preso sam 3000, AJMOOOOOOOO

00

Re: evo jedna rukica

ToldYtoFold napisao:

kae najgore kada bolje pogledas nisi toliko glup koliko se trudis biti...dajem ljevo jaje da je ovo neciji allias i da trolla i zabavlja ekipu na forumu

+1 ja dajem obadva (definirano je da sam dovospolac pa mi jaja ne trebaju=  tongue

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

Re: evo jedna rukica

Esco neš dugo nije trol...pisao.. samo meni čudno ili?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
10

Re: evo jedna rukica

in b4 matan je headache

20

46

Re: evo jedna rukica

nisam ja taj, vidio sam tko je taj lopov, samo sam stavio njegovu sliku posto sam prekino sa ovom svojom pi'kom hehe

00

Re: evo jedna rukica

Andre_787 napisao:

in b4 matan je headache

ili??

sinisaT5 napisao:

Esco neš dugo nije trol...pisao.. samo meni čudno ili?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: evo jedna rukica

ma nevjerujem da je esco.
ptr kaze da je headache na tom account igrao zadnji put 11.5 tako da nisam pogodio osim ako nema novi acc

ali jedno je sigurno: in b4 busto cool

00

Re: evo jedna rukica

matan napisao:

nisam ja taj, vidio sam tko je taj lopov, samo sam stavio njegovu sliku posto sam prekino sa ovom svojom pi'kom hehe

pics or it didn't happen.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

50

Re: evo jedna rukica

slike od pi'ke oces ili sta?

00