Tema: Stake nl5

Poz
Tražim stake za nl5,igrao bi na sgdje zeli stejker(najradije na starsima).
koristim crackani hem posto nisam bas u prilici da kupim original(Sto cu napravit kad skupim)
Prije par mjeseci sam morao cashoutat sve s partypokera(zbog problema na vozackom big_smile  ) ,islo me dobro
al eto nakon 2 tjedna sam morao cashout
mislim da ova stranica pokazuje graf s partia sa nl10http://www.poker-edge.com/poker-player- … arty-poker

-igrao bi u pocetku 4-6 stola dok se ne naviknem posto nisam igrao 2 mjeseca pa bih onda povecao ,
-ostala pravila se mozemo dogovorit ako bude zainteresiranih(koliko buyinova ,koliko dijelimo i takve stvari)
sto se mene tice nije mi do zarade u pocetku nego da sto vise igram,
tako da mi omjer ,u pocetku ,kako cemo djeliti nije bitan,isto neka stejker odluci.
-sto se tice trajanja stejka ja sigurno necu odustat nakon neko kratkog vremena ,cilj mi je igrat sto vise i skupiti neku
pristojnu svotu za vece limite ako bude moguce
-ukoliko netko ne zeli samo tako dati stake nego i coachat pristajem i na to(jos mi je tako i bolje) iako mislim da mi za nl10 to jos nije potrebno
-i naravno ako se netko brine zbog prevare ili takvog neceg dajem adresu i sve informacije koje trebaju  wink

eto nadam se da ce se naci netko

Zadnji popravljao ivan031 (27-10-2011 23:35:44)

00

Re: Stake nl5

Čisto informativno odakle si?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Stake nl5

Osijek (031  smile )

00

Re: Stake nl5

stejkati cu te je za misec dana  big_smile

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

5

Re: Stake nl5

Znam gdje živiš. smile
Dobar je Gale. Ako bude zajebo nešto ja ga idem tući zajedno s vama

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
40

Re: Stake nl5

može,može   smile

00

Re: Stake nl5

pošto se niko nije javio za nl10 , nadam se da ce se sad neko javit za nl5 ,igrao bi 4 sata dnevno i više ako bi bilo vremena

00

8

Re: Stake nl5

pm

00

Re: Stake nl5

Mogu te ja stake-at za pocetak NL 5, ja sam isto iz Os, ako si za javi se na pm...

00