Tema: Europsko prvenstvo u rukometu

Ako ima netko za okladu na to da li ce Hrvatska doci do polufinala.

Oddsi su 1-1 a ja bi se okladio za nekih 500 dollara.
Ako ima netko tko bi se okladio na to da Hrvatska nece stici do polufinala prihvacam.Znaci ja kazem da ce stici.

00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

Moze i to da ce Cilic proci prva 3 kola na AO.
Sve do 500 dollara i oddsi 1-1.5 u vasu korist.

00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

ovako na prvi pogled i nije ti baš skroz realna ponuda jerbo: u prijedlogu pod a) sasvim je realno da dođemo do polufinala jer imamo laganu skupinu (norveška, rusija, ukrajina) gdje bi trebali bit prvi i križamo se sa skupinom di su danska, island, austrija, srbija gdje smo s 1 pobjedom 90 posto u polufinalu. tu bi oddsi tribali bit 1-1.5 u korist ovih šta bi se kladili da nećemo doć do polufinala. plus to što imamo dobru ekipu, konstantno smo u polufinalima zadnjih godina a i igra se u austriji gdje će bit puno naših. ali svejedno se nebih kladio nikad protiv naših tako da ja otpadam smile
u slučaju pod b) nisam vidio raspored i moguće protivnike čilićeve na ao u prva tri kola ali ne moram biti teniski maher da je zicer da će čilić to i napraviti. sjajno je otvorija godinu. ima potencijala za top 5. tu bi oddsi tribali bit 1:3

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

Imal boljeg nacina nekom ubiti akciju.Jos mi i smajlic postavio hahah.

00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

oćeš još jednog smile
ma ja san ti stari bookmaker tako da san mora malo proanalizirat ponudu...no nikad ne znaš možda se netko i javi

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

Pa kao bookmaker bi valjda trebao shvatiti da je ono bilo out of line od tebe.

Zadnji popravljao croman19 (17-01-2010 23:07:16)

00

Re: Europsko prvenstvo u rukometu

evo čilić je prošao (u 2.kolu je imao malo problema al ništa strašno) 3. kola a i rukometaši su na najboljem putu za polufinale...imao si viziju smile

When you got nothing, you got nothing to lose
00