Tema: par pitanjca

pozdrav svima, čitam forum duže vrijeme, igram poker za novce oko godin dana al slabo nešto, sad sam dobio onaj bonus od pokerstrategya na titanpokeru i sad samo grindam nl4.

1. pitanje jel zna netko neki program da si napravim graf koliko sam u profitu/gubitku ono po mjesecu, danu i sl. ?
2. pitanje koliki bi bio optimalni profit na oko 5k handova na nl4?

00

Re: par pitanjca

1. holdem manager, poker tracker
2. zavisi o mnogo čemu, ali u idealnim uvjetima recimo negdje između 30-50$ iako je 5k hendova mali sample i ne znači apsolutno ništa

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: par pitanjca

-b3k's- napisao:

1. holdem manager, poker tracker
2. zavisi o mnogo čemu, ali u idealnim uvjetima recimo negdje između 30-50$ iako je 5k hendova mali sample i ne znači apsolutno ništa

skinuo sam poker tracker, ali imam problema sa instaliranjem kad moram podesit onaj posgresql...uvijek neki error bude pa sam od toga odustao, a hem mi je istekao trial a crackanu verziju ne mogu nac hmm

00

Re: par pitanjca

Hmmmmmmm možeš probat http://www.pokertableratings.com/
imaš grafove ruke koje si igrao po limitima i sl. Napravi account i imaš određeni broj free searcheva dnevno

Mislim da prate titan. Nije sigurno free verzija toliko advanced ko HEM ali puno toga možeš vidjet.

Probaj pa vidi dali ti paše

00

Re: par pitanjca

ptr nema veza sa programima kao sto su pokertracker i hem i ne tracka sve handove.
potrazi hem po netu ima crackana sigurno

00

Re: par pitanjca

Andre_787 napisao:

ptr nema veza sa programima kao sto su pokertracker i hem i ne tracka sve handove.
potrazi hem po netu ima crackana sigurno

nisam uspio naci crackanu verziju, al sam skinuo hm 2 trial od 60 dana..hud mi ni netreba jer igram samo 2-3 stola..uspio sam napravit graf al ne kužim zašto mi je sivi a svima vama koji postate grafove na kraju mjeseca bjeli...vjerojatno zato što je ovo hm2..no dobro nije ni bitno, evo grafa nakon 2 dana igranja:
http://img809.imageshack.us/img809/341/prvigraf.jpg

mislim da ovo i nije loše, ali sam još uvijek veliki donk što se pokera tice pa ne mogu prosudit hmm
pozdrav svima!

00