Tema: skrill close acc opcija

Negdje sam u ovim temama našao da se ne može zatvorit acc na skrillu (MB-u). Kad sam išao tražit po faq-u naletim na ovo dole:

http://img840.imageshack.us/img840/4687/skrill.png

Jel to i prije bilo ili je to nekaj novo, jel netko to napravio?

Nisam išao korak dalje jer nemam pojma kaj će se desit, poslao sam prije njihovom suportu mail.
U međuvremenu, možda netko ovdije zna nešto više o tome?

Hvala 

(btw. zatvorio bih postojeći s namjerom otvaranja novog u drugoj valuti....)

00

Re: skrill close acc opcija

bilo je to i prije, ja sam davno otišao korak dalje i zatvorio si račun, kasnije kad sam počeo koristit mb sam ga otvorio, al moro sam ih zvat i dat neke podatke big_smile big_smile

EDIT: kada sam htio otvorit novi u drugoj valuti nisam mogo na svoje ime ni na isti mail...

Zadnji popravljao Bora tajter (09-11-2011 21:24:56)

00

Re: skrill close acc opcija

Da ja sam isto bio zatvorio stari mb u € i napravio novi u $. Doduse meni su dali iste podatke i sve samo je morao biti drugi mail. Ali prvo svakako njih kontaktirati da nebi kasnije bilo cudnih neprilika big_smile

00

Re: skrill close acc opcija

ja sam zatvoril stari account u kn i poslao im mejl da mi nije od koristi jer puno gubim na transakcijama zbog stalnih mjenjanja valuta i nakon nekog vremena otvoril novi u $, imal sam nekolko komplikacija(2-3 su mi blokirali outgoing transakcije smile) kad sam npr probal registrirat karticu koja je bila registrirana na starom acc i sl, nakon cega sam napravil uplatu na Skrill bank transferom nakon cega su mi odblokirali acc i mogao sam registrirat kartice koje sam imal na starom acc i sad nemam vise nikakvih komplikacija..

Bora tajter napisao:

EDIT: kada sam htio otvorit novi u drugoj valuti nisam mogo na svoje ime ni na isti mail...

ja sam otvorio na svoje ime al sam moral drugi mejl

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: skrill close acc opcija

Ja sam ih tražio da zatvorim stari račun u HRK i otvorim novi u USD. Poslali su mi detaljne upute,  maknuli sve podatke o karticama i bankovnim računima sa starog acc tako da ih mogu povezati na novi. Jedino sam morao koristi novi mail i broj telefona.
Nikakvih problema nakon toga nisam imao, osim što sam morao prolaziti sličnu proceduru na nekim poker sobama gdje sam već radio uplate sa starim računom.

00